• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Goda Alijeva gerbėjus pamokė šėlti (foto)

Autorius: Eli.lt
2015-12-15 17:00:00

Goda Alijeva gerbėjus pamokė šėlti (foto)
Grupės „69 danguje“ narė ir televizijos laidų vedėja Goda Alijeva įrodė, kad žiemos miegas neegzistuoja. Bent jau vakarėliuose, kurių dėmesio centre atsiduria ji pati. Populiariame Kauno kokteilių bare šeimininkavusi atlikėja sukūrė ypatingą atmosferą, kurios lankytojai ilgai nepamirš.

Dar prieš pasirodymą Godos pažerti komplimentai kokteilių bare „Basement“ dirbantiems tituluotiems barmenams netrukus jai atsipirko su kaupu. Kolegos profesionalai šiltai sutiko naujokę ir jos pasirodymą pavertė išskirtiniu. Džentelmenai „Baro vilkai“ ne tik mokė kokteilių receptų, bet ir paįvairino jų gamybą savo firminiais triukais.

G. Alijeva tapo tryliktąja projekto „Žvaigždė už baro“ dalyve, bet prietarai apie velnio tuziną jos nė kiek neišgąsdino: „Man patinka skaičius 3. Tai yra mano skaičius. Tik šalia dar įsitaisė vienetukas. Manau, kad visa tai į gera. Scenoje su grupe mes stovime maždaug vieną akademinę valandą, o už baro tenka suktis tris-penkias valandas ar net ištisą naktį, tad barmeno darbas man atrodo sunkus ir turėsiu kaip reikiant paplušėti.“

Neoficialiame garsenybių turnyre debiutavusi atlikėja greitai apsiprato su nauja, bet laikina darbo aplinka. Vos jai pasirodžius, didžioji dalis lankytojų iškart patraukė įžymybės link. Kaip įprastai, vakaro šeimininkė visus apdovanojo šypsenomis, o atkakliausiems pavyko drauge ir nusifotografuoti. Paryčiais vakarėlis pasiekė tikrą kulminaciją – publika išvydo improvizuotus šokius ant baro.

„Kokteilių baruose lankausi gan retai, galbūt kartą per mėnesį. Gerai, kad šalia yra geros močiutės, kurios pagloboja mano du pipiriukus. Čia sugrįžti ypač smagu, nes šią pramogų vietą atsimenu nuo pat jos ištakų. Esu vaikštinėjusi po šias patalpas dar tuomet, kai jose vyko remonto darbai ir buvo ruošiamasi įkurtuvėms, – savo seną pažintį su klubu „Basement by BarBar’a“ prisiminė G. Alijeva.

Išgirdusi apie Natalijai Bunkei priklausantį 112 kokteilių rekordą, Goda plačiai nusišypsojo: „Taip, Natalija! Ačiū tau, drauge, už taip aukštai iškeltą kartelę. Tokį rezultatą pagerinti – sunki užduotis. Gaila, kad Natalijos čia nėra. Mudvi kalbėjome apie jos pasirodymą šiame projekte. Žinau, kad buvo labai smagu.“ Net ir nepasiekusi rekordinio rezultato, G. Alijeva liko patenkinta savo pirmuoju bandymu barmenės pareigose ir neatmeta galimybės šį avantiūrišką iššūkį pakartoti.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus