• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ieva Šimukauskienė – šokio kritikė, išgarsėjusi per vieną vakarą  2 

Autorius: LNK
2010-09-03 17:00:00

Ieva Šimukauskienė – šokio kritikė, išgarsėjusi per vieną vakarą
LNK

Iš vakaro Vytenį Pauliukaitį apšaukusi gaidžiu, Andrių Paulavičių – Jėzumi Kristumi Hitlerio žvilgsniu, Oksanai Pikul išrėžusi,  kad jos grožis – ne profesija, „Kviečiu šokti“ komisijos narė Ieva Šimukauskienė iš ryto atsikėlė garsi. Telefonas lūžo nuo seniai matytų draugų ir giminystės ryšiais nutrūkusių giminių žinučių bei komentarų internete. Bet šokėja, aktorė ir pedagogė Ieva Šimukauskienė dar niekada nepasigailėjo sakanti tai, ką galvoja. 


- Ieva, turbūt pavydite Oksanai Pikul grožio?


- Tai, kad nėr ko. Turiu viską, ką turi Oksana ir ne ką prastesnio, priešingai, natūralesnio. Man ir grožis, kaip ir menas patinka tas, kuris yra „ne formatas“. Oksana graži moteris, tačiau aš asmeniškai nebūčiau linkusi žavėtis tokiu grožiu. Graži moteris man yra Penelope Cruz. Ir ne vien dėl savo išvaizdos – ji puiki aktorė. Gražios išorės negana, reikia turėti vidinio šarmo. Palyginkime, Rūta Mikelkevičūtė, kaip ir Oksana – taip pat blondinė, bet kaip ji spinduliuoja vidine charizma!


- Bet kodėl Vytenis – gaidys?


- Jis pirmasis mus su kita komisijos nare, Lina Chadkevičiūte, išvadino vištomis. Po mūsų komentarų sakė pasijautęs kaip vištidėje. Kaip suprantu, mes ten ne kalbėjome, o kudakavome (juokiasi). Čia buvo tik juokai. Labai gerbiu Vytenį Pauliukaitį, jis nepaprastai didis savo srities profesionalas ir iš jo reikia tik mokytis.

- Į ką labiau panašus Paulavičius – į Jėzų Kristų ar į Hitlerį?


- Kol kas jis – du viename ir dar neaišku, kuri pusė atsiskleis: romantiškoji, švelnioji ar griežtoji.


- Ar dera komisijos narei alpti dėl vieno iš dalyvių? Kitaip nepavadinsi Jūsų komentarų apie Rimo Valeikio šokį.
- Bet kokia raumeninga jo nugara! Ach... (alpsta) Čia buvo trumpa moteriška silpnybė. Nepavadinčiau Rimo vieninteliu projekto lyderiu. „Kviečiu šokti“ konkurse stipri ir Rūta Mikelkevičiūtė, ir Vilija Matačiūnaitė, ir Andrius Paulavičius, tačiau kažką prognozuoti būtų pernelyg anksti ir netgi klaidinga. Kaip praktika, rodo komisijos ir žiūrovų nuomonės dažnai skiriasi radikaliai.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
idas
2010-11-13 15:18:10
Ieva yra aktorė, šokėja. Ji senai buvo žinoma! Ieva yra puiki, talentinga.

O mūsų LT TV tai ššššššššššš.
eserys
2010-09-04 02:00:38
moteris be plauku = vyras . Leva ta mikelkeviciute. dar viena ubage nori isgarseti.