• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Namų ruoša pagal L.Pobedonoscevą: tarp meditacijos ir isterijos

Autorius: Respublika.lt
2011-03-06 12:18:00

Namų ruoša pagal L.Pobedonoscevą: tarp meditacijos ir isterijos
LNK nuotr.

Jau labai greitai LEONARDO POBEDONOSCEVO (31) sukurtų vaidmenų sąrašą papildys niekšelis kaip reta - naujame LNK seriale "Jausmų miestas" aktorius vaidina masažuotoją Haroldą, viliojantį moteris dėl pinigų. Romantiškuoju Leo, širdžių ėdiku dažnai tituluojamas aktorius prisipažįsta, kad studijų metais jis ir pats nebuvo šventuolis. Bet jei sutiktų jokių tabu neturintį Haroldą gatvėje, jį tiesiog primuštų.

- Koks yra tavo sukurtas personažas Haroldas?

- Jis renkasi pasiturinčias vyresnes moteris, trokštančias grįžti į jaunystę, ką Haroldas ir garantuoja. Jis jaučia azartą suvilioti: tu man parodyk moterį, ir jei ji man finansiškai palanki, tai aš galiu lažintis. Aferistas jis. Toks prisitaikantis prie aplinkybių tipas, kuriam nėra jokių tabu.

- Norėtum turėti tokį draugą?

- Jei grįžtame į realų gyvenimą, išdaužyčiau jam snukį.

- Kuo judu su Haroldu panašūs?

- Abudu mokame daryti masažą. (Šypsosi.) Dabar esu vedęs, turiu vaikų. Neslėpsiu, gyvenimas tapo ramesnis, sėslesnis. Aš laimingas žmogus. Bet jei grįžtume 10 metų atgal, į studijų laikus, tai, brač, aš irgi mėgdavau paskiesti, patrinti, pamedžioti. Džiaugiuosi vaidindamas Haroldą, nes grįžtu į tai, kas kitados buvo.

- Ar santuoka nuslopina norą medžioti?

- Chemija valdo viską. Normalūs vyrai pasakys, kad flirtas yra sveika ir būtina - kad pilvas neužaugtų ir nepasentume pirma laiko. Bet, žinoma, viskam yra savos ribos.

- Esi romantiškas?

- Tai žinoma!

- Galėtum žmonai serenadą padainuoti?

- Visą gyvenimą svajojau išmokti groti kokiu nors instrumentu, tai praeitą rudenį pasidovanojau gitarą. Iš tikrųjų norėjau išmokti groti konkrečią dainą, nesakysiu kokią, ir sudainuoti saviškei. Bet vis kažkaip atidedu šį savo projektą.

- Kaip reaguoji, kai tave vadina seksualiuoju Leo, širdžių ėdiku?

- Oi, kaip seniai tai buvo... Smagu, glosto savimeilę. Priimu tai kaip komplimentą. Ir tai nėra neigiama: manęs nepravardžiuoja moterų maniaku, o šiek tiek švelniau - širdžių ėdiku.

- Kokios moterys tau patrauklios?

- Kad tik nesusipainiočiau, ką šiuo klausimu esu sakęs anksčiau...

- Ar tau svarbu apimtys, plaukų spalva?

- Nesu labai priekabus. Bet šiaip... Mano Ieva (Ieva Šabanė - aut. past.) yra mano moteris.

- Ar dėl Haroldo vaidmens teko kaip nors keistis, gražintis: sportuoti, lankyti soliariumą, darytis krūtinės depiliaciją?

- Ne!

- Kokiam didžiausiam išvaizdos pokyčiui esi ryžęsis dėl vaidmens?

- Bene daugiausia pastangų prireikė ruošiantis rusų serialui "Jūrų pėstininkai", kuriame vaidinsiu (šiuo metu L.Pobedonoscevas jau išvykęs filmuotis į Panamą - aut. past.). Aš ir šiaip sportuodavau, bet dėl šio filmo nuo vasaros tiesiog ariau. Sporto salė man buvo virtusi antru darbu, į kurį ėjau šešias dienas per savaitę, - toks azartas buvo apėmęs. Manau, kiekvienas vyras turėtų taip elgtis - prisižiūrėti, ypač mano profesijos žmogus.

- Ar turi materialių svajonių?

- Kadangi stogą mes turime, ratai yra, tai elementari svajonė - keliauti ir nesirūpinti, kad iššvaistysiu pinigus ir grįžus nebus iš ko už elektrą sumokėti. Nei aš rūmų noriu... Na gerai, norėčiau turėti namuką Nidoje. Bet man prioritetas - kelionės.

- Yra šalis, įkritusi į širdį?

- Italija. Buvau joje kelis kartus.

- Gal kalbi itališkai?

- No.

- Daugelis vardų turi konkrečią reikšmę, kuri, sakoma, veikia vardo savininką. O ar tave kaip nors veikia tavo pavardė?

- Ji mane įpareigoja pelnyti pergales. Pasitikiu savo angelais sargais, kurie man šnabžda: tu tiktai dirbk, o mes tau padėsime...

- Kiek tu jų turi?

- Du.

- Ar yra svajonių vaidmuo?

- Esu jaunas ir man dar viskas prieš akis. Svajoju atlikti tokį vaidmenį ir taip, kad pats nustebčiau ir būčiau dėl to laimingas. Taip jau yra nutikę.

- Kokiu aktoriumi žaviesi?

- Neseniai mačiau filmą "Biutiful" su Chavjeru Bardemu (Javier Bardem). Atrodo, žmogus nieko nevaidina ir tiesiog yra toks. Žiūri ir įsimyli, ir tokį stiprų įspūdį padaro... Kai tavęs klausia, kas esi, nedrąsu pasakyti - esu profesionalus aktorius. Iš tikrųjų aš gana kuklus ir savikritiškas. Nei man mano balsas iš šalies patinka,
nei kaip aš atrodau, nei kaip aš vaidinu... Ir ta profesija yra tokia plati, jai nėra ribų, kaip ir tobulumui.

- Ar tau svarbu technikos naujovės - reikia turėti moderniausią telefoną, kompiuterį?

- Labai mėgstu šiuolaikines technologijas, bet nelabai moku su jomis elgtis. Ir man nesiseka. Mėgstu gerus daiktus, bet man taip nesiseka, kad prieš dvi savaites dukra pienu užpylė iš Amerikos atsiųstą makbuką. Vėliau skendo mano telefonas, esu paskandinęs ne vieną savo kamerytę... Aš turiu technikos, bet... Draugai sako, kad nemoku saugoti daiktų.

- Kokių ydų turi?

- Bandau mesti rūkyti... Pažvelgtum į mano mašinos vidų, o pakanka ir išorės, ir suprastum, kokių ydų aš turiu.

- Esi netvarkingas?

- Na, tiesiog ten labai daug visko ir visur, ir visaip.

- Ar skirstai darbus į vyriškus ir moteriškus?

- Kad toks skirstymas šiais laikais man jau atrodo nebetinkamas. Na, išskyrus vaikų gimdymą. Aš per daug nelaužau dėl to galvos. Jei turiu laiko pasitvarkyti, tai tvarkymasis yra net savotiška meditacija - aišku, jei tai neužtrunka per ilgai. Tada tai gali peraugti į isteriją.

- Ar plauni grindis?

- Na jau, nereikia manęs paišyti tokio tobulo...

- Ką dažniausiai gamini?

- Ką randu šaldytuve, iš to ir gaminu.

- Ar yra firminis Leo patiekalas?

- Ne. Tiesiog improvizuoju. Maisto ruošimo knygų namuose turime, bet aš gaminu intuityviai. Ir, turiu atkreipti dėmesį, labai retai prašaunu pro šalį.

- Kas valdo - vyrai ar moterys?

- Vyrai mano, kad jie valdo moteris, bet iš tikrųjų slapta valdo gražioji lytis.

- Kaip reaguoji, kai tau dovanoja gėlių?

- Labai gerai. Šiais laikais tai toks retas reiškinys, bet labai labai gražus.

- Ko sau neatsakai net tada, kai visai neturi laiko?

- Nenorėčiau atsisakyti ir norėčiau sau leisti siestą - bent valandėlę, per kurią galėčiau ne tik užkąsti, bet ir migtelėti. Kaip italai. Jie labai gudrūs žmonės. Jie nusispjauna į viską, pasidaro ilgiausią pertrauką ir pasaulis nuo to nesugriūva.

- Ar ko nors bijai?

- Vienintelė kažkokia keista baimė, nes viskas lyg ir gerai, yra pasijusti nereikalingam. Negaliu pasakyti,
kad esu visiškas optimistas. Jeigu labai gerai, tada galvoju, kas galėtų būti blogai. Tam, kad neskaudėtų.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus