• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nauja krūtinė „Olialia“ mergaitei kainavo 40 litų  11 

Autorius: Aušra Prasauskaitė
2008-10-01 00:00:00

Nauja krūtinė „Olialia“ mergaitei kainavo 40 litų
I. Sidarevičiaus nuotr.

Kas kitas, jei ne „Olialia“ mergaitės, galėtų žinoti pačias didžiausias ir veiksmingiausias paslaptis, kaip iš gražuolės virsti neįtikėtina gražuole.

Alvyda Sinkevičienė ir yra viena iš tų, kurios žino tokių stebuklingų būdų. Ši mergina jau kurį laiką savo krūtinę gražina natūraliais būdais. „Ir nereikės jokių silikono, nes mano būdas krūtinę padaro stangria, ją pakelia ir biustas atrodo ne tik žymiai dailesnis, bet ir didesnis“, - šypsodamasi sakė „Olialia“ mergaitė. Alvydos išbandytas būdas - tai specialūs pratimai krūtinei su svarmenimis.

Apie tai, kaip natūraliu būdu pagražinti krūtinę mergina išgirdo iš sporto klubo trenerių, kai dirbo fotomodeliu Italijoje. „Pradėjau daryti tuos pratimus ir, prisipažinsiu, kad iš pradžių labai tingėjau. Tačiau jau po dviejų savaičių iš fotografų sulaukiau pagyrų dėl pasikeitusio kūno - tai ir buvo stimulas“, - prisiminė A. Sinkevičienė.

Ko reikia, norint turėti tobulą krūtinę? „Visų pirma, tai labai didelio noro ir ryžto, nes pratimus reikia daryti kas dieną ir pastoviai. Atostogaudama porą savaičių jų nedariau ir iš karto pastebėjau manęs nedžiuginusius pokyčius. Tačiau šį vargą labai greitai atperka komplimentai ir malonesnis vaizdas veidrodyje“, - visas merginas skatino Alvyda. Be noro ir ryžto dailiai krūtinei reikalingas ir dar vienas dalykas - tai svareliai. Alvyda kas rytą su svareliais daro po keturis pratimus krūtinei.

„Kiekvieną pratimą reikia kartoti po 15 kartų, o geriausiai šią mankštelę atlikti rytais, esant nuogai, prieš veidrodį. Tuomet labiausiai matosi, kaip dirba raumenukai“, - patarimų negailėjo seksualiausios krūtinės savininkė.

„Krūtinę reikia lepinti, ji labai jautri. Aš taip pat naudoju specialų stangrinamąjį kremą, nors svarbiausią rolę vis tiek atlieka pratimai“, - stangrios ir gražios krūtinės paslaptis vardino žavi mergina.

Alvydą labai palaiko ir vyras. „Jei kartais patingiu jis mane skatina eiti pasportuoti, primindamas, kad pratimus darau dėl savęs, o ne dėl kitų. Vyrui labai patinka žiūrėti į mane sportuojančią“, - pasakojo Alvyda, žinanti ir daugiau stebuklingų būdų vyrams vesti iš proto.

Kaip tiksliai atlikti šiuos pratimus Alvyda pademonstruos rytoj 21 val. LNK laidoje „Kakadu“.

 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
vv
2009-04-23 17:54:15
man asmeniskai tai jos figura visiskai negrazi,rankos kai mazo vaiko,zymiai graziau atrodytu jai butu bent siek tiek stambesne ir raumeningesne
Ieva
2009-03-25 19:20:07
nesuprantu ko cia jai reikia girtis per tv ar intika,tegul dziaugiasi tais savo papais ir kitiem nedemonstruoja...
mergina
2008-10-01 16:26:07
plaukai labai negrzus. prisiauginti siulau kad butu taip pat kaip ir kitu olialiashkiu. viskas vienodai juk turi buti.