• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

I. Jankauskaitė: moteriai svarbu gyventi žaidžiant  11 

Autorius: Giedrė Milkevičiūtė
2008-06-13 00:00:00

I. Jankauskaitė: moteriai svarbu gyventi žaidžiant
"Respublika", "News Bridgepix" nuotr.
Talentinga, patraukli, seksuali, šmaikšti, išdidi, aikštinga ir nuoširdi... Šį epitetų sąrašą, tinkantį šiuo metu bene populiariausiai aktorei ir dainininkei vilnietei Ingai Jankauskaitei (28), galima tęsti. Kokia ji iš tikrųjų? Kas slepiasi po išdidumo ar ironijos kauke?

- Esi viena iš populiariausių ir geidžiamiausių artisčių. Šį žodį parinkau neatsitiktinai, nes jis talpesnis negu žodis "aktorė". Juk tu ir vaidini teatre, ir dainuoji, ir vedi LNK "Žvaigždžių duetus" bei kitus renginius, ir kuri pagrindinį moters vaidmenį populiariajame televizijos seriale "Nekviesta meilė". O kur dar naujasis "Domino" teatro spektaklis "Vilnius-Dakaras", į kurį neįmanoma gauti bilietų. Taigi dirbi išsijuosusi. O ar pastebi, kad jau nubarstė žiedus pavasaris?

- Prisiverčiu pastebėti, nes tai neišvengiama, kaip ir kvėpuoti, kaip miegoti ar valgyti. Kartais būtina save priversti pamatyti, kuo šiandien gyveni, dėl ko verta džiaugtis, kas yra svarbu ir reikšminga. Kuo daugiau darbų, tuo geriau, nes toks aktoriaus gyvenimas, bet reikia neužmiršti vienos iš banaliausių tiesų: dirbi, kad gyventum, o ne atvirkščiai.

- Kiek visko reikia turėti savyje, kad sugebėtum įkūnyti ir karalienę Mariją Stiuart, ir aikštingąją Mėtą iš "Nekviestos meilės" ar Džuljetą jausmingame miuzikle "Meilė ir mirtis Veronoje"? Ir dar žinau, kad rašai eilėraščius, kuri tekstus dainoms, kurias pati atlieki. Dievas tau davė tikrai daug: ir talentų, ir grožio.

- Dėl grožio aš visada sakau tą patį - kad vieniems galiu būti graži, o kitiems pikta ir nesimpatiška. O už savo sugebėjimus ar, kaip jūs sakote, talentus turiu būti dėkinga Aukščiausiajam ir tėvams. O talentas - ar dovana, ar kryžius, aš nežinau. Nemanau, kad žmogus su savo duotybėmis gali toli nuvažiuoti. Jos yra tik pirma stotelė, kurioje žmogus gali ir įstrigti, o tai ja gana pavojinga. Aktorystė yra ne vien tik talentas. Tai profesija, kurią, kaip ir kitą amatą, reikia išmanyti.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Rasa
2008-11-16 17:14:35
Visapusiskas grozis ir talentas
Julija
2008-07-22 09:29:38
Labai talentinga moteris ...Saunuole ....Sekmes
rube
2008-06-24 22:03:07
Inga nereali,turi daug nerealiai daug talentu.ji viska sugeba kurti,dianuoti,vaidinti negana to rupinasi suneliu bei savo isvaizda.ji turetu buti musu lietuvos aktoriu pavyzdys