• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Mama Rock’n’Roll: lieknesnė, gražesnė, laimingesnė  2 

Autorius: Laima Karaliūtė
2009-01-07 00:00:00

Mama Rock’n’Roll: lieknesnė, gražesnė, laimingesnė
"Laisvalaikio" archyvo nuotr.

Tam, kad Laima Tamulytė (29), žinoma kaip Mama Rock’n’Roll, atrodytų taip, kaip dabar, jai teko daug ką iškęsti. Daugelio maisto produktų atsisakymo, isterijų, pykčio priepuolių, prastos savijautos rezultatas - per pusmetį ištirpę 60 kg.

Pati Laima tvirtina, kad verta mokėti tokią kainą, nes lieknesnėms moterims mūsų visuomenėje gyventi lengviau. O ką jau kalbėti apie popsceną ir TV ekraną, kurie yra jos duona.

- Kaip sutikai Naujuosius metus?

- Kaip ir daugelis vilniečių, su šeima stebėjau fejerverkus Katedros aikštėje. Nors daug kas juos peikė, man buvo labai gražu. Tik keista pasirodė žmonių reakcija, kai po dvylikos eidama Gedimino prospektu su dukterėčiomis dainavau „Mano diena laiminga”. Praeiviai į mus žiūrėjo taip, tarsi būtume girtos arba kvailos. Daugelis jų buvo liūdni, pikti. Gal dėl to, kad alkoholio į šventę neleido neštis, o gal juos kankino mintys apie krizę?

- Ar tu vartoji alkoholį?

- Labai mėgstu alų, todėl kartais sau leidžiu jo išgerti. Žinoma, be įprastos užkandos: keptos duonos, rūkytų ausyčių ir pan. Viskas man gerai. (Juokiasi.)

- Sakai, žmonės nerimauja dėl krizės, o tu jau pajutai jos įtaką?

- Žinoma. Dar niekada nėra buvę, kad nedirbčiau Naujųjų išvakarėse. O ir visą gruodį buvo labai mažai užsakymų koncertuoti ar vesti renginį. Keisčiausia, kad buvo firmų, kurios teigė, jog turi pinigų darbuotojams surengti šventę, bet neva nenori išsišokti. Sunku suvokti tokį motyvą.

- Ar negalvoji keisti darbo?

- Kur man dar eiti? Na, nebent galėčiau buitinę techniką pardavinėti, nes labai gerai liežuvėlis dirba. O jei rimtai, dar nėra taip blogai, kad galvočiau apie kitą pajamų šaltinį. Be to, nesu labai jautri pinigų stygiui. Nesu soliariumų mergaitė, kuri kiekvienam piršto nago manikiūrui skiria šimtą litų arba žudosi, jeinenusiperka batų už 500 litų. Pavyzdžiui, aš tokius pačius batus perku Gariūnuose, tik gerokai pigiau. Apskritai mums, muzikantams, būtų gėda dejuoti, nes paprasti žmonės uždirba gerokai mažiau.

- Ar jau pagalvojai, ko galėtum atsisakyti sumažėjus uždarbiui?

- Valgymo mieste, nes ir pati moku gerai gaminti. O šiaip apie diržo susiveržimą dar negalvojau.

- Kaip pavyko per pusmetį numesti 60 kilogramų?

- Viskas labai paprasta. Visų pirma pakeičiau hormoninius vaistus, kuriuos gėriau dėl sveikatos problemų. Dar susiradau gerą dietologę. Pamenu, kai ji man liepė susidėti mėnesio maistą į vieną krepšelį, man netilpo. Vien tik majonezo buvo penki krepšeliai. Pasidarė labai baisu.

- Kokių produktų iš viso atsisakei?

- Labai daug. Pavyzdžiui, majonezo, kiaulienos, įvairių padažų, pieno produktų, miltinių produktų ir t.t. Žodžiu, teko išmokti skaičiuoti kalorijas. Sunkiausia buvo pirmuosius tris mėnesius. Teko ir į isteriją pulti, ir kęsti nemigą, ir plaukų slinkimą, nagų lūžinėjimą, odos sausėjimą.Buvau pikta ir irzli. Įsivaizduokite, ateini į prekybos centrą ir ieškai tinkamų produktų. Po ilgų produktų sudedamųjų dalių nagrinėjimo išeini su pustuščiu krepšeliu. Pradedi kraustytis iš proto, nes bijai
viską valgyti. Reikėjo valgyti nustatytu laiku, todėl teko keisti dienotvarkę. Bet visa tai jau praeityje. Dabar aš nepažįstu savęs prieš keletą metų darytose nuotraukose. Ir atgal tikrai grįžti nenoriu.

- Ar dabar jautiesi gražesnė?

- Taip. Ypač kai nusiperku drabužių, apie kuriuos anksčiau tik pasvajoti galėjau. Juk kiekviena moteris nori būti graži. Reikia pripažinti, kad anksčiau tikrai nekaip atrodžiau. (Juokiasi.) Dabar jau niekas nesako: „Fui, kaip ji neestetiškai atrodo scenoje”. Tarsi po manęs scenoje aliejus likdavo arba faršo gabalai mėtydavosi. (Juokiasi.)

- O ar jautiesi laimingesnė?

- Nemeluosiu - taip. Anksčiau niekada, išskyrus savo draugą, nesu girdėjusi komplimento: “Kaip tu gražiai atrodai!”. Galų gale dabar galiu apsiauti ilgus batus, o anksčiau tai buvo neįmanoma dėl storų blauzdų, galiu pirkti drabužius ne storuliams skirtoje parduotuvėje ir t.t.

- Ar pritari nuomonei, kad lieknai moteriai mūsų visuomenėje lengviau gyventi?

- Absoliučiai. Beveik visose srityse žmonės nori matyti reprezentatyvios išvaizdos moteris.

- Ar pasikeitusi tavo išvaizda tinka prie Mamos Rock’n’Roll įvaizdžio?

- Sykį nepažįstamas vyras priėjo po pasirodymo ir pasakė: “Aš jus taip mylėjau prieš keletą metų. Jūs buvote mano moters idealas. Švytėjote iš vidaus”. Aš jam atsakiau, kad ir dabar švyčiu, o jis atšovė: “Kas iš to, Pamela Anderson”. Manau, kad Mamos Rock’n’Roll pranašumas buvo ne storumas, o iškalba, publikos pajautimas, humoro jausmas. Juk vidinis dinamitas niekur nedingo.

- Kaip į tavo gyvenimo pokyčius reaguoja draugas?

- Oi, anksčiau jam buvo sunku, nes aš ėjau iš proto, dabar jis nerimauja, kad pabėgsiu, nes, pasak jo, mane vyrai gatvėje akimis ryja.

- Tavo draugas taip pat ne iš lieknųjų. Ar neužsikrėtė svorio metimo manija?

- Gal ir norėtų, bet sunku įgyvendinti. Matote, jis dirba tolimųjų reisų vairuotoju. Sudėtinga būtų pakelės restoranuose ieškoti salotų lapų.

- Ar jis nesiskundžia, kad namie neruošiami ne dietiniai patiekalai?

- Kodėl neruošiami? Aš galiu paruošti ir ruošiu įvairius patiekalus kitiems. Tik pati jų nevalgau. Išmokau juos ruošti neragaudama.

- Dainuoji įvairias dainuškas. Ar neturi kūrėjos ambicijų?

- Dainos, kurias kuriu, nėra linksmos, todėl netinka prie Mamos Rock’n’Roll įvaizdžio. Be to, pas mus ir taip pakanka depresyvios muzikos. Man labiau patinka linksminti žmones.

- Ar esi linksmuolė ne tik scenoje?

- Taip. Kartais net galvoju, kas labiau trenkta - personažas Mama Rock’n’Roll ar Laima Tamulytė.

- Ar nenorėtum vesti TV laidos?

- Netrukus per vieną televiziją startuos projektas, kurį vesiu. Kol kas konkrečiau kalbėti negaliu.

- Ką patartumei moterims, kurios nori numesti tiek svorio, kiek ir tu?

- Reikia suprasti, kad nutukimas turi priežastį, ir ją surasti. Tada pripažinti, kad judame per mažai, valgome per daug arba neteisingai. Kiekvienas žmogus gali numesti svorio, jei labai nori, deda pastangų, o ne sėdi ir verkia. Dar labai svarbu, kad jaustum artimųjų palaikymą. Aš labai dėkinga savo draugui ir šeimai. Jiems teko nemažai iškęsti.
 
 
 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
aurelija
2009-01-07 15:26:03
na.. is tikro galiu pasakyti saunuole. zaviuosi tavo narsa.. ir siaip... smagi esi labai jau.. man patinki ;)
jurga
2009-01-07 13:57:41
Šaunuolė