• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Evelina Anusauskaitė: “Nesu princesė ant žirnio”

Autorius: LietuvosSveikata.lt
2011-01-27 14:17:00

Evelina Anusauskaitė: “Nesu princesė ant žirnio”
VakaroŽinių nuotr.
Jauna, žavi, talentinga. Tokius epitetus dažniausiai tenka girdėti apie dainininkę Eveliną Anusauskaitę (20). Scenoje mergina nuo septynerių, o jos pelnytiems apdovanojimams neužtektų net puslapio išvardinti. Neseniai ji tapo mamos mokytoja ir “Žvaigždžių duetuose” stengsis išlieti savo kūrybiškumą. 

- Dažnai sakoma, kad talentingus vaikus į didžiąją sceną stumia tėvai, kartais net neatsižvelgdami į jų pageidavimus....

- Oi, ne. Ant scenos manęs niekas nevertė lipti. To norėjau pati. Mama tik padėjo įgyvendinti svajones. Stumiant per prievartą, rezultato nepasieksi. Mano vidurinysis brolis turi daug geresnius vokalinius duomenis, bet scena jo netraukia. Dabar susižavėjęs fotografija. Esame kūrybinga ir vieninga šeima - kaip kumštis.
 
- Įvairiuose konkursuose laurus skini nuo vaikystės. Ar žvaigždžių liga nebuvai apsirgusi?

- Tokias atvejais labai gerai, kad šalia yra tėvai, kurie palaiko, o kartais, per aukštai pakilus, virsta sunkiais batais, kurie nuleidžia ant žemės. Mama su tėčiu - mano angelai sargai, saugantys, kad nepasiklysčiau gyvenimo labirintuose. Tiesa, kartais jie leidžia suklysti, kad pasimokyčiau iš savo klaidų, neaugina šiltnamio sąlygomis. Pūstis gali tik nesubrendę žmonės arba garbėtroškos. Svarbiausia - muzika, nes tai, ką darau, man teikia didžiulį malonumą.
 
- Tėveliai turbūt tave labiau palepina? Gal nuo namų ruošos atleidžia?

- Tikrai ne. Ir dulkes valau, ir grindis plaunu. Nesu auginama kaip princesė baltarankė. Antra vertus, lepinimas gali būti dvejopas. Mano tėvai mane lepina, leisdami užsiimti mėgstama veikla, kelionėmis.
 
- Nepavydi bendraamžiams, kurie neturi griežtos dienotvarkės ir jaunas dieneles gali leisti kaip nori? Ar per darbus, projektus lieka laiko sau?

- Muzika ir yra mano gyvenimas, todėl galima sakyti, kad visą laiką skiriu tik sau. Kitokiu ritmu gyventi ir nemokėčiau, ir nenorėčiau. Nors laisvo laiko lieka nedaug, spėju ir į gerą kiną nueiti, ir su draugais susitikti. 

Apgailėtina, kai jauni, sveiki žmonės bamba, jog yra nelaimingi arba jiems nežinia nuo ko depresija. Po velniais, norisi pasakyti: “Apsidairykit aplink, kiek yra sergančių žmonių”. Turiu kelis pažįstamus, kurie dirba mėgstamus darbus, uždirba, tačiau vis tiek yra nelaimingi, maskuojasi depresija. Negaliu pakęsti tokių žmonių. Norint būti laimingam, pirmiausia reikia ką nors veikti, o ne atsisėdus varyti visus iš proto nuolatiniu dejavimu, kaip viskas blogai.
 
- Neseniai tapai mamos mokytoja. Esi griežta?

- Taip. Scena yra darbas ir čia meilumams, katinėliams bei zuikeliams vietos nėra. Kai mes dirbame, iš šono gali pasirodyti, kad tarp mudviejų nėra šilto ryšio. Bet galiu užtikrinti, kad tai - klaidingas įspūdis. Taip, prieš pasirodymus, repeticijų metu mes viską rėžiame tiesiai šviesiai: išsišiepk, įtrauk pilvą ir panašiai. Juk ne veltui sakoma, kad greičiausias kelias, siekiant rezultato, yra tiesiausias. Tad ir mes nieko nevyniojame į vatą.
 
- Per šventes prisijungei prie keturiolikos įvairių labdaros akcijų. Kas paskatino?

- Tai turbūt tėvelių įtaka - užjausti ir pabandyti pagelbėti tiems, kuriems reikia. Be to, turiu tikslą. Pasiekusi dainininkės karjeros aukštumų, manau, galėsiu daryti įtaką visuomenei ir mažais žingsneliais keisti požiūrį į tokius dalykus. Svarbiausia - neužmigti ant laurų, pinigų ir šlovės.
 
- Dažnai sakoma, kad jauni žmonės nesirūpina savo sveikata. O tu?

- Daktarų nemėgstu ir, jei atvirai, nesu prisiregistravusi nė vienoje poliklinikoje. Nežinau, gal taip sutapo mūsų šeimai, bet keliais labai kritiniais atvejais, kai kilo grėsmė gyvybei, medikai baisiai pasielgė mūsų atžvilgiu.

Pažįstu kelis gydytojus, kurie yra vos ne kaip draugai. Į juos, esant reikalui, kreipiuosi. Kita vertus, pirmiausia reikia išmokti save saugoti: skirti laiko poilsiui, sveikai maitintis ir panašiai. Tada nereiks varstyti gydymo įstaigų durų.
 
- Esi iš tų, kurios labai prisižiūri?

- Sveikuole savęs nepavadinčiau, bet mama liepia valgyti reguliariai: trissyk per dieną, nes antraip pamirščiau. Be to, stengiamės valgyti namuose ruoštą maistą.

Jei pamatau nors menkiausius figūros pokyčius, reiškia reikia atkreipti dėmesį į tai, ką valgau. Vienąkart buvau priaugusi net vienuolika kilogramų svorio. Tačiau atsisakiusi tam tikrų produktų, jų atsikračiau per du mėnesius. Dabar esu labai patenkinta savo kūno linijomis.
 
- O kaip širdies reikalai?

- Mano širdis veikia kuo puikiausiai. (juokiasi). Kol žmonės jauni, manau, reikia siekti karjeros. Daryti tai, kas patinka, kas suteikia gyvenimui prasmę. Susikurti pamatą. O šeima?! Jei neplanuočiau dainininkės karjeros, pagimdyčiau vaiką. Labai noriu turėti vaikų. Bet tai - ateityje. Dabar savo meilę skiriu mažajam broliukui, kurį kartais gal net per daug palepinu.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus