• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip kūno linijas dailina Agnė Grigaliūnienė?

Autorius: Eli.lt, Vita Ku nuotr.
2016-04-02 11:00:00

Kaip kūno linijas dailina Agnė Grigaliūnienė?
„Esu išbandžiusi ne vieną dietą, tačiau visos jos baigdavosi nesėkmingai, kol galiausiai supratau, jog svarbiausia - susitvarkyti mitybą ir sportuoti, o procesą paspartinti galima pasitelkus patvirtintas moteriškas gudrybes“,- pasakoja dviejų vaikų mama, komunikacijos agentūros „Olive“ bendraturtė bei „Children Vilnius City“ žaislų parduotuvės įkūrėja Agnė Grigaliūnienė. Pastaruoju metu dėl savo išvaizdos žinoma moteris susilaukia vis daugiau komplimentų, todėl artėjant „atvirajam“ metų sezonui dalijasi patarimais ir atradimais.

Pagrindinė taisyklė – mylėti save

„Mano receptas paprastas, bet patikrintas: pirmiausia, kiek įmanoma, stengiuosi laikytis subalansuotos mitybos principų, retkarčiais leisdama sau pasimėgauti, kaip sako mano bičiulė Agnė Jagelavičiūtė, mažomis nuodėmėmis. Todėl rytą pradedu puodeliu kavos ir šviežiais vaisiais ar kitu saldėsiu, pietums renkuosi žuvį arba neriebią mėsą, o vakarienei – daržovės ir dar kartą daržovės“, - pasakoja A. Grigaliūnienė.

Pilnėti linkusios moterys nuolat turi prisižiūrėti, ką ir kiek valgo, tačiau Agnė pabrėžia ir geros savijautos bei pakilios nuotaikos svarbą, todėl mitybą pataria keisti palaipsniui, nesukeliant organizmui šoko. Iš pradžių į kasdienį racioną galima įtraukti daugiau sudėtinių angliavandenių, gerti pakankamai vandens, o didelius kiekius cukraus turinčius produktus keisti sveikesniais užkandžiais. Vienas tokių - šaukštas smulkintų riešutų, sumaišytų su natūraliu medumi.

Su A. Grigaliūnienės požiūriu sutinka ir „Studio Shape“ specialistė Dijana Jankauskienė: - „Griežtas savęs ribojimas bei drastiškos dietos sunkiai pakeliamos tiek fiziškai, tiek psichologiškai, todėl dažniausiai sukelia atvirkštinę reakciją. Natūralu, jog kalbant apie figūros tobulinimą, rezultatų norisi kuo greičiau, tačiau ilgalaikis efektas pasiekiamas vadovaujantis vadinamąja „Trijų taisykle“, kuomet subalansuota mityba ir sportas derinami su specialiomis kosmetinėmis kūno procedūromis“.Papildomos priemonės – sudėtinė sveikos gyvensenos dalis

Mityba ir sportas lemia 70-80 proc. rezultatų, tačiau įtakos turi ir medžiagų apykaita, kraujo bei limfos apytakos greitis. „Kūno procedūros infraraudonaisiais spinduliais, radijo dažnio bangomis, vakuumu ir mechaniniais voleliais paspartina šiuos procesus. Įšildžius giliausiuose odos sluoksniuose esančias riebalines ląsteles nyksta jų perteklius, mažėja kūno apimtys ir gerėja odos būklė“, - paaiškina D. Jankauskienė.

„Esu labai patenkinta tuo, ką jaučiu bei matau išbandžiusi VelaShape III procedūras: akivaizdžiai stangresnė, lygesnė oda, o paryškinus kūno kontūrus dailiau „gula“ ir drabužiai. Priešingai nei panašaus pobūdžio procedūros, ši neskausminga, o smagiausia tai, kad gali rūpintis savo išvaizda ir ilsėtis ar netgi nusnūsti tuo pat metu“, - malonia patirtimi dalijasi Agnė.

Ne mažiau svarbus ir sportas, tačiau jis neduos norimų rezultatų, jeigu virs prievole ar kančia. Tereikia pasirinkti individualiu atveju tinkamiausią jo formą, pradedant treniruokliais, plaukimu, baigiant mankšta namuose ar tiesiog ilgais pasivaikščiojimais. „Niekada nemėgau sportuoti, tačiau dabar keletą kartų per savaitę lankomos funkcinės treniruotės man - tikras atradimas, o pritrūkus valios, šalia visuomet yra motyvacija apsiginklavęs mano mylimas treneris Paulius Velaikis“, - pasakoja A. Grigaliūnienė ir priduria: „Esu žmona, mama, turiu mėgstamą darbą, tačiau nereikia pamiršti ir savo moteriškosios pusės, kurios puoselėjimui būtina atrasti laiko ir įdėti pastangų“.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus