• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

M.Jankavičius - plikė jam tinka

Autorius: Edita Maželytė, vakaro žinios
2010-03-23 08:00:00

M.Jankavičius - plikė jam tinka
vakaro žinios

Dainininkas Mantas Jankavičius per savo karjerą yra pelnęs įvairiausių ir skambiausių titulų. Vienas pastarųjų - stilingiausias metų vyras. Talentingą atlikėją tai verčia dar labiau stengtis kurti, nes juk kiekvienas nori būti įvertintas ne už grožį, o už veiklą.

- Kartą esi sakęs, kad nemėgsti duoti interviu, kai neturi ką pasakyti. Šįkart turi. Taigi tark žodį apie savo albumą. Ką reiškia nieko nesakantis jo pavadinimas “...”?

- Kaip žinoma, šiais laikais albumas komerciniu požiūriu labai nenaudingas. Todėl šį savo albumą išleidau labai mažu tiražu. Jis skirtas tiems, kuriems mano dainos svarbios ir reikalingos. Nenorėjau apkrauti žmonių savo niekam neįdomiomis ideologijomis, metaforomis. Palikau albumą nuogą.

- Kitą savaitę ketini pristatyti albumą tik 100 žmonių. O kur dėsis kiti tūkstančiai tavo gerbėjų?

- Norėjau jaukios aplinkos, todėl pasirinkau vieną nedidelį populiarų sostinės klubą, kuriame norėčiau pamatyti artimiausius žmones, bičiulius ir kolegas muzikantus. Tikiu, kad į albumo pristatymą ateis būtent tie, kuriems iš tiesų tai įdomu. O visi kiti norintys paklausyti mano dainų gali ateiti į kitus mano koncertus.

- Esi tituluojamas kaip vienas geidžiamiausių, charizmatiškiausių šalies atlikėjų. Tokie epitetai trukdo gyventi ar padeda?

- Titulai man yra labai malonūs. Bet gyvenime stengiuosi jais nesimėgauti, nestovėti vietoje ir daugiau kurti, kad gaučiau apdovanojimą už savo darbą ir kūrybą. Man labai svarbūs žmonės, kurie už mane balsuoja, bet metams bėgant man vis labiau patinka būti vertinamam už veiklą. (Šypsosi.) Juk po 20 metų apie mane nebus kalbama kaip seksualiausią ar geidžiamiausią. Taigi visi suteikti epitetai reiškia, kad svarbiausio apdovanojimo dar nesu pasiėmęs.

- Beje, kalbant apie titulus - neseniai buvai išrinktas ir stilingiausiu vyru. Ar daug laiko skiri savo įvaizdžiui?

- Stilingiausiųjų apdovanojimuose tikrai buvo vertesnių už mane gauti tokį titulą. Nes kiti pretendavę vyrai gyvenime turi puikų skonį, stiliaus ir mados pojūtį.

- Tačiau gal visa esmė buvo ne drabužiai, o pati asmenybė?

- Kiekvienas drabužis turi savo kvapą, skonį, tačiau kiekviena asmenybė jį skirtingai išryškina. Kažkoks filosofas yra pasakęs, kad ne rūbas puošia žmogų, o žmogus rūbą. Pirkdamas drabužius niekada nesivedu stilisto. Gyvenime rengiuosi patogiai ir stengiuosi neišsiskirti. Scenoje - visai kas kita. Mūsų “Čiuožki” stiliaus efektas buvo paprastumas. Tad jei kalbėtume apie sceninį įvaizdį, vien dėl jo man nebuvo gėda atsiimti apdovanojimą. Tiesa, sceninį įvaizdį kūriau ne vien aš, dirbo visa komanda. Tačiau pastebėjau, kad kai mes pradėjome “čiuožti”, gatvėse pradėjo vaikščioti vis daugiau žmonių su stambiais kvailais akinių rėmeliais. (Juokiasi.)

- Kaip suprantu iš nuotraukos albumo viršelyje, buvai pakeitęs savo šukuoseną?

- Jis - apgaulingas. Tiesiog kartą su vienu geru bičiuliu fotomenininku Tomu Kaunecku pasvarstėme, kaip atrodyčiau nusiskutęs plaukus? Ar tiktų plikė prie veido? Tad mano šukuosena buvo patrumpinta “fotošopu”, iš jos juokėmės visą vakarą. Vėliau šį fotomontažą prisiminiau kurdamas minimalistinį albumą, kuris ten labai tiko.

- Kai pastarąjį kartą teko tave matyti koncerte, žiūrovams pasirodei sutvarstytu pirštu. Kas nutiko?

- Per vieną pasirodymą prispaudžiau su geležine dekoracija ir susilaužiau vidurinį pirštą. Mėnesį per koncertus visiems mielu noru demonstravau savo vidurinį pirštą ir dėl to nejaučiau jokios kaltės. Kita vertus, žiūrovams liepiau rodyti tą patį. Pirmąkart gyvenime mačiau tiek daug į mane atsuktų vidurinių pirštų. Buvo labai smagu. (Juokiasi.) Tačiau gyvenime plaukų kirptis dar nesiryžtu.

- Artėja tavo 30-metis. Ar ketini švęsti apvalų jubiliejų? Nebijai, kad jau tuoj užklups vidurinio amžiaus krizė?

- Tokio amžiaus italai dar su mamytėmis gyvena, kokia krizė? (Juokiasi.) Manau, kad ta proga nusipirksiu bilietą į kokią nors pasaulio šalį ir nuskrisiu ten išgerti vyno ar kavos. Tikrai neketinu su draugų būriu sėdėti sodyboje prie baltos mišrainės.
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus