• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Giedrius Klimkevičius: „Aš negaliu neorganizuoti “Be2gether”  3 

Autorius: Laima Karaliūtė
2008-05-29 00:00:00

Giedrius Klimkevičius: „Aš negaliu neorganizuoti “Be2gether”
„Laisvalaikis”, I.Sidarevičiaus nuotr.

„Rizikuoju ir investuoju į ateitį. Šiais metais dar nesitikiu gauti pelno“.

Šalia Baltarusijos sienos būti kartu su gera muzika, žvaigždėmis, draugais ir pramogomis antrą kartą kviečia muzikos festivalis “Be2gether”. Rugpjūčio 14-16 dienomis prie Norviliškių pilies ir vėl išdygs palapinių miestelis, o trijose scenose bus galima išvysti apie septyniasdešimt grupių, atlikėjų ir muzikinių projektų iš viso pasaulio.

Garsiausiais festivalio svečiais laikomi šokių muzikos atstovai iš Didžiosios Britanijos - “Groove Armada”. Muzikos žvaigždžių sąrašą gali papildyti ir keletas įžymybių, su kuriomis dar deramasi. “Be2gether” idėjinis vadas verslininkas Giedrius Klimkevičius (41) tvirtina, kad Lietuvai reikia tokio festivalio, o organizuoti jį verčia per pirmąjį festivalį gautas emocinis impulsas.

- Pernai “Be2gether” šūkis buvo “Muzika atveria sienas”. Koks šiais metais?

- Niekas nesikeičia. Festivalio koncepcija tokia pati. Geležinė tvora, šalia kurios vyks festivalis, vis dar skiria Lietuvos ir Baltarusijos žmones.

- Pernai festivalyje apsilankė arti 1000 baltarusių. Ar šiemet tikitės daugiau?

- Gerokai daugiau, nes dingo baimė, kad jų valdžia imsis represijų. Po pirmo festivalio iš Baltarusijos ambasados Lietuvoje gavau sveikinimų, kad renginys pavyko. Jiems net neužkliuvo, kad festivalyje plevėsavo nepriklausomos Baltarusijos vėliavos. Neseniai festivalį pristatėme Minske ir sulaukėme didelio dėmesio iš vietos žiniasklaidos. Kitos Rytų valstybės taip pat domisi.

- Kaip manai, ar eiliniam baltarusiui nebrangu už bilietą į festivalį mokėti 190 Lt?

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Julija
2008-07-18 12:37:01
Na i tokia sali kaip musu manau isties sunku prisikviesti geru atlikeju
muzika
2008-05-30 11:26:10
buvo buvo, pirmam psl. ir dingo po to sis straipsnis... tai kol atkasiau. siek tiek per sudetingai sakyciau cia pas jus. mazyciai pastebejimai, pirmam psl. prie visu kitu rubriku nera zvaigzdziu ir gyvenimo budo skyriu, o kai ieini i atskiras rubrikas galetumete padaryti, kad prie tu triju naujausiu straipsniu salia butu nuorodo i kitus straipnius, nes tie virsuj surasyti poskyriai juodu sriftu balam fone - tikrai neatkreipia demesio ir atrodo, kad skyriuje tik tiek trys straipniai ir tera. sunku kol kas priprast ir gali buti, kad nepriprasiu.
antanas
2008-05-29 13:32:10
reik tiketis, kad sarasa tikrai papildys dar kas nors, kas tikrai gali svente padaryt ypatingesne