• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Labiausiai nekenčiamos garsenybės (foto)

Autorius: Eli.lt
2015-08-21 10:00:00

Labiausiai nekenčiamos garsenybės (foto)
Dalis garsenybių visuomenei žinomos ne dėl kuriamos muzikos, puikių šokių judesių ar sudėtingų vaidmenų, bet ir dėl jų išaukiančio ar net pasibjaurėjimą keliančio elgesio.

Pagrindinėje nuotraukoje: Kim Kardashian

Šios moters karjera prasidėjo nuo sekso vaizdajuostės ir tęsėsi besifilmuojant realybės šou, kuriame buvo parodytos trys jos santuokos ir dvejos skyrybos, nevisada pagarbūs santykiai su šeimos nariais ir sunkiai suvokiamas poreikis nuolat tobulinti savo išvaizdą.

Woody AllenGarsus režisierius išsiskyrė su žmona Mia Farrow ir vedė judviejų įvaikintą ir užaugintą įdukrą Soon-Yi Previn. 2014-aisiais jo ir buvusios žmonos biologinė dukra Dylan Farrow viešai apkaltino tėvą seksualine prievarta. Tiesa, į teisėsaugą ji nesikreipė ir skandalas netrukus nutilo.

Lindsay LohanDaugybę problemų su teisėsauga turinti, nuolat su priklausomybėmis kovojanti, įsiskolinusi, tačiau prabangos nevengianti, vulgariu ir išaukiančiu elgesiu garsėjanti moteris toli gražu neprimena mielos strazdanės iš kultinėmis tapusių komedijų visai šeimai.

Justin BieberMuzikinę karjerą savo talentu ir charizma susikūręs bei iš skurdo išbridęs mielas berniukas vos per kelis metus susirgo rimta žvaigždžių ligos forma, ėmė puikuotis savo turtais, keisti merginas, buvo sugautas viršijantis greitį ir mėtantis kiaušinius į kaimyno namą.

Chris BrownAtlikėją labiau išgarsino ne jo kuriama muzika, o buvusios merginos Rihannos sumušimas, nuolatinės muštynės, teisėjo paskirti pykčio valdymo kursai, narkotikų vartojimas ir sutarčių su koncertų organizatoriais nepaisymas.

Katherine HeiglKeletoje vidutinio populiarumo sulaukusių serialų ir filmų suvaidinusi aktorė įvardijama, kaip viena inoringiausių, nemandagiausių ir sunkiausiai sukalbamų žvaigždžių.

Stephen CollinsKultiniame seriale „7th Heaven“ apie pastorių ir jo didelę šeimą suvaidinęs vyras ilgą laiką buvo ypatingai gerbiamas ir net vadinamas tobulu tėvu, tačiau tik prieš metus visuomenę pasiekė informacija, kad vyras ilgą laiką seksualiai išnaudojo nepilnametes mergaites. Aktorius galiausiai pripažino priekabiavęs, iškreiptai lietęs ir filmavęs savo aukas.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus