• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Gytis Ivanauskas mamai dovanoja savo akinius

Autorius: Almantas Makselis
2012-08-22 14:25:00

Gytis Ivanauskas mamai dovanoja savo akinius
Gytis Ivanauskas
Šį savaitgalį garsiam Lietuvos šokėjui, aktoriui ir choreografui Gyčiui Ivanauskui regos korekcijos klinikoje „Laserview“ buvo atlikta operacija, sustabdžiusi nuo 7 klasės atlikėją kamavusią trumparegystę. Jau kitą dieną atlikėjas skubėjo pamatyti du jam svarbius žmones: mamai dovanų vežė trejus turimus brangius, bet jau nebereikalingus akinių rėmelius, o Justei Arlauskaitei – Jazzu – nuoširdų „ačiū“ už tai, kad savo pavyzdžiu paskatino ryžtis trumpai, bet efektyviai procedūrai.

„Net keli mano pažįstami jau yra pasikoregavę regėjimą lazeriu, bet aš vis delsiau ir dvejojau. Dėl trumparegystės esu ne kartą patekęs į nepavydėtiną ar tiesiog juokingą situaciją. Pamenu, kaip atostogaudamas pas draugus, vakare, prieš miegą, išsiėmiau kontaktinius lęšius. Namuose juk viskas įprasta ir žinau, kur padėti lęšių konteineris ir akiniai, o svečiuose vietoj akinių bandžiau užsidėti pincetą, kuris man apčiuopomis pasirodė besąs akinių kojele“, – pasakojo Gytis.

Justė (Jazzu) – artima Gyčio draugė, taip pat atlikėja, tad choreografas žinojo, kiek nepatogumų ji turėjo nešiodama akinius bei kontaktinius lęšius. Jos užkrečiantis džiaugsmas dėl pas gydytoją Almantą Makselį atliktos regos korekcijos operacijos tapo paskutiniu žingsniu, paskatinusiu ryžtis ir G. Ivanauską.

„Ir jau dabar nesigailiu to, kad apsisprendžiau operuotis. Matau pasaulį ryškiai, pratinuosi prie naujo, komfortabilesnio gyvenimo būdo: ryte nubudęs vis dar ieškau šalia padėtų akinių, bet plačiai atmerkęs akis suprantu, kad man jų nebereikia. O ir savo kuriamuose spektakliuose galėsiu šokti drąsiau ir dar labiau atiduodamas širdį žiūrovams, nes nebebijosiu, kad mano kontaktiniai lęšiai iškris“, – juokavo nuosavo teatro direktorius.

„Pastaruoju metu pastebimas besioperuojančių akis skaičiaus didėjimas. Palyginus su praėjusiais metais, išoperuota 4-5 kartus daugiau pacientų. Žinoma, drąsesnės, kaip visad, yra moterys. O pagrindine priežastimi, kodėl žmonės tam ryžtasi, vis dar lieka draugų ir pažįstamų rekomendacijos. Tad matydamas, kaip atlikta operacija džiaugiasi dainininkė J. Arlauskaitė, nenustebau pamatęs, jog konsultacijai ir operacijai pas mus užsirašė ir jos geras bičiulis Gytis“, – choreografui antrino regos korekcijos klinikos vadovas gydytojas Almantas Makselis.

Pasak A. Makselio, regos korekcijos klinikos „Laserview“ vadovo, atlikėjo operacija, kaip ir visos tokios, nebuvo skausminga ir vyko sklandžiai, o jau kitą dieną, sekmadienį, G. Ivanauskas galėjo gyventi įprastu ritmu: treniruotis bei lankyti draugus ir pažįstamus. Ir, žinoma, kaip ir žadėjęs, padovanoti mamai jam jau nebereikalingus savo turimus akinių rėmelius.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus