• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Mentalistas Nicholas Kin: „Gebėsime pradanginti vis didesnius daiktus ir aiškiau skaityti mintis“

Autorius: Eli.lt, Brice Barrett nuotr.
2016-04-01 11:00:00

Mentalistas Nicholas Kin: „Gebėsime pradanginti vis didesnius daiktus ir aiškiau skaityti mintis“
Ne tik pasirodymus Lietuvoje bei užsienyje rengiantis, bet vis dažniau kaip vertinimo komisijos narys magų konkursuose dirbantis žinomiausias Lietuvos mentalistas Nicholas Kin nedvejoja – šis pramogų verslo žanras pačių aukštumų dar nepasiekė.

„Gal po kelerių, o gal po dešimties metų iliuzionistai išmoks pradanginti ne tik žmones, bet ir didesnius, sunkesnius daiktus. Vystysis ir mentalizmas. Daugelį domina kaip veikia žmogaus smegenys, todėl minčių skaitymas yra ypatingas šou elementas, turintis ir turėsiantis vis daugiau gerbėjų“, - sakė Nicholas Kin.

Neseniai iliuzijos meno konkursų, rengtų Lenkijoje ir Baltarusijoje, vertinimų komisijose darbavęsis mentalistas tvirtino dar sykį įsitikinęs – vakariniuose „Gala“ koncertuose stipriausiai pasirodo Ukrainos atstovai. Tuo tarpu konkursuose, kurie būna suskirstyti į tris skirtingas kategorijas, aiškaus lyderio sutikti netenka. Anot Nicholo Kin, magijos meistrai tarpusavyje konkuruoja tik slėpdami, ką rodys komisijai, o užlipę ant scenos jie bet kokius varžovus pamiršta.

„Tampa svarbu atitikti reikalavimus. Juk vertinamas ne tik triukas, bet ir iškalba, išvaizda, elgesys scenoje“, - sakė Nicholas Kin.Lenkijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Anglijoje savo paruoštas programas pristatęs Lietuvos atstovas sakė norintis pasivaržyti ir pasaulio čempionate. Artimiausias vys 2018 – ais metais Šiaurės Korėjoje. Pastarosios šalies atstovai yra vieni iš iliuzijos meno lyderių. Jų užduotis dažniausiai būna per trumpiausią laiką atlikti kuo daugiau tiukų – taip pademonstruojamas rankų miklumas. Tuo tarpu, Nicholo Kin teigimu, Europoje labiau mėgiama, kai magas ne tik džiugina savo meistriškumu, bet ir papasakoja kokią nors istoriją.

Sudėtingiausia yra Baltarusijos iliuzijos meno atstovams. Čia gyvenantieji triukų gali išmokti stebėdami internetinius įrašus, tačiau parsisiųsti reikiamo jiems rekvizito beveik neįmanoma – dėl mokesčių politikos prekės kaina tampa neįkandama.

„Daugelio anksčiau ne itin vertintas mentalizmas tampa vis įdomesnis ir šiais laikais retas magas ko nors iš šios srities nepasiskolina“, - su šypsena kalbėjo Nicholas Kin.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus