• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Neįprasčiausios Holivudo vestuvės (foto)  1 

Autorius: Style.rbc.ru
2009-04-21 00:00:00

Žmonės susitinka, įsimyli, tuokiasi. Pastarąjį žingsnį daugiausiai porų žengia pavasarį arba vasarą, kai žiemos šalčių užgrūdinti jausmai pasiekia savo logišką kulminaciją. Vestuvės – vienas iš įvykių, kur fantazija tik sveikintina, taigi daugelis porų noriai leidžiasi į improvizacijas, ką gi dar būtų galima sugalvoti, kad ši diena įsimintų visam likusiam gyvenimui.

Žvilgtelėkime, kokių improvizacijų griebiasi žvaigždės.

Tortas iš pasakos

Jei jūs ir jūsų partneris nusprendėte susieti savo gyvenimą santuokos saitais dar būdami labai jauni, jums tirkiausiai norėtųsi tą dieną paversti tikra pasaka. Kaip jaunai žvaigždutei Ešlei Simson ir jos išrinktajam Pytui Wentzui, kurie jaunosios tėvų namus pavertė tikra Alisos Stebuklų šalimi. Pagrindinius akcentus sudėliojo rūbai ir vaišės. Pavyzdžiui, svečiams pasiūlyta kokteilių su užrašu „Išgerk mane“ ir sausainių su įspaustu užrašu „Suvalgyk mane“. Konditerių meistriškumą ypač gerai pademonstravo tortas, iškeptas kaip skrybėlės-cilindro, arbatinio šaukštelio, vazono su gėlėmis ir stebuklingo apvalaus laikrodžio kompozicija.

Kabala greituoju būdu

Demi Mur ir Aštonas Katčeris nusprendė savo tuoktuvių ceremoniją organizuoti pagal Kabalos ritualus. 2005-ųjų rugsėjo 24 dieną pora, pagarsėjusi kaip šios madingos religijos išpažinėjai, apsikeitė žiedais savo namuose Los Andžele, kur buvo pakviesta apie 100 svečių, tarp kurių – tik artimiausi poros giminaičiai ir draugai. Ceremonija buvo tokia slapta, kad kurį laiką žiniasklaida tiksliai nė nežinojo, ar pora iš tikrųjų susituokė. Tik po keleto mėnesių tuoktuvių nuotraukos pasirodė viename žurnale. O įdomiausia – tai, kad pasiruošimas ceremonijai užtruko vos vieną dieną.

Rokenrolas už 2 milijonus dolerių

Grupės „Black Eyed Peas“ vokalistė Steisė Fergiuson, geriau žinoma kaip Fergie, ištekėjo už savo mylimojo, 36-erių metų aktoriaus Džono Diuamelio, skambant rokenrolui. Rokenrolo stiliumi surengtas ir visas vakarėlis. Pasak gandų, Malibu vykusi šventė porai atsiėjo apie 2 mln. dolerių, o vakaro vinimi tapo kvietimai į tuoktuves, kurie svečiams išdalinti jau po ceremonijos, kaip suvenyrai. Kvietimus kūrė kompanija „Lehr & Black“. Jaunieji nusprendė pajuokauti ir padovanojo svečiams atvirukus su savo pačių šaržu.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
zzz
2009-04-27 14:03:07
"Jaunieji nusprendė pajuokauti ir padovanojo svečiams atvirukus su savo pačių šaržu." labiau man sitas patiko :)