• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Karinos Krysko sesers vyras ieško antros žmonos  3 

Autorius: LNK
2009-12-03 13:08:00

Karinos Krysko sesers vyras ieško antros žmonos
Najeebas Ghaoui
„Ji – aukso ieškotoja. Jai nerūpėjau nei aš, nei vaikai, tik mūsų šeimos pinigai. Ji nuolat prašydavo nupirkti ką nors prabangaus. Kad ir kailinius, kurių jai neatsakiau. Žinote kodėl? Todėl kad ji, kaip ir visos moterys – zirzt, zirzt, ir tu pasiduodi“, - atvirus kaltinimus žeria garsiosios dainininkės Karinos Krysko sesers Evos vyras Najeebas Ghaoui.


Vos prieš kelias savaites kone visi dienraščiai mirgėte mirgėjo nuo atvirų, sutuoktinių vienas kitam mestų kaltinimų. Pirmoji į žurnalistus kreipėsi Eva, apkaltinusi vyrą jųdviejų vaikų pagrobimu ir išvežimu į Libaną, o taip pat smurtu. Najeebas skolingas taip pat neliko. Jis prabilo apie Evos nerūpestingumą vaikų atžvilgiu, rūpinimąsi tik savimi. Vis dėlto vyras prisipažįsta negalintis likti abejingas lietuvaičių grožiui, tad dabar ieškantis naujos žmonos.


 „Ieškau lietuvės. Nebaisios, o tokios, su kuria galėčiau kurti naują šeimą“, - studijos svečius šokiruos Najeebas. Oficialiai su pirmąja žmona Eva kol kas neišsiskyręs vyras taip pat atskleis, kaip jis tikrina lietuvaites, norėdamas išsiaiškinti tikruosius jų tikslus: pinigai, ar rimta draugystė.


„Tačiau tokių pigių kaip jūsų moterys kitur nėra. 90 proc. lietuvių yra aukso ieškotojos“, - tikins Najeebas. Studijos svečiai į tokius Najeebo žodžius sureaguos pašaipiai. „Tai tik įžeisto vyro svaičiojimai“, - kritikos nepagailės dizainerė Aušra Žvirblienė – Haglund, puikiai žinanti draugystės su svetimšaliu skonį. Moteris viešai prisipažins, kiek daug jai kainavo draugystė su švedu. „Nuvykus pas jį greitai išgirdau, kad jo šalyje esu tik dulkė. O nusprendusi jį palikti, šešerius metus kovojau dėl mudviejų dukters globos“, - su ašaromis akyse pasakos Aušra.


Vis dėlto tai, kad ne viena lietuvė kimba prie užsieniečių tik dėl geresnio gyvenimo patvirtina ir Tango mokyklos Lietuvoje įkūrėjas Eduardas Gimenezas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
vilma
2009-12-14 09:50:11
noriu susipzinti 862179725
ilona
2009-12-05 10:45:20
o man vienodai zydi sodai. kai vasara su savo mylimuoju einu pilies gatve, sutinku n poru kaiciu, kai greta juoduko ar kito uzsieniecio kulniuja baltapuke lietuvaite. tuomet as "paaugu" kokiais trim centimetrais, nes didziuojuosi suradusi nuostabu, mylima zmogu ir svarbiausia - lietuvi :) manau su laiku daugelis "atsikas" tu uzsienietisku meiliu ir supras, kad nera nieko geresnio, kaip tureti zmogu, kuris kalba, auklejimu, mentalitetu ir t.t. yra toks pats kaip ir tu...
gabby, neprivalu atsakyti uz visas lietuvaites... tie, kurie tave geriau pazins, supras, kad esi ne stereotipine lietuve... o tie uzsienieciu svaiciojimai - snipstas. juk su visom lietuvem negulejo, o kad uzsirove ant keliu keksiu senamiesty, tai dar nieko nereiskia...
auksciau galva, lietuves
gabby
2009-12-03 17:22:42
„Ar iš tiesų mes užsieniečiams pamažu tapsime gražių bet pigių moterų šalimi?“ ...HELLOO, mes jau tapome!! ir jei neklystu, jau gan seniai. Ziauru ziuret kaip grazios, bet alkanos lietuvaites tik ir medzioja uzseniecius!! visos nori isgarseti, visos nori buti zinomos ir tureti daug PINIGU... deja, lt per maza salis, kad visos grazios moterys zvaigzdem pataptu... todel ir sekiojam ispaskos tam, pas kuri pinigine storesne... ir kas cia per laime? jau geriau alkanai buti bet su mylimu zmogumi, nei uz pinigus uzseniecius linksminti kurie paskui tave ir tavo tauta zemins pries visa pasauli!! Ir dar aciu Dievui, jei vaiku nera, net nepaskys kur ir kada isves i savo babajina. kokios mes 'deshovkes'... man geda buti lietuve!! tenka daug keliauti, ir kur bepaklaustu is kur esu - visi yra girdeje apie lt mergaites... O lietuvos vyrams nusispjaut, geriau eis ir čerka su kolega islenks - irgi nieko gero. Zodziu, matau, kad lietuvos merginos parsiduos uzseniui... vyrai nusigers negyvai... stai ir musu salies ateitis.