• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
N. Paciukonienei Amerikoje labiausiai trūksta... „Olialia“ mergaičių
Autorius: www.olialia.lt
2009-08-25 16:00:00

Asmeninio archyvo nuotr.

Apie vieną garsiausių „Olialia“ mergaičių Neriją Paciukonienę prieš kelis metus galėjote išgirsti vos ne kasdien, o pastaruosius kelerius metus ji – kažkur prapuolusi...Tačiau mes ją suradome ir viską išsiaiškinome!

„Jau beveik trejus metus gyvenu JAV. Dar prieš išvažiuodama nujaučiau, kad man čia labai patiks ir neapsirikau. Ši šalis skirta žmogaus patogumui, be to, džiugina ir nuostabus oras, švieži vaisiai bei daržovės visus metus! Kada noriu ir kur tik noriu keliauju, dažniausiai tai būna Los Andželas, Holivudas, Santa Barbara ar Las Vegasas. Pastarąjį pažįstu kaip savo penkis pirštus“, - džiaugsmingai pasakojo Nerija, į JAV išvykusi pas savo mamą bei artimus draugus. „Be to, esu žmogus, kuris nestovi vietoje, noriu visko ir daug!“, - savo išvykimo priežastis aiškino legendinė „Olialia“ mergaitė.

Šiuo metu Nerija su vyru Dariumi, trylikamete dukrele Kotryna-Gabriele bei aštuonmečiu sūnumi Titu-Klaidu gyvena Nevadoje ir tobulina savo namą. „Pristatinėjame dar vieną miegamąjį su atskiru tualetu ir jacuzzi – viskas tam, kad mus lankantiems svečiams iš Lietuvos būtų patogiau“, - kaip visada kerinčiai nusišypsojo N. Paciukonienė. JAV jai tenka ir labai aktyviai darbuotis garsiajame Eldorado kazino, taip pat kai kuriuose Kalifornijos vakarėliuose Neriją galima išvysti šokančią go-go, ji dirba ir modeliu didžiausioje pasaulio modelių agentūroje „One Model Place“. „O visai neseniai pažįstamas prodiuseris Cylk Cozart mane pakvietė filmuotis ir kino filme“, - įdomiomis galimybėmis pasidžiaugė Nerija.
 
 
Artimiausiuose šios jau visą Lietuvą užkariavusios žvaigždės planuose – dar kelis metus padirbėti Nevadoje, o tada jau keltis į Majamį. „Ten nebūtume vieniši, nes Majamyje gyvena mano labai geras draugas aktorius Mike Paris. Ir dar tikiuosi kada nors atlėkti į Lietuvą! O tada jau pasiausim su mergaitėmis!!!“, - malonūs prisiminimai apie gimtąją šalį užvaldė Neriją.
 
 
„Su didele nostalgija vis dar prisimenu „Olialia“ laikus, tai buvo labai linksmas ir įdomus mano gyvenimo etapas. Vakarėliai, darbas televizijoje, fotosesijos, reklamos, vaizdo klipai... ir, žinoma, mergaitės! Dalindavomės muse per puse... Tai yra vienintelis dalykas, kurio man taip trūksta JAV... Gerai nors tiek, kad turime galimybę bendrauti internetu, bet labai norėčiau ir su jomis susitikti. Kur nors – galbūt, Amerikoje, o gal ir Lietuvoje. Kažkas man minėjo, kad mano veidą vis dar galima išvysti „Olialia“ picerijos valgiaraštyje – tai labai malonu. Girdėjau ir kad mergaičių dabar žymiai daugiau – tikrai labai pasiilgstu šio projekto...“ - nostalgiška buvo „Olialia“ žvaigždė. „Juk aš vis dar esu 2005 m. „Vakaro žinių“ kalendoriaus mergaitė! Pasinaudosiu proga ir perduosiu linkėjimus visoms „Olialia“ mergaitėms ir visiems Lietuvos žmonėms, kurie manęs dar nepamiršo!“ - džiaugsmingai pokalbį užbaigė charizmatiškoji Nerija.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus