• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Laura Imbrasienė: „Žioplų vairuotojų pas mus per daug“  7 

2009-03-20 00:00:00

Laura Imbrasienė: „Žioplų vairuotojų pas mus per daug“
Mykolo Ambrazo nuotr.

Televizijos laidų vedėja Laura Imbrasienė vairuojamo automobilio nesureikšmina: „Tai susisiekimo priemonė ir man nėra labai svarbu, kokį automobilį vairuoti“.

Šiuo metu kartu su vyru naujo automobilio ieškanti L.Imbrasienė sako, kad svarbiausia juodviem - saugos sistemos. Ir ne dėl to, kad patys važiuotų rizikuodami, o kad apsisaugotų nuo kitų eismo dalyvių.

TRUMPAI

Vairuojamas automobilis - „Volvo S 80“.
Vairavimo stažas - 10 m.
Vairavimo stilius - gana temperamentingas.
Eismo įvykių skaičius - dėl savos kaltės nėra.
Svajonių automobilis - nėra.


Kodėl pasirinkote būtent „Volvo S 80“?

Dėl saugumo. Automobilio saugos sistemos - vienas svarbiausių reikalavimų mašinai, nes abu su vyru vairuojame labai jau...

...atsargiai?

Ir atsargiai (šypsosi), ir labai gerai žinau, kur yra akseleratorius. Pakankamai pasitikiu savimi kaip vairuotoja. O va už kitus kelyje atsakyti negaliu. Žioplų vairuotojų, švelniai pasakius, pas mus per daug. Prie kai kurių geriau nesiartinti, nes iš kelių manevrų supranti, kad prieš tave neprognozuojamas pilietis... Todėl su vyru ir rūpinamės, kad pirmiausia automobilis būtų saugus.

Šiuo metu ieškote dar vieno automobilio?

Taip, juk du automobiliai šiais laikais būtini, kad kiekvienas galėtų ramiai daryti savo darbus.

Apie kokį automobilį galvojate?

Norėčiau didelio automobilio, nes tokiame jaučiuosi saugiau mūsų keliuose.

Kaip vairuojate?

Stengiuosi būti budri ir atidi. Vyras taip išmokė.

Ne instruktorius?

Teises laikiau, kaip priklauso, bet vairuoti mane išmokė vyras. Ir dabar džiaugiuosi, kai jis pagiria, kad vairuoju gerai. Esu išmokyta matyti tai, kas darosi už manęs, užleidžiu skubančius...

Net tuos, kurie skuba per greitai?

Nesu ta chamė vairuotoja, kuri iš principo nepasitrauks ir neužleis skubančių, maždaug: nėra čia ko lakstyti. Manau, reikėtų stabdyti ir bausti ne tuos, kurie važiuoja be diržų, bet tokius, kurie per lėtai važiuoja antra, o ne pirma juosta, kaip priklauso. Mane labai erzina lietuvių vairavimo kultūra. Skirtumus pamatai vos tik kerti Lietuvos sieną.

Ar kalbate telefonu vairuodama?

Šneku, nes galiu tai daryti. Aš ir valgau prie vairo - man tai nesudaro problemų.

Ką veikiate transporto spūstyse?

Skaitau laikraščius, žurnalus, jei reikia, nors taip būna retai, - dažausi. Nemanau, kad dėl to nukenčia mano vairavimas. Nes kad ir ką daryčiau spūstyje, visada matau žalią šviesą - apskaičiuoju, kiek degs raudona. Ir labiausiai negaliu pakęsti, kai pirmas atsistojęs sankryžoje nemato žalios šviesos. Jei jau stovi pirmas, tai ir pajudėti turi pirmas! Manau, dėl to ir transporto spūstys mieste susidaro, nes žmonės žiopso, miega.

Ar mėgstate greitį? Kokiu maksimaliu greičiu vairavote?

Mėgstu važiuoti greičiau, net jei dėl to kartais reikia pažeisti taisykles. Mieste nepalakstysi, bet už miesto... (Šypsosi.) Tiesa, kai gimė sūnus Mantas, tapau atsargesnė. Stengiuosi vaikui rodyti pavyzdį - prisisegu diržą, nors iki šiol to nedarydavau.

Kodėl?

Manau, tai psichologinė problema. Prieš daugiau nei 10 metų mano draugė žuvo avarijoje. Galvojau, kad jei nebūtų prisisegusi diržu, gal būtų iškritusi iš automobilio ir taip išsigelbėjusi, nes kartu važiavusi draugė iškrito ir liko gyva...

Kokių su vairavimu nesusijusių dalykų galima rasti jūsų automobilyje?

Jų į automobilį atsineša vaikas: piešinių, lipdinių, žaisliukų, kramtomųjų, saldainių. Palieku tuos daiktus mašinoje - man smagu juos turėti. (Šypsosi.)

Ar būna dienų be automobilio?

Kai esu sodyboje. Mėgstame su šeima ir dviračiais pasivažinėti, bet be automobilio nebeišsiverstume.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Nilka
2009-08-19 22:51:57
Labai poniutė giriasi..Negerai save girti:
keista
2009-06-17 22:42:19
automobili Volvo vairuoja vyras. Pati laidu vedeja vairuoja sena Peugeot.Taigi automobiliai du. Gal planuoja pirkti trecia,bet kam tada meluoti ir fotografuotis prie isvaizdesnes masinos?Del ivaizdzio?Keista
zy
2009-04-11 13:30:50
kokie cia protingi susirinko,ka pavydas eda?