• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Marijonas Mikutavičius: „Gyvenime viską reikia daryti su aistra“

Autorius: Eli.lt
2017-03-05 11:00:00

Marijonas Mikutavičius: „Gyvenime viską reikia daryti su aistra“
Nuotr. Dainius Čėpla

Į Lietuvos olimpinę istoriją su daina „Trys milijonai“ įėjęs dainininkas Marijonas Mikutavičius neslepia, jog nuo vaikystės iki dabar sportas yra neatsiejama jo gyvenimo dalis. Į futbolo aikštelę dažnai išbėgantis dainininkas užsimena, jog jau daugiau nei 15 metų puoselėja dar vieną aistrą – slidinėjimą, tad žiemos visada laukia su malonumu.

„Sportas yra labai natūralus mano kasdienybės palydovas. Išbandęs nemažai sporto šakų galiausiai supratau, kad tai gali tapti dideliu azartu gyvenime ir kartu tokiu įprastu dalyku kaip išsivalyti dantis ryte“, – sakė M. Mikutavičius.

Sportuodavo iki išnaktų

Prisimindamas paauglystės laikus M. Mikutavičius pasakoja, jog dažnai iki išnaktų užsibūdavo futbolo aikštelėje su draugais, žaisdavo ledo ritulį ir netgi po tiek metų vis dar negali įsivaizduoti savo gyvenimo be sporto.

„Buvome ta karta, kuri neturėjo labai daug laisvalaikio veiklų – televizoriai tuo metu nerodė nieko įdomaus, o kompiuterių dar nebuvo. Vienintelis pasirinkimas būdavo ruošti pamokas arba sportuoti, todėl praktiškai visas laisvalaikis buvo vienaip ar kitaip susijęs su sportu“, – „Lietuvos mokyklų žaidynių“ žiūrovams pasakojo dainininkas.

„Žiemos sportą atradau kiek vėliau, prieš 15 metų, kuomet su draugų kompanija išsiruošėme į kalnus slidinėti. Nė vienas nemokėjome čiuožti, tačiau jautėmės, jog viską darome labai gerai. Visgi stebint iš šono greičiausiai atrodėme kaip begalviai, nes net neturėjome slidinėjimui pritaikytų aprangų – buvome apsirengę džinsais, vilnoniais megztiniais“, – su šypsena prisiminė M. Mikutavičius.Sportiškumas perduodamas iš kartos į kartą

M. Mikutavičius pasakoja, jog meilę sportui dar vaikystėje jam įskiepijo tėtis, kuris taip pat yra didelis sporto entuziastas ir su sūnumi nuo mažens spardė kamuolį. Todėl tokį pat didelį užsidegimą sportuoti jis norėtų perduoti dar metukų neturinčiam savo ir mylimosios dizainerės Ievos Daugirdaitės sūnui Majui.

„Kad ir kokią profesiją gyvenime jis pasirinktų, norėčiau, jog būtų sportiškas, energingas, tikras oro ir gamtos vaikas, o ne sėdėtų namie“, – tikino atlikėjas.

„Man visada patiko azartiški žmonės, viską, ko besiimtų, darantys su aistra, turintys ambiciją būti pirmi ir dedantys visas pastangas, aukojantys bemieges naktis vardan išsikelto tikslo. Taigi, kiekvienam jaunam žmogui palinkėčiau viską gyvenime daryti su aistra – tiek darbe, tiek sporto aikštelėje“, – pabrėžė M. Mikutavičius.


„Lietuvos mokyklų žaidynės“ - šeštadieniais, 9.30 val. per TV6 kanalą.
„Lietuvos mokyklų žaidynės“ – tai masiškiausias sporto renginys Lietuvoje, kuriame dalyvauja per 200 tūkst. moksleivių iš daugiau nei 1100 Lietuvos mokyklų. Į žaidynių programą įtrauktos net 24 sporto šakos: nuo legendinių estafečių „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ iki olimpinių sporto šakų – lengvosios atletikos ar krepšinio. Projekto tikslas – per sportą ugdyti sveiką, atsakingą ir pilietišką jauną žmogų. Projektą globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Žaidynes organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK).Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus