• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Jei prireiktų, patiestų ir vyrą

Autorius: Jurgita RANCEVIENĖ, respublika.lt
2009-07-20 08:00:00

Jei prireiktų, patiestų ir vyrą
V. Purio nuotr.
Planetos kiokušin karatė čempionė kaunietė Margarita Čiuplytė (24) šį sportą pamėgo, galima sakyti, nuo vaikystės, kai ryte rijo filmus su legendiniu Briusu Li. Na, o po to, kai ji pamatė filmą “Ledi drakonas”, jos vaikystės idealu tapo su blogiukais kovojanti ledi odiniais drabužiais.
Gimtinė

Kai susitikome, ši tvirta, įdegusi šviesiaplaukė garbanė man šiek tiek priminė įsivaizduojamą amazonę. Netrukau sužinoti, kad Margaritos vaikystė prabėgo kaime tarp ežerų, netoli Marijampolės. Tą išduoda vis prasimušantis suvalkietiškas akcentas. “Kai pasikalbu telefonu su mama, jis kaskart paaštrėja”, - šypsosi mergina. Kai Margarita augo, jai labai patikdavo maudytis ežeruose. “Lietuvos gamta nepaprastai graži, jei žinočiau, kad visą savaitę bus gražus saulėtas oras, niekada atostogų Lietuvos kaime nekeisčiau į Egiptą ar Turkiją”, - tvirtina ji.

Grožis

Margarita gražių, taisyklingų veido bruožų. Paklausta, kokią kosmetiką naudoja, ji pasakoja tik apie natūralias priežiūros priemones ir nebrangią kosmetiką. “Aš labai mėgstu puoštis ir prie veidrodžio pastovėti, - balta šypsena spindi Margarita. - Daug dėmesio skiriu plaukams, nes jie garbanoti ir sausi. Man patinka tradiciniai receptai. Tepu plaukus specialiais aliejais. Dažnai apsiperku ezoterinėse parduotuvėse. Naudoju citrinų ir medaus kaukes. Neperku brangių priemonių, nes negaliu sau leisti ir nemanau, kad tai būtina”.

Batai

Merginos silpnybė - batai. “Manau, kad tos moterys, kurios nori turėti tvirtą pagrindą po kojomis ir trokšta įsitvirtinti gyvenime, linkusios pirkti daug batų. Man batų niekada nebus per daug. Kol kas nesijaučiu tvirtai, nes, atrodo, gyvenimas tik prasidėjo. Neseniai pradėjau dirbti. Ieškau savęs. Aš negaliu tvirtai pasakyti, kad tai, ką darau, ir yra tikroji “aš”, - sako sportininkė. Gimusi po Svarstyklių ženklu, ji sako ilgai svarstanti ir vengianti priimti svarbius sprendimus. “Aš labai mėgstu knebinėtis su mažmožiais. Mokyklos laikais mėgau piešti, siuvinėti ir karoliukus verti. Dabar mėgstu skaityti psichologines knygas ar apie jogą, ezoterinę literatūrą”, - apie kitus pomėgius pasakoja sportininkė.

Talismanai

“Tikiu talismanais. Saugau širdžiai mielas smulkmenas. Tikiu skaičiais. Kai man prieš varžybas skiria numerį, aš būtinai surasiu seką, pagal kurią tas skaičius man turėtų nešti sėkmę”, - nuoširdžiai porina Margarita.

Dietos

Margarita sako, jog pinigai jai - kaip vėjas. “Labai greitai juos išleidžiu, - juokiasi ji. - Mėgstu skaniai pavalgyti, valgymas man - gyvenimo malonumas. Man patinka miltiniai patiekalai, pyragai, ledai, šokoladai. Viską mėgstu: varškę, vaisius, bananus. Aš galiu vieną sykį per dieną pavalgyti normaliai, o paskui užkandžiauti varške ar vaisiais. Dabar savęs neriboju”. Ji pasakoja, jog anksčiau valgymas buvo nuolatinis stresas. “Nuolat sakydavau sau, dabar pavalgysiu ir paskui visą dieną nevalgysiu, tačiau išeidavo taip, kad tik dar daugiau prisivalgydavau. Svoris tarpais kaitaliodavosi labai greitai.

Tai priaugi, tai per savaitę numeti 7 kilogramus. Labai savęs gailėdavau ir po varžybų atsigriebdavau”, - prisimena sportininkė.

Manikiūras

“Man labai gražu pažiūrėti į moteris išpuoselėtomis rankomis, ilgais nagais. Mano nagai turi būti tvarkingi ir trumpi. Jei nusilakuoju nagus, treneris būtinai pagiria: “Hm, kokie Margaritos nagai!” - kvatoja mergina. Ji rodo savo rankas ir pasakoja, kad jos dažnai būna nusėtos mėlynėmis. “Dėl nudaužytų krumplių ar mėlynių sulaukdavau replikų iš vaikinų. Anksčiau buvo skaudu, o dabar galvoju, kas man svarbiau: tai, kad nepažįstamasis ką nors leptels, ar tai, kad darau, kas patinka”.

Draugas

Margarita turi draugą, su kuriuo bendrauja jau trejus metus. Dvejus iš jų gyvena sykiu. Nuomojasi butą. Jis - jos kurso draugas. Pradėjo draugauti paskutiniame kurse. Anksčiau vienas kito nepastebėjo. “Jis visuomet labai mane palaiko, bet nesidomi mano sporto šaka”, - šypteli Margarita. Pasak jos, draugas juokauja, kad jos sporte per daug vyrų, todėl jei imtų gilintis, suimtų pavydas.

Charakteris

Pasak Margaritos, moteriškumas gali pasireikšti bet kur, ypač vyriškoje erdvėje. “Pastebėjau, kad kai kurios merginos, atėjusios sportuoti, suvyriškėja. Pati manau, kad išlikti moteriška net vyriškuose užsiėmimuose paprasta. Moteriškumas juk kyla iš vidaus. Kitiems atrodau visuomet rami ir net flegmatiška. Kai studijavau, nuolat tai pabrėždavo mano draugės, nors pati visuomet maniau, kad esu smarki ir greita”, - šypsosi jaunoji karatistė.

Jėga

Mergina sako, kad matydama neteisybę virte užverda. “Kai chuliganai kabinėjasi prie žmonių, kartais niežti rankas. Esu sykį trinktelėjusi jiems gatvėje. Žinoma, kai vyrukai prisikabina, pirmiausia pasinaudoju moteriškais ginklais: gražia šypsena, malonia kalba. Gali paskui netikėtai trinktelėti, jei prireiktų. Manau, jei konfliktas prieitų iki grumtynių, galėčiau nugalėti vyriškį. Tačiau per gatvės konfliktą po kelių veiksmų viena iš pusių traukiasi”, - svarsto karatė meistrė.

Vyrai

Šiuo metu Margarita dirba instruktore policijoje. Ji moko šaudybos, taktikos ir kovinių veiksmų. “Tik negalėčiau budėti gatvėse, nes man nepatinka matyti blogį. Aš net nežiūriu serialų apie policininkus. Nežiūriu kriminalinių laidų. Nenoriu pasiduoti niūrioms mintims, - krato galvą šviesiaplaukė. - Na, o darbe vyrai, išvydę moterį instruktorę, labiau stengiasi”.
 

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus