• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Heidi ir Sylas - darni žvaigždžių šeima

Autorius: respublika.lt
2009-05-28 12:46:00

Modelis Heidi Klum ketvirtą kartą taps mama. Jos vyras dainininkas Sylas (Seal) laimingas, o bičiuliai nepatikliai kraipo galvas. Kaip šiai porai pavyksta taip gražiai sutarti ir visko gyvenime pasiekti? Karjeros, pinigų. Ir, svarbiausia, meilės.

Niujorko koncertų salė “Radio City Music Hall” pilnutėlė. Naujausio britų dainininko Sylo albumo premjera subūrė gausybę gerbėjų, skeptiškai nusiteikusių kritikų ir miesto visuomenės grietinėlę. Vakaro žvaigždė kaip visada elegantiškas: juodas kostiumas, liemenė, balti marškiniai. Pasigirsta pirmieji plokštelės “System” singlo “Amazing” garsai. Plojimai. Tylant paskutiniam akordui Sylas sveikina publiką. “Visi klausinėja, ar Heidi nėščia, - sako jis. - Taip, mudu su žmona turėsime dar vieną kūdikį”.

Kitas programos numeris - “The Change Is Gonna Come”. Heidi su vaikais ploja iš savo vietų VIP ložėje. Nors koncertas ką tik prasidėjo, iš savo vietų kyla keletas žurnalistų. Šią informaciją būtina kuo greičiau perduoti redakcijai. Labai populiari šou verslo pora laukia šeimos pagausėjimo!

Vienintelis tikras tėvas


Heidi ir Sylas jau augina du berniukus - ketverių Henrį ir trejų Johaną, bei 5 m. Leni, Heidi dukrytę, kurios biologinis tėvas yra Flavijus Briatorė (Flavio Briatorre). 31 m. Heidi ir 10 metų vyresnio Sylo susitikimas buvo išties ypatingas. “Pirmą kartą ją pamačiau 2003 m. per “GQ” apdovanojimų įteikimą Londone, - pasakoja Sylas. - Jai buvo suteiktas Metų moters titulas. Ji vilkėjo juodą pusiau perregimą suknią. O jau ta šypsena! Pagalvojau, kad tos gražuolės vaikinas tikrai turėtų būti laimingas”.

Tą vakarą jie neapsikeitė nė žodeliu. “Neišdrįsau jos užkalbinti”, - prisipažino dainininaks. Po trijų savaičių jis vėl lankėsi Niujorke. “Apsistojau viešbutyje “Mercer”. Nuėjau į sporto salę, norėdamas kiek prasimankštinti po praėjusio vakaro. Vestibiulyje, visas suprakaitavęs, ūžiančia galva staiga pamačiau Heidi! Jaučiausi siaubingai, o ji, užuot pabėgusi nuo manęs, pakvietė suvalgyti picą”.

Priešpiečiai tapo nedrąsaus romano pradžia. Viskas buvo labai sudėtinga, nes Heidi buvo pirmuosius mėnesius nėščia - tada laukėsi Leni. “Tai buvo visai neplanuota, tačiau man buvo tiesiog likimo dovana. Nebuvau jos gelbėtojas, kaip to norėjo laikraščiai. Labai greitai įsimylėjau Heidi ir jos būsimą kūdikį. Pagalvojau, kad tai mano šansas. Ir kad privalau būti to vertas”.

Sylas nekart pabrėžė, kad nors ir nėra biologinis Leni tėvas, tačiau - pats tikriausias. “Kūdikį gali pradėti bet kas. O jį auginti - tai visai kas kita. Šalia buvau, kai ji dar buvo motinos įsčiose, ir kai atėjo į šį pasaulį. Tai mano dukra”, - pabrėžia jis. F.Briatorė visai nebendrauja su mergaite. Pasak Sylo, tai labai gerai, nes jis nedrumsčia vaiko sielos ramybės ir susiklosčiusios gyvenimo tvarkos. Praėjus metams po Leni gimimo, Sylas ir Heidi susituokė Meksikos paplūdimyje.

Gyvenimas lyg rojuje

Heidi ir Sylo vaikai gyvena tarsi rojuje. Jų namai saulėtame Los Andžele. Tai didždiulis namas su baseinu. Jie turi auklę ir auga apsupti meilės. Atostogų važiuoja į savo namus Meksikoje, Londone ar Niujorke. “Mūsų namuose niekada nebūna nuobodu ir tylu, - juokiasi Heidi. - Esame labai laimingi. Tame pačiame name yra mūsų bendras kabinetas, sėdime kiekvienas prie savo kompiuteriais ir telefonais nukrauto stalo ir darbuojamės, o pro langą matome vaikus, besipliuškenančius baseine. Po darbo, kaip ir visos šeimos, gaminame, linksminamės, važinėjamės dviračiais”.

Po Johano gimimo Heidi žurnalui “People” prisipažino: “Nuostabu, kad vaikai panašaus amžiaus. Svajojome apie namus, pilnus vaikų juoko”. Sylui ta idilė yra visai naujas, nepatirtas išgyvenimas. Heidi, kilusi iš miestiečių šeimos, žino visas laimingos šeimos gyvenimo plonybes. Ji stengiasi, kad visi jaustųsi tokie laimingi, kaip ji vaikystėje. Jos vyras, iš Nigerijos atvykusių imigrantų sūnus, augo Anglijoje, kur jam teko išgyventi gražiausius laikus pas globėjus bei tikrą košmarą pas savo motiną. Teko gyventi su tėvu ir jo sugyventinėmis, kur taip pat patyrė smurtą. “Greičiau nusikirsčiau sau ranką, nei pakelčiau ją prieš savo vaiką”, - sako Sylas.

Sukrėsta jo pasakojimo Heidi buvo pasamdžiusi privatų detektyvą, kad šis rastų tą globėjų šeimą, kurioje vaikystėje jis gyveno. Barbara ir Frankas iš Esekso grafystės net neįsivaizdavo, kad dvejų metukų berniukas, kurį vadino Hariu, išaugęs tapo tokia popmuzikos žvaigžde. Susitikimas po 40 m. įvyko Opros Vinfri laidoje. “Kai vėliau jie man atsiuntė anų laikų nuotraukas, apsipyliau ašaromis. Viskas atgijo atminty. Tačiau mane labiausiai sujaudino tai, kad atrodžiau taip pat kaip ir mano sūnelis Henris. Tokie pat plaukai, taip pat ištiestos kojos, kai sėdėdavau ant grindų, pasipūtusi veido išraiška”.

Meilė ir pavydas


H.Klum ir Sylas šou verslo pasaulyje kelia pavydą. Negana to, kad jie taip laimingai susitiko, sugebėjo nepraleisti savo šanso. Karjera, aišku, labai svarbi, tačiau ja rūpintis jau nebereikia. Yra ir kitų svarbių dalykų. Pavyzdžiui, kad Johanas miegotų savo lovelėje, o ne tėvų. “Man jau gana, - sako Sylas. - Heidi po paskutinio nėštumo greitai atgavo ankstesnę figūrą ir norėjome tuo pasidžiaugti. O jis buvo toks nepasotinamas, vis norėjo žįsti mamos krūtį”, - juokiasi Sylas. Pati Heidi sako, kad savo vyrui ji labai graži, kai laukiasi. Gali būti, kad ir ketvirtas vaikelis nebus paskutinis.
 
Parengta pagal dienraštį "Respublika"


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus