• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

J. Anusauskienė: puikus jausmas, kai vaikas moko mamą

Autorius: Respublika.lt
2011-01-14 14:00:00

J. Anusauskienė: puikus jausmas, kai vaikas moko mamą
TV3

Dainininkės Evelinos Anusauskaitės mama Jurga Anusauskienė - tikra avantiūristė. Ilgus metus savo atžalą į muzikos pasaulio olimpą vedusi moteris nutarė pati uždainuoti. Šią savaitę sulaukusi pasiūlymo dalyvauti „Žvaigždžių duetuose“ renginių organizatorė sutiko išmėginti save nauju amplua. „Jei susitvarkau su laukiniais leopardais, susitvarkysiu ir su savo balsu“, – juokiasi po savaitės į didžiąją sceną jau žengsianti J. Anusauskienė. Drąsus pasiryžimas. Ypač žinant, kad projekto dalyvė dar neturi partnerio.

Kodėl ryžotės avantiūrai uždainuoti muzikiniame projekte?

Nežiūriu į tai kaip į avantiūrą. Gyvenime labai vertinu laiką, tai - didžiulė vertybė. Jei eini dalyvauti, negali žaisti. Žiūriu į „Žvaigždžių duetus“ kaip į įdomią galimybę, kurią pasistengsiu išnaudoti. Neslėpsiu, buvau tikrai labai nustebinta, nes kai sulaukiau laidos rengėjų skambučio, geras penkias minutes kalbėjau su jais manydama, kad jie tariasi dėl Evelinos dalyvavimo. Kai supratau, kad dainuoti siūlo ne dukrai, o man, pasakiau: „Chebra, taigi dabar ne balandis, o sausio mėnuo. Kodėl iš manęs juokiatės?“ Tokia buvo mano pradinė reakcija. Tačiau pasvarsčiau, kad noriu dalyvauti. (Juokiasi.) Tiesa, dar turiu išspręsti labai daug klausimų - pasirinkti repertuarą, susirasti partnerį.

Turite nusižiūrėjusi kokį kandidatą?

Labai atsakingai svarstau. Aš apskritai į vyrus žiūriu labai atsakingai. (Juokiasi.)

Rinksitės partnerį pagal simpatiją, balso suderinamumą ar taikysite kitokius kriterijus?

Tokiuose dalykuose man prioritetas yra profesionalumas.

Kaip į žinią, kad dainuosite “Žvaigždžių duetuose" reagavo jūsų vyras?

Pirma reakcija tikrai nebuvo džiaugsminga. (Juokiasi.) Tačiau pasistengsiu viską suderinti taip, kad nei namai, nei darbai nuo to nenukentėtų. Savo vaikams bandau išaiškinti, kad visi pasaulio žmonės, tiek aš, tiek Barakas Obama, per parą turi 24 valandas. Ir tik nuo mūsų priklauso, kaip jas išnaudosime ir suplanuosime. Kai nori, gali suderinti daug dalykų. Bet „norėti“ yra veiksmažodis, todėl tu turi daryti ir protingai elgtis. O tai, kad mažiau pasėdėsime prie televizoriaus ar interneto, bus tik į naudą.

Sakėte, kad nežiūrite į projektą kaip į avantiūrą. Esate rimtai nusiteikusi?

Taip, tačiau tai nereiškia, kad „duetuose“ nepokštausiu. Turiu tris vaikus, negaliu būti sena. Tada jie manęs nesuprastų, o aš – jų. Į sceną stengsiuosi įnešti linksmumo. Tiek, kiek tai toleruos mano partneris. Nes tokių projektų sėkmė yra ne tik vokalas, bet ir sugebėjimas būti įdomiam, padaryti ką nors kontrastingo.

Jums yra tekę dainuoti ne užstalėje?

Šiek tiek. Visa mano giminė – muzikų. Ir pati mokiausi Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų gimnazijoje. Tik baigiau smuiką, ne vokalą. Tačiau visada labai mėgau dainuoti, turiu klausą. O balsą tegu vertina komisija ir žiūrovai.

Esate dukros Evelinos vadybininkė. Kaip jausitės, kai dabar ji sakys mamai pastabas, o ne mama jai?

Pasiūlymo dalyvauti „duetuose“ sulaukiau šią savaitę. O kai sužinojau, kad turėsiu dainuoti nuo projekto pradžios - kitos savaitės, iškart paklausiau, kur yra pirkti sauskelnių suaugusiesiems. (Juokiasi.) Tačiau paskui ramiai susikaupiau ir pradėjau dirbti, rengti pasirodymus. Labai smagu, kad namie turiu mokytoją Eveliną. Ir iš tiesų puikus jausmas, kai vaikas moko mamą, o ne mama vaiką. Aš ją priimu kaip autoritetą ir iš jos klusniai mokausi. Dabar ji yra mano vokalo mokytoja.

Kai kurie „Žvaigždžių duetų„“ dalyviai net pasibaigus projektui sėkmingai tęsia muzikinę veiklą. Renata Voitechovskaja koncertuoja su Deiviu, Giedrius Leškevičius, laimėjęs „duetus“ su Mia, taip pat uždainuoja ne tik karaokės scenoje. Ką jūs manote apie atlikėjos veiklą?

Niekada nesakyk niekada. Jei man kas nors prieš 7 metus būtų pasakęs, kad tapsiu Fotomenininkų sąjungos nare, būčiau iš jo pasijuokusi. O dabar tai tapo mano gyvenimo būdu. Nežiūriu į tai kaip į iššūkį. Nes gyvenimas nėra karas. Žiūriu į tai kaip į gyvenimo suteiktą galimybę, kuria reikia pasinaudoti. Manau, kad dabar man bus daug lengviau suprasti Eveliną, nes atsidursiu kitoje barikadų pusėje.

Koks būtų jūsų sprendimas, jei būtumėte sulaukusi pasiūlymo dalyvauti ne dainų, o šokių projekte?

Ko gero, būčiau atsisakiusi. Nemanau, kad turiu gerą fizinį pasirengimą. Tokiuose projektuose, be didelių norų, reikia turėti ir ištvermės. Reikėtų mažiausiai metus tam rengtis, sportuoti, bėgioti krosą. Tai tikrai ne žaidimas. Paskutiniai projektai parodė, kad krūvio neatlaiko bei traumų patiria net ir labai stiprūs žmonės. Žinoma, su balsu taip pat elgiuosi labai atsakingai. Nestūgauju kas dieną po šešias valandas. Balsas yra jautrus instrumentas, su juo reikia dirbti atsargiai ir po truputėlį. Tačiau visą gyvenimą mėgau ekstremalius dalykus. Mano pomėgis – keliauti po laukinius kraštus, džiungles, bendrauti su laukiniais gyvūnais. Jei susitvarkau su laukiniu leopardu, susitvarkysiu ir su savo balsu.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus