• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

M. Petruškevičius: „musių“ yra ne tik provincijoj  13 

Autorius: Vitalija Kurlianskienė
2008-06-21 00:00:00

M. Petruškevičius: „musių“ yra ne tik provincijoj
Pamatę gatvėje mados „guru“ Mantą Petruškevičių, daugelis lietuvaičių suka ratą aplinkui. Tačiau jis pats tikina, kad jo kritikos tikslas tėra paskatinti žmones daugiau dėmesio skirti savo išvaizdai.  Nors Mantas ir nevengia per dantį patraukti praeivių, tačiau kad jam įtiktum tereikia turėti savo stilių ir šiek tiek „cinkelio“.

Pokalbį norėčiau pradėti nuo įžanginio klausimo: kada, kaip ir kodėl Jūs susidomėjote mada?

Manau, kad tai yra tiesiog įgimta, tikrai taip nebuvo, kad vieną dieną atsibudau ir susidomėjau. Tuo grožiu pradėjau domėtis jau vaikystėje. Mane tiesiog traukia grožis.

Kas Jums yra grožis?

Grožis yra mano gyvenimo dalis, dabar jis yra tapęs kasdienybe, nes kiekvieną dieną dirbu su grožiu, jį kuriu.

Ar galite daugiau papasakoti apie savo profesiją. Jūs este tik stilistas ar ir dizaineris?

Dabar mane galite vadinti stilistu, nes kol kas tik mokausi dizainerio specialybės. Tai po kažkiek laiko galbūt persivadinsiu. Nenorėčiau save kaip nors apibrėžti ir įvardinti.

Kol kas nekuriate kolekcijų?

Kolekcijų kol kas neturiu, bet turiu klienčių, kurioms kuriu visokius proginius rūbus. Tai atima daug laiko. Sukurti kolekciją reikia daug laiko, susikaupimo, energijos. Padarysiu ją tada, kai būsiu tam pasiruošęs.

Dažnai kritikuojate kitų stilių, o ar pats sulaukiate iš ko nors kritikos dėl savo stiliaus, aprangos?

Mūsų kritikos nereikėtų sureikšminti, reikėtų į tai žiūrėti per humoro prizmę. Jei žmogus pradeda taip bijoti ir sureikšminti tą kritiką, vadinasi jis yra labai jau silpnas stiliaus, skonio prasme. Dažniausiai dėl mūsų laidų pyksta pilkos pelės, nėra čia ko stebėtis.

Tačiau Lietuvoje situacija keičiasi į gerą pusę. Nereikia gatvėje atrodyti kaip ekrano žvaigždėms, tačiau kažkiek rūpintis savo išvaizda yra būtinybė. Tiesiog prieš išeinant į gatvę reikėtų pasižiūrėti, kaip atrodai. Mūsų kritikos tikslas – skatinti žmones daugiau dėmesio skirti savo išvaizdai. Dauguma žmonių, kurie sako, kad stilius jiems yra nereikšmingas ir jų gyvenime užima paskutinę vietą, patys sau meluoja. Kiekvienas iš mūsų pats sau galvoja: aš noriu atrodyti gerai.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
argi
2009-04-30 15:31:24
gali toks kaip petruskevicius ka nors komentuoti apie mad ar stiliu jam turetu buti geda nestoje srity yra labai neismanantis ne jam apie damu apredus kalbeti ir siaip geriau apie save tegu pasirupina geda
dzaste
2008-09-20 19:44:04
man tai petruska patinka
rutele
2008-08-06 11:46:32
boza, jau tas petruska, tai.. truksta komentaru man apie ji, tegul i save pasiziuri