• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Iš alkoholio liūno išsikapstęs Soliaris: „Dvejus metus gėriau kiekvieną dieną“

Autorius: Eli.lt
2016-10-18 12:02:00

Iš alkoholio liūno išsikapstęs Soliaris: „Dvejus metus gėriau kiekvieną dieną“
Algimantas Minalga Soliaris išgarsėjo prieš dešimt metų populiariame televizijos realybės šou. Televizijos prodiuseriai vieningai sutarė, kad jis turi visus duomenis tapti dainininku, kuris rinktų pilnas sales gerbėjų – jaunas, seksualus, dailios išvaizdos, kuriantis jautrias balades apie meilę – tokie vaikinai greičiausiai prisibeldžia į jaunų merginų širdis.

Tačiau per tuos dešimt metų Soliaris taip nė karto ir nesurinko pilnų arenų gerbėjų. „Kai esi apsvaigęs nuo alkoholio bei raminamųjų vaistų, ir dar sergi depresija – tau gerbėjos neberūpi“, - LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki...“ prisipažino Soliaris.

Prieš kelerius metus žinomas vyras puolė į tokį alkoholio liūną, kad nesugebėjo ne tik dainuoti, bet ir pasirūpinti besilaukiančia mylimąja ir gimusiu sūnumi. Kodėl Soliario sūnus augo pas senelius, o ne su juo? „Buvau pavojingas, niekas netikėjo, kad vieną dieną nustosiu gerti“, - sako jis.

Soliaris puikiai prisimena dieną, kai gydytojas jam išrašė depresiją ir nerimo sutrikimus gydančių vaistų ir perspėjo nevartoti jų kasdien ir ne ilgiau nei savaitę, nes šie vaistai prilygsta narkotikams ir sukelia priklausomybę. „Tačiau kamuojamas baisių pagirių išgėriau tabletę, ir man palengvėjo. Nuo to laiko pradėjau juos vartoti be saiko“, - sako Soliaris.

Soliaris prisipažįsta, kad jis įniko į alkoholį, narkotikus ir raminamuosius vaistus dėl lengvo, chaotiško ir nerūpestingo gyvenimo – jis neturėjo šeimos ar merginos, kuri sudrausmintų, ir jam nereikėjo kasdien keltis į darbą. O pinigų uždirbti nebuvo sunku – Soliaris ne tik koncertuodavo klubuose, bet ir organizavo renginius, kūrė dainas daugybei Lietuvos atlikėjų.

Tačiau šiandien Soliaris atrodo kaip niekad pasikeitęs – atsikratė net dvidešimties kilogramų, ir visai neseniai pasidarė dvi nosies plastines operacijas. Soliaris neslepia – siekiant dailesnės išvaizdos teko iškęsti daug skausmo, tačiau tai – ne pabaiga. Kasdien jis nubėga po 20 kilometrų, arba dvi valandas pluša sporto salėje.

Jau metus Soliaris negeria nė lašo. Dainininkas ir muzikos kūrėjas Stano pasisiūlė tapti Soliario prodiuseriu, todėl jis vėl pradėjo dainuoti, ir gali pasirūpinti savo šeima. Dabar jis svajoja apie vestuves su savo mylimąja. Tiesa, dar prireiks šiek tiek laiko, kad artimieji patikėtų, jog alkoholis ir kiti svaigalai – jau Soliario praeitis.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus