• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Keisčiausi garsenybių įpročiai

Autorius: Eli.lt
2016-01-19 11:00:00

Keisčiausi garsenybių įpročiai
Kiekvienas žmogus turi neįprastų ar net keistokų įpročių - vieni gali miegoti tik aklinoje tamsoje, o kiti labiausiai mėgsta tik vienos spalvos daržoves ar neišeina iš namų minutėlei neprisėdę ant sofos... Žinoma, garsenybės nėra išimtis. Jos savo keistenybės gerokai lenkia daugelį iš mūsų.

Pagrindinėje nuotraukoje: Pamela Anderson

Serialo „Gelbėtojai“ žvaigždė, erotinio žurnalo „Playboy“ modelis neretai pavadinama gražiausia ir seksualiausia pasaulio moterimi, tačiau ji bijo... veidrodžių! Moteris mano, kad pažvelgusi į veidrodį ji pamatys savo sielą.

Megan FoxGarsi aktorė ir modelis, kurią gerbėjų dėmesys užgriuvo po labai sėkmingų „Transformerių“, paniškai bijo skraidyti lėktuvais. Buvo šnabždamasi, kad net ir savo filmų premjerose retai dalyvaujanti moteris yra išpuikusi, sunkaus charakterio, neprofesionali, tačiau vėliau ji prisipažino tiesiog labai bijanti lipti į lėktuvą, tad dažniausiai dalyvauja tik netoliese vykstančiuose renginiuose.

Kim KardashianBesilaukdama antrojo vaikelio realybės šou žvaigždė samdė kūno dubleres, kurios atvykdavo į jos namus, užsimaukšlindavo specialiai pasiūtą nėščiosios pilvo muliažą ir pozuodavo apsivilkusios įvairių drabužių derinius. Kim vėliau peržiūrėdavo nuotraukas ir išsirinkdavo ką vilkėti.  

Mariah CareyDainininkė Mariah Carey, kaip ir daugelis garsių moterų, stengiasi išlaikyti puikią figūrą ir laikosi ypatingos dietos. Tris dienas per savaitę ji maitinasi tik violetinės spalvos maistu - moteris tuomet dažniausiai valgo baklažanus, tamsias vynuoges ir slyvas. Mariah teigia, kad tai jai padeda palaikyti kūno svorį ir praturtina organizmą antioksidantais.  

Stephen KingGarsus rašytojas tikriausiai yra daugiausiai sūrio pyrago suvalgantis žmogus pasaulyje. Daugiau nei 200 knygų autorius, parašęs bestseleriais tapusius siaubo ir fantastinius romanus „Švytėjimas“, „Žalioji Mylia“, „Kerė“ ir kt., nepradeda darbo nesuvalgęs gabalo sūrio pyrago. Vyras teigia, kad jo smegenų darbui būtinai reikia cukraus.

Jennifer LopezAktorė ir dainininkė koncertų organizatoriams pateikia nemenką reikalavimų sąrašą ir pageidauja, kad jos viešbučio bei užkulisių kambariai būtų baltos spalvos, puošti gėlėmis, kad juose būtų palaikoma pastovi drėgmė ir temperatūra. Tiesa, jai klozeto dangčių nereikia - teigiama, kad moteris su savimi vežiojasi brangakmeniais inkrustuotą, daugiau nei 100 000 JAV dolerių kainuojantį klozeto dangtį, kurį jai padovanojo aktorius Ben Affleck.

Katy PerryDainininkė Katy Perry, kaip ir kitos Holivudo žvaigždės, gali pasigirti akinančia šypsena, tačiau dauguma jos kolegų savo dantims tikrai neskiria tiek daug dėmesio. Moteris tiesiog pamišusi dėl burnos higienos, ji visur nešiojasi bent kelis dantų šepetėlius, juos keičia jos po poros panaudojimų, o dantis šveičia net 6 kartus per dieną.

Oprah WinfreyBene garsiausia TV laidų vedėja pasaulyje yra labai tolerantiška moteris, kuriai tenka būti nešališkai kalbinant pačius įvairius herojus. Moteris taip pat garsėja dosnumu ir labai maloniu, betarpišku bendravimu su savo darbuotojais, aptarnaujančiu personalu. Vienintelis dalykas, kurio Oprah tiesiog negali pakęsti yra kramtoma guma. Vedėja draudžia aplinkiniams jos turėti ir kramtyti.

Angelina JolieViena gražiausių ir seksualiausių pasaulio moterų ypatingai rūpinasi savo išvaizda ir figūra. Aktorė daug dėmesio skiria savo mitybai, tačiau jos mėgstamiausias patiekalas, kurio ji visuomet paskanauja apsilankiusi Kambodžoje, yra... kepti tarakonai.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus