• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kylie Minogue: “Man patinka būti moterų ambasadore”

Autorius: Lietuvos Sveikata
2010-10-04 14:00:00

Kylie Minogue (42 m.) yra viena iš nedaugelio garsių moterų, kuri atvirai prabilo apie savo ligą. Spalį, minint kovos su krūties vėžiu mėnesį, dainininkė planuoja įsteigti dar vieną fondą, kurio lėšos bus skiriamos vaistams nuo šios ligos išrasti bei prevencinėms kampanijoms. “Man patinka būti moterų ambasadore, žinau, kad galiu ką nors padaryti, kad joms padėčiau”, - teigė dainininkė. Beje, vasarį garsiausia australų atlikėja koncertuos Lietuvoje. Kartu su muzikantų ir šokėjų komanda ji pasaulinio turo metu pristatys jau 11-ąjį studijinį albumą “Afroditė” (“Aphrodite”).

Neteisinga diagnozė
Trapi, mažutė - vos pusantro metro ūgio - dainininkė prieš kelerius metus viešai prabilusi apie savo ligą, paskatino tūkstančius moterų pasitikrinti dėl krūties vėžio. “Žinia, kad rimtai sergi, visuomet išmuša žemę iš po kojų. Bet to nepatyręs niekuomet nesuprasi, kaip tai nelengva. Aš pasiklioviau savo nuojauta. Nors kai įžengusi į gydytojo kabinetą pareiškiau, kad norėčiau, jog mane ištirtų mamografu, gydytojas tik šyptelėjo”, - pasakojo dainininkė. Atlikus tyrimus K.Minogue buvo pranešta, jog ji esanti visiškai sveika, o krūties vėžio nėra nė ženklo. “Atrodytų, išgirdusi, jog esi sveika, turėtum lengviau atsikvėpti, bet mane kankino nepaaiškinamas nerimas”, - prisipažįsta dainininkė.

Manydama, kad yra visiškai sveika, atlikėja toliau tęsė koncertinį turą. Pasitikrinti dar kartą Kylie privertė bloga savijauta. Moteris pasakojo, kad intensyvių koncertų metu nuolat jausdavosi nuvargusi ir norėjo miego.
“Net nemoku pasakyti, jausmas buvo toks lyg mano pilve kai kurie organai bandė pasikeisti vietomis. Pirma, ką padariau grįžusi namo, nusirengiau ir atsistojau prieš veidrodį. Prieš tai buvau skaičiusi nemažai straipsnių apie krūties vėžį. Apžiūrinėjau save gerą valandą, ir kai buvau patikėjusi, kad viskas gerai, krūtyje užčiuopiau gumbą. Po pusvalandžio buvau ligoninėje, reikalaudama pakartotinio tyrimo”, - sunkias akimirkas prisimena K.Minogue. Atlikus pakartotinius tyrimus dainininkė išgirdo diagnozę - krūties vėžys.

Kova tęsiasi
“Visoms moterims patariu pasikliauti nuojauta. Žmonės baltais chalatais, apsikarstę įvairiausiais aparačiukais, nėra visažiniai ir kartais suklysta”, - po metus trukusios intensyvios kovos teigė Kylie. 
Prieš ketverius metus vasarį dainininkei buvo atlikta krūties vėžio operacija, po to sekė sekinantis chemoterapijos kursas.
Netrukus po to, kai dainininkė sužinojo, kuo serga, buvo įsteigtas specialus jos vardo fondas, renkantis pinigus krūties vėžio tyrimams. Žvaigždė daug jėgų atidavė kovai su krūties vėžiu - dažniausia moterų mirties priežastimi Australijoje.
Nors Kylie Minogue grįžo į sceną ir tęsia muzikinę karjerą, ji pati pripažįsta, kad kova su klastinga liga dar nebaigta: “Man paskirti medikamentai, kurie mane šiek tiek neramina, nes gali sukelti šalutinį poveikį. Patikėkite manim, pas onkologą išliejau upes ašarų ir maldavau nutraukti vaistų vartojimą. Tačiau jis buvo neperkalbamas ir paaiškino, jog tai neįmanoma - aš turiu būti gydoma “. Tik 2011 m. pradžioje dainininkė galės nutraukti medikamentinį gydymą. Tiesa, ir to momento moteris taip pat truputį bijo: “Teko girdėti, kad žmogų apima baimė, kadangi tokį ilgą laikotarpį jis pasikliovė vaistais”.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus