• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Jolanta Leonavičiūtė: „Jeigu vietoj manęs būtų silpnesnė mergina, nenustebčiau, jei viskas pasibaigtų savižudybe“

Autorius: Eli.lt
2015-10-22 10:00:00

Jolanta Leonavičiūtė: „Jeigu vietoj manęs būtų silpnesnė mergina, nenustebčiau, jei viskas pasibaigtų savižudybe“
Jolanta Leonavičiūtė tvirta tiek savo siela, tiek ir kūnu - į skandalus vis įsivelianti ir dėl praeities klaidų žeminama jauna moteris atsitiesusi vėl kibo į darbus ir įgijo fitneso trenerės diplomą. Nepaisant to, ji su skausmu prisimena praeities išgyvenimus ir teigia, kad psichologiškai silpnesnis žmogus jų nepakeltų.

Jolanta Leonavičiūtė, skandalingiausia paskutinio meto Lietuvos pramogų pasaulio persona. Jaunos moters gyvenime vienas skandalas veja kitą. Tai pasirodo žinia apie neva nuslėptą vaiką ir jos tikrąjį amžių, tuomet naujai užgimsta jausmai beveik dešimčia metų jaunesniam šokių partneriui, o galiausiai į viešumą išlenda prieš keletą metų nufilmuota erotinio pobūdžio vaizdajuostė, skirta suaugusiųjų svetainei. Po pastarojo skandalo praėjo nemažai laiko, tačiau Jolanta vis dar prisimena, kiek daug skausmo į jos gyvenimą atnešė pasirodžiusi žinia apie praeities klaidas. Tuo metu, kai visa Lietuva badė pirštais, jauna moteris savaitę sėdėjo užsidariusi namuose ir tik meilė artimiems žmonėms sulaikė nuo tragiškai galėjusios pasibaigti silpnumo akimirkos.

„Tuo metu norėjosi išnykti iš šio pasaulio visiems laikams. […] Jaučiausi iš tikrųjų labai blogai, nes buvo tiek daug tos nesuvokiamos neapykantos, žiaurių žodžių ir šmeižto… Visa ta ataka… Atrodė, kad visi žmonės taip ir laukė, kol tu atiduosi paskutinį iškvėpimą, paskutinius gyvybės ženklus. Labai sunku buvo. Kai viskas prasidėjo, sėdėjau su buteliu vyno ir nesinorėjo gyventi. Bet meilė mylimiems žmonėms suteikė stiprybės. Žinojau, kad turiu gyventi ne tai kad dėl savęs, bet dėl mylimų žmonių, kuriuos turiu. Jeigu vietoj manęs būtų kažkiek psichologiškai silpnesnė mergina, nenustebčiau, jei viskas pasibaigtų savižudybe”, – išskirtiniame interviu laidoje „Bus visko“ atviravo Jolanta.

Greitai prilipusi skandalistės etiketė moters nepaleidžia ir šiandien. Viena šviežiausių istorijų nutiko prieš mėnesį, kuomet Jolanta buvo išvyta iš madingo renginio, į kurį atlydėjo draugę. Moteris tikėjosi, kad pavyks išlaikyti nemalonų įvykį tyloje, tačiau jau kitą rytą netilo telefonas dėl žurnalistų skambučių. Vis tik skaudžiausia gyvenimo drama ji vadina prieš dešimtį metų įvykusias skyrybas, kuomet vos trečią savaitę nėščią po ketverių metų draugystės dėl kitos moters Jolantą paliko vaikelio tėvas.  Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus