• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Keisčiausi garsenybių darbai

Autorius: Eli.lt
2015-05-22 10:00:00

Keisčiausi garsenybių darbai
Didelei daliai dabartinių kino ar scenos žvaigždžių teko gerokai paplušėti, įveikti nemažai sunkumų ir dirbti pačius keisčiausius darbus, kol pavyko sučiupti savo sėkmės paukštę. Šie garsūs, mylimi ir sėkmingi žmonės šiandien mėgaujasi aktoryste, dainavimu, muzikavimu, tačiau dar ne taip seniai jiems teko ir striptizą šokti, ir kapo duobes kasti...  

Pagrindinėje nuotraukoje: Channing Tatum

Striptizo šokėją filme „Magic Mike“ suvaidinęs Channing Tatum šiai rolei buvo pasirinktas ne tik dėl savo puikiai treniruoto kūno ir dailaus veidelio, bet ir dėl įgūdžių bei patirties - vyrukas, norėdamas užsidirbti, ilgą laiką šoko striptizą baruose, klubuose bei privačiuose vakarėliuose.

Whoopi GoldbergBūtų galima pagalvoti, kad balsinga ir linksma aktorė pragyvenimui užsidirbdavo dainuodama ar rengdama komiškus pasirodymus, tačiau senasis Whoopi darbas su tuo tikrai nėra susijęs. Moteris dirbo laidojimo paslaugų biure, kuriame grimuodavo, aprengdavo ir dailindavo mirusiųjų kūnus. Aktorė savo buvusio darbo visiškai nebijojo ir nesigėdijo, anaiptol, ji ir dabar teigia, kad tai ypatingai svarbi ir reikalinga paslauga.

Brad PittSunku patikėti, kad vienu gražiausių planetos žmonių vadinam vyrui teko slėptis... milžiniško viščiuko kostiume! Brad Pitt savarankišką gyvenimą pradėjo šokdamas, dalindamas skrajutes ir kviesdamas praeivius užsukti į vištienos patiekalus siūlantį greitojo maisto restoraną „El Pollo Loco“.

Matthew McconaugheyAktorius Matthew Mcconaughey būdamas jaunas griebėsi pirmo pasitaikiuso darbo, kad tik sudurtų galą su galu. Vyrui teko dirbti fiziškai labai sunkų ir, tiesiogine tų žodžių prasme, stipriai dvokiantį darbą - jis didelėje fermoje valė vištų narvus. Pats Matthew šiandien sako, kad didžiuojasi savimi, juk jis nepasuko šunkeliais, nesivaikė lengvų pinigų ir neužsiėmė jokia nelegalia veikla.

George ClooneyJaunajam George Clooney pasisekė kiek labiau, nei jo kolegoms - vyras praleido nemažai laiko dirbdamas batų pardavėju. Jam tekdavo bendrauti su klientais, padėti jiems apsiauti batus, nešioti ir dėlioti dėžes bei avalynę. Šiandien net ir įprasčiausio modelio batai, kuriuos pardavė vienas garsiausių planetos aktorių, matyt, būtų verti milžiniškų pinigų.  

Rod StewartTalentingasis roko muzikantas, lyriškų baladžių kūrėjas ir tikras scenos veteranas jaunystėje duonos kąsniui užsidirbdavo kasdamas kapų duobes. Tiesa, populiarus vyras apie savo praeitį kalbėti vengia, teigdamas, kad jam nemalonu atsiminti šį ypatingai sunkų gyvenimo etapą.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus