• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

J. Deppas neištikimas tik kino juostoje  5 

2008-07-15 00:00:00

J. Deppas neištikimas tik kino juostoje
"Gamma" nuotr.
Vanessai Paradis yra ko nerimauti. Milijonai moterų visame pasaulyje prisipažįsta, kad norėtų turėti tokį meilužį kaip jos išrinktasis Johnny Deppas. O prancūzų aktorei Marion Cotillard tai netgi pavyko. Bent jau filme, kuriame jiedu vaidina meilužius. Tačiau jųdviejų romanas atrodo visai tikroviškai.

Grėsmingiausias gangsteris

Ketvirtojo dešimtmečio Čikaga. Prie įėjimo į banką stovi J. Deppas. Juodas apsiaustas, stilinga skrybėlė. O rankoje automatas. Po akimirkos jis apiplėš banką ir išsineš 50 tūkst. JAV dolerių. Šaltakraujiškai nušaus banko darbuotoją. Tačiau dar prieš jam tampant žudiku prie jo glaustosi gražuolė brunetė. Prancūzų aktorė M. Cotillard kažką jam šnabžda į ausį. Johny juokiasi. Aistringai bučiuoja ją į lūpas. Mergina tiesiog švyti. "Puiku, pavyko", - džiaugiasi scena režisierius Michaelis Mannas. Johny ir Marion kartu vaidina filme "Public Enemies". J. Deppo herojus Johnas Dillingeris - vienas grėsmingiausių gangsterių Jungtinių valstijų istorijoje. Jis ne tik plėšė bankus, bet ir daužė moterų širdis bei vedžiojo už nosies FTB. Amerikos valdžia jį buvo pavadinusi visuomenės priešu numeris vienas. Jį pagavusiam ar suteikusiam kokios nors informacijos 1933 m. valdžia siūlė 20 tūkst. JAV dolerių. Amerikiečiai Dillingerį vadino Robinu Hudu.

Marion vaidina jo meilužę Eveliną "Billie" Frechette. Pas J. Deppas ir nusprendė, kad šį vaidmenį turi vaidinti būtent ji. Išsirinko ją iš daugelio kitų. Filme jie įsimylėjėlius vaidina labai tikroviškai. O kaip gyvenime?

Visų pirma šeima

Ar filme jie "tikrai" bučiuojasi, ar tik vaidina aistringą meilę? Filmuojant "Public Enemies" J. Deppas į Prancūziją buvo atsigabenęs dešimt dėžių mėgstamo vyno. Tik sau ar ir jai? Ar tarp jų įsižiebė jausmo kibirkštis, ar tai tik paprasta dviejų partnerių pažintis? Teoriškai romanui nėra šansų. J. Deppas jau dešimt metų gyvena su prancūzų dainininke Vanessa Paradis. Marion keletą metų artimai bendrauja su aktoriu Guillaume Cannetu.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Diva
2008-07-28 20:25:57
Kaip bebūtų, Johnny Depp'as šaunus aktorius ;)
Julija
2008-07-22 10:18:50
Fajnas aktorius
Neblogai,
2008-07-19 00:09:25
Bet labai jau sena interviu cia ikisot, jei Johnny sakot kad yra 40 metu. Penkiu metu senumo interviu, geda...