• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Leo: būti apkerėtam moters

Autorius: Laima Karaliūtė, "Laisvalaikis"
2009-09-04 12:00:00

Leo: būti apkerėtam moters
"Laisvalaikis" nuotr.

Aktorius Leonardas Pobedonoscevas (29) prisipažįsta, kad vesti naują laidą "Rožių kerai" nelengva. Reikia ne tik garsių dalyvių aistras valdyti, bet ir nepasiduoti devynių žavių moterų kerams. O jie čia sklaidys visu pajėgumu, juk bus renkama idealiausia moteris, rožių rožė. Pats Leonardas tobula moterimi su trūkumais vadina savo draugę Ievą. Jos kerams jis negali atsispirti jau šešerius metus. Na, o kuriai žinomai moteriai savo rožes įteiks kiti devyni vyrai, pamatysite kiekvieną antradienio vakarą įsijungę "Rožių kerus" per TV3.

- "Rožių kerai" - naujo formato laida Lietuvoje. Kuo ji suintriguos žiūrovus?

- Projektas turėtų patikti žmonėms, kurie domisi mūsų žvaigždžių gyvenimais, seka jų darbus ir skandalus spaudoje, per televiziją. "Rožių kerai" suteiks galimybę matyti žvaigždes vienoje krūvelėje. Be devynių žinomų moterų, pakvietėme dalyvauti ir ne ką mažiau žinomus vyrus. Šie vertins ir turės išrinkti pačią tobuliausią moterį. Kaip mes sakome, rožių rožę. Na, o dalyvės turės progą atsiskleisti, pasirodyti žiūrovams tokios, kokios yra iš tiesų. Sutikite, juk paskalos dažnai iškraipo jų įvaizdį.

- Ką reiškia vesti tokią laidą?

- Tai iššūkis kiekvienam vedėjui. Aš privalėsiu valdyti aistras, kurių tikrai netrūks. Juk susirinko ambicinga kompanija. Be to, kaip vyras negaliu likti abejingas moteriškiems kerams.

- Kuri dalyvė tave jau nustebino?

- Natalija Zvonkė. Aš ją buvau įpratęs matyti drąsią, nebijančią reikšti savo nuomonės ir net stačiokišką. Tačiau po pirmųjų laidų ji man padarė kuklios, subtiliai koketuojančios moters įvaizdį.

- Ar mūsų moterys nėra per daug kuklios tokiai laidai?

- Atsargumo kiekvienoje laidoje mažės. Esu tuo tikras. Esame nufilmavę tris laidas ir galiu pasakyti, kad Agnė Jagelavičiūtė jau įsibėgėjo. Kol kas ji tikrai drąsiausia projekto dalyvė.

- "Rožių keruose" rinksite moters idealą. Ar turi tokį susikūręs?

- Moters psichologija man atrodo labai sudėtinga. Nėra tokio vyro, kurio moteris neišvestų iš kantrybės. Tobula moterimi su trūkumais pavadinčiau savo draugę Ievą, nes su ja gyvenu jau šešerius metus.

- Ar dažnai esi užvaldomas moteriškų kerų?

- Anksčiau dažniau, dabar stabdau save. Nors, prisipažinsiu, patinka būti apkerėtam moters.

- Kuo moteris gali tave apžavėti?

- Žvilgsniu, kuris pasako, kad aš jai įdomus. Kita vertus, ji turi būti neprieinama. Man patinka savotiškas mazochizmas: aš noriu, bet ji nenori, o vėliau - ji nori, bet aš sakau "ne".

- Kuo tave sužavėjo Ieva?

- Iš pradžių žaidėme žvilgsniais, vėliau atsargiai, po truputį suartėjome. Ieva save atskleidė ne iš karto. Paslaptingos moters žavesys nėra mitas.

- Antipatiška moteris?

- Daug kalbanti ir negirdinti kitų.

- Tau patinka koketuoti?

- Be abejo. Labai patinka. Kiek save pamenu, visada mėgau atsargiai koketuoti. Kiekvienam vyrui patinka padaryti taip, kad moteris jį atsimintų. Aš nekalbu apie bučinius ar kitokį intymumą. Pakanka žvilgsnių, žodžių.

- Ar turint antrąją pusę koketavimas nėra pavojingas žaidimas?

- Galbūt. Todėl visada labai svarbu jausti ribą. Visada pagalvoju: o kas, jeigu... Pasekmės gali būti liūdnos.

- Ką tu manai apie neištikimybę?

- Koketavimas jau yra savotiška neištikimybė, nes kokios fantazijos tuo metu sukasi galvoje... Apskritai, kiek pažįstų ilgai bendraujančių porų, neištikimybę jos anksčiau ar vėliau išgyvena. Tobulumo šioje srityje taip pat nėra.

- Ar aktoriui sunkiau būti ištikimam?

- Sunkiau. Nors ilgainiui išsivysto imunitetas meilės scenoms. Griežtai atskiri vaidybą nuo realaus gyvenimo.

- Patinka rožių aromatas?

- Turbūt sunku rasti žmogų, kuriam jis nepatinka. Rožės aromatas švelnus, universalus. Sakyčiau, net neutralus. Beje, mėgstamiausia mano gėlė - ryškiai geltona rožė plonyčiu koteliu be spyglių. Vyrai irgi turi teisę turėti mėgstamų gėlių. (Šypsosi.)

- Kada paskutinį kartą Ievai dovanojai gėlių?

- Pričiupot. Gal prieš du mėnesius... Nepamenu. Prisipažinsiu, kai pradėjome draugauti, trejus metus Ievai kas savaitę įteikdavau gėlių.

- Kodėl atsisakei šios tradicijos?

- Net nežinau. Gal atsipalaidavau, o gal buitis koją pakišo. Bet tai nereiškia, kad jausmai baigėsi.

- Daugumai moterų patinka gauti gėlių. O kokia staigmena patiktų vyrams?

- Pavyzdžiui, man mieliausia staigmena - mano draugės pagaminta vakarienė, nes ji labai retai tai daro. O šiaip Ieva yra įgyvendinusi ne vieną staigmeną. Pamenu, kaip gimtadienio proga ji man įteikė keletą kortelių su norais. Vienoje buvo parašyta "pusryčiai į lovą", kitoje "kelionė į Druskininkus", dar "skrydis su sklandytuvu" ir "mažulis gali linksmintis iki paryčių". Pagal taisykles dovanų kortelėmis galėjau naudotis, kada tik man į galvą šauna.

- Ką galėtum veikti dešimt dienų iš eilės?

- Lakstyti iš vieno taško į kitą. Kaupti ir kolekcionuoti įspūdžius. Abu su Ieva turime didelį pažinimo norą.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus