• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Merūnas Šančiuose jaučiasi savas  1 

Autorius: Eglė Stankevičiūtė
2008-01-26 00:00:00

Merūnas Šančiuose jaučiasi savas

Dainininkas su savo mylimąja dalijasi vienu kambariu romantiškame, bet apleistame rajone.

Įsiveržęs į populiariausiųjų Olimpą Merūnas Vitulskis tebėra berniokas iš Šančių, kuris, užuot šturmavęs prestižinius Vilniaus kvartalus, apsigyveno Kaune, Žemuosiuose Šančiuose, savo mylimosios Erikos tėvų bute.

– Kodėl pasirinkai Žemuosius Šančius? Tai, žinoma, rajonas su aura, bet kartu tai ir viena labiausiai apleistų Kauno zonų.

– Šis rajonas – mano vieta. Visi savi, draugai. Aš čia gimiau, pažįstu kiekvieną Šančių kampą ir gatvelę. Nors daugeliui šis rajonas atrodo niūrus ir slegiantis, man jis – labai gražus. Kiti net nepastebi senųjų Šančių kapinių, tačiau čia palaidota daug mano šeimos narių ir artimųjų, čia aš galiu atrasti tokių senų kryžių ar simbolių, kurių daugiau niekur nepamatysi. Prie Nemuno galiu gėrėtis vaizdu į Napoleono kalną, gat­velės taip pat savotiškai gražios.

– Sako, šiame rajone ne itin saugu.

– Šančiuose galiu vaikščioti bet kokiu paros metu. Draugavau ir su asocialiais asmenimis. Vaikystėje nebuvo svarbu – tavo žaidimų draugas yra turtingas ar vargšas, lietuvis ar romas. Važinėdavome dviračiais, žaidėme slėpynių. Šančiuose pažįstu kelias kartas. Tie, kuriuos vaišinau saldainiais, kai buvo maži, užaugo mano akyse. Jie mane prisimena, sveikinasi.

– Ar tiesa, kad dabar gyveni pas savo mylimąją Eriką?

– Taip, pagrindinėje Šančių gatvėje, – Juozapavičiaus prospekte, pas Erikos tėvus. Apartamentų neturime, bet nesiskundžiu, užtenka ir vieno kambario, kuriame mes su Erika gyvename dviese. Labai draugiškai sutariu su jos tėvais.

Mes su Erika negalim vienas be kito nei dienos, nei valandos. Todėl ir atsikrausčiau pas ją.

– Turbūt įsigijote dvigulę lovą, drabužių spintą...

– Oi, ne. Aš tik kompiuterį dirbti nusipirkau. Tvarkomės savo nuožiūra, kartais Erikos mama tik pataria, koks baldas gražiau derėtų.

– Nori pasakyti, kad nebūna, jog Erikos mama nuvalytų jūsų kambaryje dulkes?

– Jeigu kambaryje netvarka, patys ir susitvarkome. Abu su Erika stengiamės kambaryje palaikyti tvarką, nes nėra laiko ieškoti išmėtytų daiktų (juokiasi).

– Kaip jums su Erika pavyksta žmoniškai pasiginčyti, kai už sienos – tėvai?

– Stengiamės išsiaiškinti ramiai, nerėkiame. O tėvai suvokia, kad mes suaugę, kad mūsų santykiai – tik mūsų asmeninis reikalas.

– O tokie įprasti ir banalūs kivirčai – kuris gamins pusryčius, kokios muzikos klausysitės?

– Pusryčių namuose negaminame – pavalgome kavinėse. Maistui gaminti laiko nebelieka, nes jį iki paskutinės minutės stengiamės skirti miegui. O dėl muzikos – mūsų skoniai panašūs. Erikai klasika nelabai patinka, todėl jos klausomės rečiau, tik norėdami atsipalaiduoti. Kasdien klasikos ir aš neištverčiau. Nors šiaip be muzikos nežengiu nė žingsnio.

– Muzikinę kolekciją jau gali papildyti savo albumu "Merūnas". Ką tik pristatei jį savo gerbėjams. Kuo nustebinai?

– Albume yra 14 dainų: klasikos, pop, iš italų kalbos išverstų dainų. Tai šlageriai, nes pats kuriu labai mažai. Mintys gali gimti net vonioje, tačiau nespėju jų užrašyti, tad užmirštu.

www.klaipeda.daily.lt


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
JUlija
2008-07-17 22:39:33
Uz ji as sirgau finale ;]