• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Kai kurios Lietuvos manekenės užsienio policijai labiau žinomos kaip prostitutės
2009-05-19 00:00:00

LNK info; nuotr.
Ketvirtadienio „Kaip gyveni?“ - laida apie prekybą moterimis seksualiniam išnaudojimui. Kodėl Londono viešnamiuose už lietuves daugiau yra tik pačių bričių? Kodėl tiek nėra nei rusių, nei latvių, nei lenkių? Tarptautinės migracijos organizacijos (TMO) Vilniaus biuro tikinimu, šiandien pastebimos naujos tendencijos – krizės metu daugėja išsilavinusių, mieste gyvenančių moterų, patenkančių į prekeivių žmonėmis pinkles. Anksčiau buvo manoma, kad tik neišsilavinusios ir vargingai gyvenančios merginos gali būti parduotos vergiškam darbui Vakarų Europos viešnamiuose.

TMO Vilniaus biuro vadovė dr. Audra Sipavičienė laidai „Kaip gyveni?“ sakė:  „Įsivaizduokit, vieniša jauna moteris augina vaiką, neturi pinigų ir dar yra paėmusi paskolą iš banko... Ji netenka darbo Lietuvoje. Iš nevilties visiems pažįstamiems apie tai pasipasakoja. Ir tuo metu jai kas nors pasiūlo „gerą“ darbą užsienyje. Sako, kad reikės slaugyti senelius ar dirbti viešbutyje. Pasiūlo ne bet kas, o pažįstamas žmogus ar geras pažįstamo „pažįstamas“. Ją tikina, kad Londono oro uoste ją pasitiks. Iš tiesų, pasitinka... Ją išrengia ir pastato gatvėje. Pagąsdina: jei nedirbsi, pasodinsim „ant narkotikų“. Dar primena: mes žinom tavo vaiko adresą...Ir moteris dirba.“

Policijos departamento Prekybos žmonėmis skyriaus vadovė komisarė Reda Sirgedienė: „ Didėja tendencija – Lietuvos aukštųjų mokyklų studentės savaitgaliais didžiosiose Vakarų Europos sostinėse teikia seksualines paslaugas. Po to vėl grįžta į Lietuvą, į universitetus. Tokių atvejų yra. .. Lietuviškuose populiariuose žurnaluose pilna jaunų merginų nuotraukų. Merginų, kurios, neva, padarė modelio karjerą užsienyje. Mes žinome, kad ne viena iš jų tose šalyse mūsų kolegoms policininkams žinomos kaip gerai apmokamos prostitutės iš Lietuvos.  Niekada nepamiršiu: vieną merginą įtarėme ne tik teikiančią seksualines paslaugas turtingiems ponams, bet į tą „darbą“ įtraukiančią ir kitas. Nuvykome pas jos tėvus. Norėjome išsiaiškinti, kokia šeima, kokia aplinka? Tėvai nesuprato mūsų klausimų. Jų dukra yra pripažinimą pelnęs modelis. Ir viskas. Ji dirba užsienyje. Ji gerai apsirengusi, gerbiama. Turi daug daugiau visko, negu tėvai. O iš tikrųjų svečioje šalyje ji daro visai ką kita... Tikrų modelių yra labai nedaug“.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus