• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Monikos Laurinaitytės grožio receptas

Autorius: Deimantė Zailskaitė
2009-05-18 00:00:00

Monikos Laurinaitytės grožio receptas
respublika.lt info; nuotr.

Į klausimus atsako kompanijos “L’Oreal” prabangos prekių pardavimo ir rinkodaros koordinatorė Monika Laurinaitytė.

1. Kada pirmą kartą išgirdote komplimentą dėl savo išvaizdos ir kaip tuomet reagavote?

Kadangi šeimoje esu vienturtė ir visas tėvų dėmesys tekdavo man vienai, nuo mažens buvo diegiama, kad esu graži ir protinga. Tėvų dėmesys ir tikėjimas įkvepia vaikus pasitikėti savimi, savo jėgomis ir galimybėmis. Komplimentai dėl gražios išvaizdos, ilgų kasų, puošnios suknelės ar batelių vaikystėje labai svarbūs, nes atsiranda noras stengtis puoselėti savo išvaizdą.

2. Kiek laiko iš ryto praleidžiate prie veidrodžio?


Kiekvieną rytą prie veidrodžio sugaištu 5-10 min. Tiek laiko užtenka greitam dieniniam makiažui: patepti veidą dieniniu kremu, suteikiančiu atspalvį, skruostus paryškinti skaistalais, akis - blakstienų tušu, lūpas - lūpų dažais ir blizgesiu.

3. Kokiai gražinimosi procedūrai skiriate daugiausia dėmesio ir kodėl?

Daugiausia laiko skiriu veido odos priežiūrai, naudoju daug įvairių drėkinamųjų kaukių, serumų, kremų. Man gražiausia, kai oda - lygi, švytinti, kai nereikia jos slėpti maskuojamaisiais kremais. Net ir tobuliausias makiažas nepadės, jei veido oda neprižiūrima.

4. Iš kur semiatės žinių ir idėjų, kaip išsaugoti grožį ir jaunatviškumą?


Mano darbinė veikla suteikia galimybę sužinoti ir pačiai išbandyti visas naujoves grožio srityje: veido ir kūno odos priežiūros priemones, dekoratyvinę kosmetiką, parfumeriją. Įdėmiai perskaitau medžiagą apie ateinančius į rinką naujus produktus, jų ingredientus, išsamios informacijos gaunu iš “Lancome” ir “Biotherm” produktų mokymų vadovės Baltijos šalims. Tai jau tapo pomėgiu, skaitau straipsnius apie grožį įvairiuose žurnaluose, parduotuvėse žiūriu, lyginu ir išbandau kitų kompanijų grožio priemones.

5. Kaip dažnai ir kuo trenkate plaukus?

Kadangi mano plaukai natūraliai garbanojasi, jiems prižiūrėti sugaištu labai mažai laiko. Galvai trinkti (2-3 kartus per savaitę) naudoju “Lancome” šampūną ir kaukę sausiems plaukams, paskui, rankšluosčiu nusausintus, patepu tos pačios linijos nenuplaunamu serumu, kad neskilinėtų galiukai. Taip pat stengiuosi, kad plaukai išdžiūtų natūraliai, tik labai skubėdama naudoju plaukų džiovintuvą.

6. Ką paprastai nešiojatės rankinėje?

Su savimi turiu mobilųjį telefoną, piniginę, darbo kalendorių - užrašų knygelę, asmens ir automobilio dokumentus, raktinę, kosmetinę, kurioje visada būna: rankų kremas, kompaktinė pudra, skaistalai, lūpų dažai, blakstienų tušas ir kvepalai.

7. Kokie jūsų mėgstamiausi kvapai ir kvepalai?

Neturiu vieno mėgstamiausio aromato, tiek daug nuostabių kvapų sukurta, kad taip sunku išsirinkti tą vieną vienintelį... Kas kelias dienas kvepinuosi vis kitu aromatu, tai priklauso nuo nuotaikos, oro ir progos. Kai šalta, norisi šiltesnio, saldesnio, tarsi apgaubiančio aromato, tada renkuosi olandų dizainerių Viktor&Rolf aromatą “Flowerbomb” arba “Lancome” kvepalus “Miracle Forever”. Vasarą kvepinuosi labai gaiviais Giorgio Armani kurtais “Aqua Di Gio”, Cacharel aromatu “Noa” ir Ralpho Laureno kvepalais “Romance”. Pastaruoju metu daugiausia komplimentų sulaukiu pasikvepinusi naujausiu “Lancome” aromatu “Magnifique”. Jis mane lydi tarsi šleifas, dvelkiantis šafranu, rožėmis, egzotiška mediena, tai vienas iš mėgstamiausių mano kvapų.

8. Ką manote apie plastines operacijas ir kitokias invazijas, padedančias išlyginti raukšles ar pagražinti kūno formas?

Labai teigiamai žiūriu į žmonių siekį atrodyti gražiau ir patraukliau. Jei plastinė operacija ar kita panašaus pobūdžio procedūra padeda asmeniui jaustis geriau, o alternatyvių būdų nėra, tai tikrai neturiu priešiškos nuomonės šiuo klausimu. Šiuolaikinė grožio industrija yra labai toli pažengusi, didžiulės investicijos daromos į mokslinius tyrimus, sukuriamos vis efektyvesnės ingredientų, įeinančių į odos priežiūros priemones, formulės, todėl šiuolaikiniai kremai ir serumai gali labai daug, kovojant su odos senėjimu. Pavyzdžiui, “Lancome” sukūrė jaunystės aktyvatorių “Genifique”, kuris atnaujina jaunystės genų aktyvumą, pirmieji rezultatai matomi jau po savaitės. Yra sukurta labai efektyvių, prabangių odos priežiūros priemonių veidui ir kūnui, padedančių išspręsti įvairias odos problemas, jų galima įsigyti ir Lietuvoje. Todėl siūlyčiau pirmiausia išbandyti šiuos grožio produktus, prieš imantis drastiškų priemonių.

9. Ar laikotės dietų? Kokios jos ir kaip dažnai tai darote?

Visko būna, juk dietos - moteriškas žaidimas. Labai svarbu rūpintis savo išvaizda, smagu, kai žmogus jaučiasi gražus, harmoningas, patinka pats sau, patinka tai, ką mato veidrodyje. Man labai įstrigo kažkada skaityta frazė, kad jei sulaukusi 30 metų moteris nesijaučia graži, tai yra tik jos kaltė, nes iki to meto ji jau turi būti susitaikiusi su tuo, kuo ja apdovanojo gamta, turi žinoti savo trūkumus ir mokėti juos paslėpti, taip pat turi žinoti pranašumus, kad galėtų juos pabrėžti.

Parengta pagal "Respublikos" priedą "Julius/Brigita".


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus