• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nerijus ir Agnė Juškos: „Gimus antram vaikui rengsime krikštynas, o paskui bus trečias ir ketvirtas...“

Autorius: Rūtos Katulienės nuotr.
2017-09-12 11:00:00

Nerijus ir Agnė Juškos: „Gimus antram vaikui rengsime krikštynas, o paskui bus trečias ir ketvirtas...“
„Gimus antram vaikeliui planuoju jį auginti iki dvejų metukų, kaip ir pirmagimį Paulių. O paskui, kaip Dievas lems, arba bus trečias vaikas, arba grįšiu į darbus“, - šypsodamasi specialiai fotografės Rūtos Katulienės surengtos fotosesijos metu apie ateities planus pasakojo baleto primarijaus Nerijaus Juškos žmona Agnė.

Gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ nusifilmavusi pora neslėpė džiugių laukimo nuotaikų ir ateities planų. Nerijus, paklaustas, ar nenorėtų gausesnės šeimos, buvo kur kas konkretesnis: „Gimė vaikas, surengėm vestuves, dabar gims antras vaikas, tada rengsime krikštynas, o tada gims trečias, ketvirtas....“ - pusiau juokais, pusiau rimtai sakė Nerijus.Agnės ir Nerijaus Juškų pirmagimiui Pauliui dar nėra nė dvejų, tačiau pora sako pagaliau galinti pasidalinti džiugia žinia - netrukus pasaulį išvys antrasis jų vaikas. Tuomet, kai Nerijaus gyvenime nebuvo nei Agnės, nei sūnaus Pauliaus, šokėjas atvirai pasakojo svajojantis apie dukrytę, primenančią angeliuką. Angelas – savotiškas Nerijaus talismanas, ir jų, dovanotų draugų, ir gerbėjų, šokėjo namuose - dešimtys. Tačiau paklausti apie tai, ar šįkart su antru vaikeliu Nerijaus svajonė bus išpildyta, abu kalba su atsarga ir antrojo vaiko lyties kol kas neatskleidžia.

Apie tai, kad dar kartą taps tėvais Nerijus ir Agnė prisipažįsta žinoję jau vestuvių dieną. „Vestuvių dieną žinojome, kad laukiamės. Buvome apimti ir džiaugsmo, ir euforijos, ir norėjome naujieną pasilikti tik sau....“ - pasakojo Agnė ir Nerijus. Amžiną meilę pora vienas kitam prisiekė šių metų pavasarį, jaukioje ceremonijoje, artimiausių draugų ir giminaičių rate.

Spalį 41-erių gimtadienį švęsiantis Nerijus iki pažinties su Agne spaudoje buvo tituluojamas geidžiamiausiu viengungiu, buvo juokaujama, kad garsus šokėjas – subrendęs, netgi persirpęs jaunikis. O kaskart atvykus į renginį, spaudos fotografai akimis ieškodavo – kas gi Nerijų atlydėjo šįkart, gal garsus vienišius – ne vienas? „Prieš kelerius metus sunkiai įsivaizdavau save vedusiu, ir turinčiu du vaikus, nors visada troškau šeimos“, - pasakojo gyvenimo pokyčiais besidžiaugiantis Nerijus.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus