• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kiek lažybose daugiausia pralošė Marijus?  31 

Autorius: Laima Karaliūtė, "Laisvalaikis"
2008-08-06 00:00:00

Kiek lažybose daugiausia pralošė Marijus?
M.Ambrazo nuotr.
Pramogos, azarto ir šiek tiek patriotizmo TV eteryje nuo rugpjūčio 11-osios žada Marijus Mikutavičius (37). Olimpinių žaidynių proga TV3 eteryje prasidės žaidimas “Olimpo lažybos”.

Jame rankomis dėl olimpinių varžybų rezultatų sukirs ir beprotiškas užduotis rizikuos atlikti ne viena įžymybė. Naujosios laidos vedėjas Marijus ir pats nevengia lažintis. Lietuvos krepšinio rinktinei Pekine jis prognozuoja vietą pirmame ketverte. Gal kas norėtų su Marijumi sukirsti rankomis?

- Ar olimpinės žaidynės tau - įvykis?

- Taip. Nors, žvelgiant ironiškai, kvailokai atrodo 40 km su olimpiniais deglais bėgantys sportininkai. Kita vertus, olimpinių žaidynių idėja labai graži. Visi gyvenime esame savotiški sportininkai ir norime būti nugalėtojais. Be to, mums, mažos valstybės gyventojams, kiekvienas į Lietuvą parvežtas medalis turi ypatingą reikšmę.

- Ar stebi visas varžybas, kuriose dalyvauja mūų sportininkai?

- Visada žiūriu krepšinį, penkiakovininkus, dviratininkus, Virgilijaus Aleknos pasirodymus. Nepraleidžiu draugo sunkiaatlečio Ramūno Vyšniausko varžybų.

- Kokia sporto šaka tau neįdomiausia?

- Su draugais kikename iš akmenslydžio. Nesuprantu, kaip tokios sporto šakos apskritai atsiranda. Kažkoks nutukęs alaus gėrėjas, ridenantis ledu akmenį, man niekaip neasocijuojasi su sportu. Į vasaros olimpines žaidynes siūlyčiau, pavyzdžiui, mėsainių valgymo turnyrus įtraukti. O jei rimtai, sportas man - veržlumas, greitis, jėga, atletiškas kūnas.

- Kas lažinsis tavo laidoje?

- Daugiausia prikalbinome pramogų pasaulio atstovų. Būtų malonu pamatyti ir vieną kitą politiką. Nors jie mėgsta būti solidūs ir reikšmingi.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Tomas
2009-07-10 06:54:44
Liuks, tikrai geras dalykas sitas Triobete. Ir dar kas geriausia, kad savo pinigus galima inesti norint zaisti visa para, kiekviena savaites diena. Man tai labai patinka, nes taupau laika, ner kada laukti. Laikas - pinigai.
Poki
2009-07-02 09:40:19
O kas jau isbande triobeto greitaji pinigu pervedima? Turetu buti labai patogu, nieko laukti nereikia. Sako, kad tikrai po keliu minuciu operacijos ivykdomos. Saunuoliai, to tikrai labai reikejo zaideju patogumui.
Valia
2009-07-01 17:02:45
Jo, kad taip ir kiti rupintusi savo kleintais, kaip triobet, tai butu nerealu. Ypac kai tokia konkurencija. O cia toks portalas pavarytas, ir pakonsultuoja visada, nu liuks.