• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Modelis Rasa Ciūnė: „Valgau mažai ir nesveikai“

Autorius: Eli.lt
2015-09-23 10:00:00

Modelis Rasa Ciūnė: „Valgau mažai ir nesveikai“
Vienas mylimiausių Lietuvos modelių Rasa Ciūnė žavi ugniniais plaukais ir grakščia figūra, kurią merginai pavyksta išsaugoti net ir gyvenant su profesionaliu šefu - vyru Gediminu Ciūniu. Rasa teigia nevengianti nei desertų, nei nesveiko maisto, nei riebių lietuviškų patiekalų, tačiau stengiasi nepamiršti saiko.

LNK laidoje „Lietuvos superšefas“ dėl garbingo titulo su kitais dalyviais varžosi ir kaunietis šefas Gediminas Ciūnys. Laidos kūrėjus ir kitus dalyvius šis kulinaras suintrigavo nuo pat pradžių – kaip ir laidos šeimininkas Liutauras Čeprackas, G. Ciūnys taip pat yra prestižinės „Le Cordon Bleu“ kulinarijos mokyklos absolventas.

Modelis ir kulinaras – intriguojantis šeiminis duetas. Neįmanoma nesmalsauti – ar Gedimino profesija Rasai netrukdo išlaikyti puikias formas? „Paragauja ji visko, ko pagaminu, net ir kokį paprastą lietuvišką patiekalą – bet valgo tiek mažai, kad gaminti irgi reikia labai nedaug“, - nusijuokia Lietuvos superšefu pretenduojantis tapti G. Ciūnys.


Gediminas ir Rasa Ciūniai


„Valgau mažai ir nesveikai“, - vyrui antrina R. Ciūnė. „Nieko nėra skaniau už picą, bulką, o jau sumuštiniai!.. Tikrai, jei tik Gedas klausia, ko norėčiau, beveik visada jam sakau – sumuštinio“, - nusijuokia moteris. „Tiesą sakant, kai susipažinau su Gedu, buvau putlesnė, todėl visi pradėjo galvoti – gal čia iš meilės taip kūstu, gražėju... Tačiau man toks maistas tiesiog neina į kūną. Būna, kiti valgo daug saldumynų, ir nieko. Tad galbūt toks maistas man tiesiog geriausiai tinka? Vienintelis mano principas – nevalgyti prieš darbą ir dirbant. Tačiau vakare būtinai save kažkuo apdovanoju!“

Kalbai pakrypus apie saldumynus, paklausti tiesiog būtina – ar Rasa sau leidžia pasimėgauti ir desertais? „Tikrai taip, Rasą desertu tikrai papirktum! Ji mėgsta saldžiai. Kai mokiausi Kanadoje, ir parnešdavau namo kokių nors savo gamintų desertų, ji visada būdavo pati pirma prie to reikalo“, - nedvejodamas atsakė Gediminas.

Tai išgirdusi Rasa pratrūksta juoku: „Ką?! Tu gal manęs nepažįsti? Ne, ne, ne, saldumynų aš nemėgstu! Man visur turi būti druska, druska, druska, ir dar kola, kola, kola! Anksčiau nuo kolos buvau tiesiog priklausoma – nors ir sako, kad nuo jos labai storėjama, aš kažkaip nesustorėjau... tačiau dabar ją stengiuosi keisti vandeniu, kurį gurkšnoju visą dieną“.

Vis dėlto dėl vienos Rasos silpnybės sutaria abu sutuoktiniai. „Gedui esu pasakiusi, kad niekada nenuliūsiu, jei jis man tiesiog atneš sūrio pyragą su mėlynėmis iš prekybos centro“, - šypsosi Rasa, kol jos vyras pritardamas linksi.

Žlungant viltims išgirsti ką nors apie Rasos valgiaraštyje esančias salotas ar kitus mažai kaloringus patiekalus, ji išmeta paskutinį kozirį: „Man tiesiog būtų sunku sveikai maitintis. Net jei bandyčiau valgyti kokius nors grūdus, o Gedas šalia valgytų picą – tai aš, pabaigusi tuos savo grūdus, dar paprašyčiau ir picos! Ir tikrai niekada neužsisakau mažesnės, nei vyras, neturiu to gėdos jausmo, kad gal čia kažkaip nesmagu...“


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus