• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Monika Šalčiūtė atvirai: apie smurtaujantį tėvą, motinos mirtį ir badą

Autorius: Eli.lt
2016-09-20 16:04:00

Monika Šalčiūtė atvirai: apie smurtaujantį tėvą, motinos mirtį ir badą
Monika Šalčiūtė - viena žinomiausių merginų Lietuvoje. Pradėjusi tiesiog dalintis savo nuotraukomis internete, ėmusi nuoširdžiai bendrauti su gerbėjais ir atvirai papasakojusi savo sudėtingą gyvenimo istoriją ji subūrė tikrą sekėjų armiją.

Savo fenomenalų populiarumą internete mergina pavertė verslu. Ji reklamuoja viską - nuo gaiviųjų gėrimų iki buities priemonių, kurias perka šimtai tūkstančių jaunos moters sekėjų. Tačiau retas žino, kad iki 15 metų ji neturėjo nė vieno draugo ir po mamos mirties sužinojo, ką reiškia draugystė ir dviveidiškumas. Apie tai ji pasakojo laidoje „Bus visko“ per LNK.

„Nežinau, kaip nutiko, kad visi šie žmonės ėmė mane sekti. Gal tai lėmė, kad vaikystėje man tėvai neleido turėti draugų, buvo tikrinamos žinutės, o ką jau kalbėti apie socialinius tinklus. Aš net kompiuterio neturėjau. Todėl atsiradus galimybei vienu metu bendrauti su tokia gausybe žmonių, neatsispyriau. Pamenu, gaudavau po kelis šimtus laiškų per dieną ir kelias valandas sėdėdama jiems atrašinėjau“, - savo populiarumo priežastis bandė aiškinti Monika.

Mergina sako, kad po to, kai mirė mama, kuri jai buvo ir vienintelė ir brangiausia draugė, net nebuvo minties gyventi su tėvu. „Jei būtų miręs jis, nieko nejausčiau, tai būtų šviesa tunelio gale. Nebuvo nei minties, kad mes su broliais ir sese gyventume jo globoje. Jau geriau vaikų namai“, - atviravo Monika.

Ilgus metus Monika nedrįso apie tai kalbėti, tačiau šiandien drąsiai pasakoja apie tėvą, kuris smurtavo prieš žmoną ir vaikus. Staiga ir netikėtai nuo gimdos kaklelio vėžio mirusi moteris paliko keturis vaikus, kurie nusprendė gyventi savarankiškai. Monika sako, kad tai buvo be galo sunku.

„Sunkiausia buvo psichologiškai. Man jau geriau pabadaut nei kankintis savo mintyse kaskart iš naujo išgyvenant visą skausmą, kurį teko patirti. Puikiai žinau, kas yra badas. Juk patys būdami vaikai turėjom rūpintis nuoma, komunaliniais, pinigais mokslams ir t.t. Broliams buvo svarbu pavalgyt skaniau, su sūriu, tačiau mes su Marija mieliau pabadaudavom, kad galėtume nusipirkti kokį rūbelį“, - prisimena sunkią savarankiško gyvenimo pradžią dar būnant nepilnamečiais.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus