• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

G. Clooney skaito paskalas apie save  3 

2008-07-22 00:00:00

G. Clooney skaito paskalas apie save
"Vakaro žinių" nuotr.

Aktorius George'as Clooney nemėgsta romantinių komedijų, tačiau netrukus jį bus galima pamatyti vienoje jų. Filme "Trise vartuose" G. Clooney ne tik atlieka pagrindinį vaidmenį - jis yra ir šio filmo režisierius.

Paskutinė kino žvaigždė

- Jūsų naujasis filmas "Trise vartuose" yra kitoks nei tie, kuriuose filmuodavotės iki šiol. Jame šaipotės iš savęs. Atrodo, tarsi visą laiką merktumėtę akį kamerai.

- Tiesa. Ir man tai labai patiko. Po filmo "Labanakt" ir "Oskaro" už "Sirijaną" man buvo siūlomi vien politiniai scenarijai. Todėl sąmoningai pasirinkau komediją. Be to, man buvo svarbu, kad tai nebūtų grynai romantinė komedija, nes daugelis jų yra nevykusios. Visi žinome kodėl: iš pat pradžių būna aišku, kaip filmas baigsis.

- Neseniai žurnalas "Time" jus pavadino paskutine kino žvaigžde. Ką apie tai sakė jūsų draugas Bradas Pittas?

- Bradas yra nebemadingas! Patekti ant "Times" viršelio yra garbė, bet ir malonu, nes paskutinė kino žvaigždė yra Mattas Damonas. O nemaloniausia yra tai, kad straipsnis pasirodė "Oskarų" teikimo dieną, kurią sutikau Jack'ą Nicholsoną. Jis priėjo ir pasakė: "Tai ką, esi paskutinė kino žvaigždė, ar ne?" Aš atsiprašiau, juk ne pats parašiau straipsnį.

Nelemtas posakis persekioja iki šiol

- Daugelis jūsų garsių draugų - nuo B. Pitto iki M. Dammono - gyvena su nuolatinėmis partnerėmis ir turi vaikų.

- Aš irgi tai pastebėjau.

- O kada ateis jūsų eilė?

- Draugai man ne pavyzdys. Jie tik nori, kad būčiau nelaimingas kaip jie. O dabar rimtai: prieš dvylika metų sakiau, kad nenoriu turėti vaikų, ir nuo tada šis posakis mane persekioja. Kol dar nesi toks žymus, prikalbi dalykų, dėl kurių paskui gailiesi. Mano gyvenimas yra tikrai nuostabus, turiu gerų draugų ir puikių brolvaikių bei krikšto vaikų, su kuriais praleidžiu daug laiko.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
blondines jus blondines
2008-07-23 18:08:50
va cia tai ne tik zavus visoms pasaulio merginoms bet ir be galo smaikstus ir linksmas. Zodziu respects Jurgiui. Tokio pasaulyje antro tikrai nera
Kajenas
2008-07-23 11:11:47
na viska kaltas amzius....
jurgita
2008-07-22 22:28:16
ale kaip negraziai sitoj fotkej atrodo..o man jis siaip graziausias ir mylimiausias aktorius