• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Mis Lietuva“ Rūta Mazurevičiūtė: svarbu pirmiausia pamilti save (foto)

Autorius: Eli.lt
2015-02-21 11:00:00

„Mis Lietuva“ Rūta Mazurevičiūtė: svarbu pirmiausia pamilti save (foto)
Grožio konkurso „Mis Lietuva 2013“ nugalėtoja Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė savo grožio nesureikšmina. Teisę studijuojanti mergina į renginius puošiasi pati, o vos radusi laisvą minutę mielai skaito knygas, savanoriauja, šoka.

Prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ žurnalo viršelį papuošusi mergina atvirauja, kad savybė, labiausiai išskirianti moteris iš kitų, yra ne gražus veidas, bet energija, kuria ši spinduliuoja.

„Be galo svarbu pirmiausia pamilti save, tada mylės ir kiti. Viena garsiausių Lietuvos moterų tituluojama Barbora Radvilaitė buvo kumpanosė, tačiau tai jai nesutrukdė sužavėti karalių Žygimantą Augustą. Barbora buvo pasitikinti savimi, visada pasitempusi, energinga ir besidžiaugianti gyvenimu. To iš jos gali pasimokyti kiekviena“, – sako Rūta Mazurevičiūtė.

Tapti žurnalo viršelio veidu Rūta svajojo dar vaikystėje. „Tikrai malonu, kad taip nutiko, tačiau didžiausias stebuklas ne žurnalo viršelis, o pats faktas, kad svajonės pildosi. Labai laukiu šio pavasario, nes turiu dar vieną svajonę – kuo greičiau sugrįžti į šokių aikštelę su partneriu Vytautu Viluckiu“, – pasakoja R. Mazurevičiūtė.

„Megos“ pavasario žurnalo veidu tapusi Rūta pastebi, kad išlikti aktyviai jai padeda kruopštus laiko planavimas. „Kuo daugiau darai, tuo kruopščiau planuoji laiką, daugiau spėji. Įvairios veiklos, pomėgiai, naujos patirtys ir žmonės – tai tikrasis energijos, jaunystės ir gyvenimo variklis“, – neabejoja Rūta.

R. Mazurevičiūtė šiuo metu ne tik studijuoja teisę, bet ir savanoriauja daug fizinių jėgų ir pastangų reikalaujančiose Lietuvos krašto apsaugos pajėgose. „Kartą pabandžiau kariškio duonos ir ji man labai patiko“, – juokiasi „Mis Lietuva“ , kuri laisvalaikiu dar ir groja, dainuoja, sportuoja, skaito knygas, leidžia laiką gamtoje, važinėja dviračiu, keliauja.

O ar lieka laiko pasirūpinti savimi? Rūta tikina, kad tikrai taip. Išlaikyti puikią išvaizdą merginai padeda dažnas lankymasis garinėje ir masažinėje vonioje su eteriniais aliejais, agurkų, citrinos ir medaus kaukė, poilsis – tai vienas iš jos grožio ritualų. „Grožis yra labai savitas, tad kiekviena moteris turi ieškoti sau tinkamiausio geros savijautos recepto“, – įsitikinusi Rūta.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus