• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Gintarė Gurevičiūtė išbandė jauninimo procedūrą su savo krauju (foto)

Autorius: Eli.lt
2015-10-24 10:00:00

Gintarė Gurevičiūtė išbandė jauninimo procedūrą su savo krauju (foto)
29-ąjį gimtadienį švenčianti Gintarė Gurevičiūtė išbandė visų pasaulio žvaigždžių itin mėgstamą grožio  procedūrą - PRP. Jauninančios procedūros metu paimamas paciento kraujas ir išskiriama trombocitais praturtinta plazma, kuri vėliau suleidžiama į probleminę sritį.

Paklausus, kodėl savo gimtadienį nusprendė sutikti būtent grožio kėdėje ir ar tai kažką reiškia, Gintarė sako, jog tai tik sutapimas. „Pastaruoju metu daug dirbu ir apie artėjantį gimtadienį nebuvo kada galvoti. Artėjančią šventę priminė prieš porą dienų suskambėjęs priminimas telefone. Deja, procedūra jau buvo suplanuota, tad atšaukti negalėjau. Nusprendžiau, kad gal visai simboliška taip paminėti paskutinį savo dvidešimtąjį gimtadienį”- atviravo Gintarė.Gintarė garsėja kaip natūralaus grožio atstovė ir visiškai nebijo nuvilti savo gerbėjų, mat ši procedūra yra visiškai natūrali. Tai būdas tavo paties kūno ištekliais priversti organizmą veikti 40% aktyviau. Pasirodo, trombocitai išskiria tam tikrus augimo faktorius, kurie „įjungia“ natūralius odos atsinaujinimo ir gydymo mechanizmus, pagreitina sveikų odos ląstelių atsiradimą ir dalijimąsi. Oda akivaizdžiai atjaunėja ir paskaistėja.

Šia vampyriška procedūra mergina susigundė neatsitiktinai, ji padeda išsaugoti jaunystę tokioms žvaigždėms kaip Demi Moore, Madonna ar Kim Kardashian.„Po kelionės Amerikoje kaip niekada pradėjau vertinti savo jaunystę. Atsisakiau niekur nevedančių vakarėlių, dar daugiau ėmiau sportuoti ir labiau žiūrėti ką valgau. Išgirdusi apie galimybę priversti savo odos ląsteles dirbti taip, kaip jos tai darė, kai man buvo 16-os, susigundžiau ir nesuklydau. Tai jau antroji procedūra iš trijų ir žmonės kaip niekad ėmė žarstyti komplimentus. Didžiausias komplimentas privertęs mane džiaugtis sprendimu buvo iš mano grimuotojos, kuri daro makiažą kiekvieną savaitę ketvirtus metus iš eilės. Kaskart atsisėdus į jos kėdę girdžiu priekaištus, kad negeriu vandens, pervargstu ir nenaudoju kremų, nes visa tai ji išskaito iš mano odos. Kai dėl kelionių mes nesimatėm daugiau nei mėnesį, ji maloniai nustebo ir privertė džiaugtis mane, pastebėjus, kad oda kaip niekad graži”, - sakė Gintarė.Jauna moteris supratusi, kad grožio klinikoje „Mirameda” atlikta procedūra itin veiksminga sako, kad gerais dalykais dalintis negaila ir nusprendė pasidalinti viso proceso eiga LNK laidoje „Bus visko”.

Daugiau Gintarei atliktos procedūros akimirkų nuotraukų galerijoje:Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus