• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Įžymybės apie "Complexions"

2010-05-05 09:00:00

Įžymybės apie

„Tai daugiakultūrinis baletas su savita šokio išraiška ir itin savitu požiūriu... Dar niekada neatrodė, kad puantus dėvėti yra taip smagu,“ - rašo „Washington Post“. „Muzikalumas, inovatyvumas, tikslas, nuoseklumas... Idealus sceninės erdvės išnaudojimas ir gebėjimas šokiu pasakoti istoriją,” - teigia „Los Angeles Times“. „Complexions“ taip aiškiai įrodė, jog mes gyvename super šokio amžiuje, kad net užėmė kvapą,“ - taškus ant „i“ sudeda leidinys „Dance Magazine“

Bene garsiausia ir madingiausia modernaus baleto trupė iš Niujorko „Complexions”  jau gegužės 13 d. sostinės „Ūkio banko teatro arenoje“  surengs savo pirmąjį ir vienintelį pasirodymą Lietuvoje. Amerikiečių trupei neabejingi klasikinio baleto mylėtojai, profesionalai bei garsiausi modernaus teatro ir šokio festivalių lankytojai visame pasaulyje. Susižavėjimo šia trupe neslepia ir Lietuvos šokio profesionalai: Eglė Špokaitė, Vytenis Pauliukaitis, Petras Skirmantas bei Nerijus Juška. 

Vytenis Pauliukaitis – didelis amerikiečių  trupės gerbėjas

Žinomas TV režisierius Vytenis Pauliukaitis apie „Complexions” galėtų kalbėti labai ilgai. „Lietuvos modernaus šokio mėgėjų laukia išskirtinė diena,“ - sako jis. „Turėsime retą progą išvysti pasaulyje plačiai pripažintą originalią modernaus šokio trupę, dabar ypač dažnai matomą įvairiuose pasaulio šokio festivaliuose. Apie šią trupę daug rašo ir nagrinėja jos kūrybą „Dance magazine“ - vienas pagrindinių žurnalų pasaulyje, skirtų šokio menui. Prisipažinkime, kad retokai mūsų šalyje gastroliuoja su pačiomis karščiausiomis šokio naujienomis supažindinančios trupės. „Complexions” yra būtent tokia,“ - tęsia šokio žinovas.

„Klasikinio baleto, gatvės šokio, pantomimos elementai ir čia pat – griežti  klasikinio baleto elementai - „Complexions” pasirodymuose viskas galima. Nepaprastas šokio dinamiškumas, veržlumas, savita plastika, jungianti, atrodo, nesujungiamus šokio elementus. Lietuvoje dažnokai matome įvairių trupių prastai šokančius, neparuoštus šokėjus, kurių pastangos judėti scenoje vadinamos „moderniu šokiu“ . Čia viskas profesionalu. „Complexions” šokėjai ypatingi, jų kūnai paklusnūs, puikiai treniruoti, galintys įgyvendinti įvairiausius choreografo sumanymus. Atrodo, kad jiems nėra nieko neįgyvendinamo,“ – amerikiečių trupei didžiausių simpatijų neslepia elegantiškasis Vytenis Pauliukaitis.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus