• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nijolė Pareigytė: „Kūčių vakarienė - tik su tėvais“  1 

Autorius: Jūratė Mazajeva, lsveikata.lt info
2009-12-22 12:00:00

Nijolė Pareigytė: „Kūčių vakarienė - tik su tėvais“
lsveikata.lt nuotr.
Populiarioji grupės “69 danguje” vokalistė Nijolė Pareigytė (25 m.) baigė Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnaziją, 10 metų grojo fortepijonu, dainavo chore. Profesionali dainininkė ir muzikantė N.Pareigytė Vilniaus universitete baigė vadybos ir verslo administravimą. “Bakalauro diplomą jau turiu, šiuo metu studijuoju Europos Sąjungos politiką ir strateginį valdymą magistratūroje. Žvelgiu į ateitį, žvaigždės amžinai nešviečia”. “Vaikai “limpa” prie manęs. Būsiu labai gera mama - norėčiau sūnaus ir dukros. Šeimą kursiu, kai pajusiu suradusi savo antrąją pusę. Būsiu gera žmona. Esu nelengvo būdo, tačiau mokanti greitai atleisti”, - atviravo šį mėnesį 25-ąjį gimtadienį atšventusi dainininkė. - Tarp pramogų verslo atstovų esate viena populiariausių, taip pat figūruojate ir seksualiausiųjų topuose.
 
 
Nijole, koks Jūsų gyvenimo kredo?
 
- Pasirinkau pramogų pasaulį, tad normalu, kad esu dėmesio centre. Prie visų mano titulų žiniasklaida labai prisideda. Būna, kad ir neduodu interviu, tačiau vis tiek apie mane prirašo. Pripratau prie to.
 
- Pasirinkau pramogų pasaulį, tad normalu, kad esu dėmesio centre. Prie visų mano titulų žiniasklaida labai prisideda. Būna, kad ir neduodu interviu, tačiau vis tiek apie mane prirašo. Pripratau prie to.

O kredo kasmet keičiasi. Sulaukusi ketvirčio amžiaus vadovaujuosi tuo, kad su kitais reikia elgtis taip, kaip norėtum, jog su tavimi elgtųsi. Įsitikinusi, kad žmonėms, kurie nori pakenkti kitiems, anksčiau ar vėliau gyvenimas antru lazdos galu trenkia per galvą.

 
- Gimėte ir užaugote Klaipėdoje, tačiau išvykusi gyventi į Vilnių gimtajame mieste svečiuojatės retai. Kodėl?

- Šiaip gimiau Kauno universitetinėse klinikose. Mama manęs laukėsi būdama gerokai per keturias- dešimt. Sunkiai skyniausi kelią į šį pasaulį, nes nėštumas buvo komplikuotas ir gydytojai primygtinai rekomendavo negimdyti. Mama be galo buvo laiminga, kad gimiau sveika. Grįžome namo, į Klaipėdą. Tačiau dviejų savaičių susirgau plaučių uždegimu ir vėl patekau į Kauno klinikas. Gydytojams rimtai teko pakovoti dėl mano gyvybės. Anot jų, gimiau antrąkart.

Man didžiulė gėda, kad retai atvažiuoju pakoncertuoti klaipėdiečiams. Tėvelių taip pat nelepinu, bendrauju su jais telefonu. Taip yra dėl laiko trūkumo. Ilgiuosi savo miesto, ypač artimųjų. Tik išvykusi gyventi į Vilnių supratau, kaip stipriai myliu tėvus ir kokie jie man brangūs.

Per Kūčias visada grįžtu namo. Kūčių vakarienė - tik su tėvais. Jie be manęs net eglutės nepuošia. Kūčių stalui patiekalus ruošia ne tik mama, bet ir aš. Būtent iš jos paveldėjau kulinarinius sugebėjimus. O iš tėvelio - tvirtą charakterį - pati savimi galiu pasirūpinti.

Dar mokydamasi pradinėse klasėse tėčiui gamindavau pietus. Po pamokų skubėdavau namo, kad išvirčiau sriubos, iškepčiau jam kotletų ar net kugelį. Tiesa, valgį ruošdavau padedant vyresniajam broliui. Kad šeimoje nieko netrūktų, abu tėvai daug dirbo. Tiek aš, tiek brolis nuo mažumės buvome mokomi savarankiškumo. Jeigu kas blogai, tikrai nepuolame prašyti padėti - patys sprendžiame iškilusias problemas.

- Kada pradėjote svajoti apie sceną?

- Jau darželyje pradėjau muzikuoti, ketverių ar penkerių metukų. Kai visi vaikai eidavo “pokaituko”, tai yra dienos miego, mane muzikos vadovė veždavosi koncertuoti į įvairiausius renginukus. Nebuvo jokios scenos baimės. Dėl aktorinių sugebėjimų statant spektakliukus gaudavau pagrindinius vaidmenis.

Darželyje turėjau puikią muzikos mokytoją, kuri manyje atrado talentus ir pati nuvedė į Eduardo Balsio menų gimnaziją. “Šitas vaikas turi muzikuoti”, - apie mane pasakė ji. Buvau viena pirmųjų mergaičių, priimtų į šią gimnaziją. Mat iki tol joje mokytis galėjo tik berniukai.

- Ar grupė “69 danguje” neketina ateityje surengti koncerto, kuriame Jūs, Nijole, ne tik dainuotumėte, bet ir skambintumėte fortepijonu?

- Čia mano slapta svajonė, kurią dabar “įgarsinau”. Net sapnuoju, kaip grįžtu namo ir tėčiui groju fortepijonu. Kai mokiausi gimnazijoje, jis kiekvieną vakarą klausydavosi mano muzikos.

 
- Reikšmingiausias įvykis Jūsų gyvenime?

- Bakalauro diplomas. Iš visų baigusiųjų aš vienintelė buvau pakviesta sakyti kalbą bažnyčioje, kur buvo susirinkusi akademinė bendruomenė, tėvai. Tai buvo svarbus įvykis ne tik man, bet ir mano tėčiui, mamai.

- Giedojote bažnyčios chore. Esate tikinti?

- Esu tikinti, tačiau ne davatka. Gyvendama Klaipėdoje daugiau nei vienerius metus kone kasdien eidavau į bažnyčią - ne tik giedoti chore, bet ir pasimelsti. Klūpėdama bažnyčioje jausdavausi tokia rami. Puikus jausmas. Dabar paprastai į bažnyčią nueinu tik per šv. Velykas.

- Nijole, koks jūsų vyro idealas?

- Neturiu vyro idealo. Meilė yra tuomet, kai priimi kito žmogaus trūkumus ir nebandai jo keisti. Kai tai nutinka, reiškia suradai savo antrąją pusę. Aš pati nesu paprasto charakterio. Būna dienų, lyg tyčia, kai su manimi sunku susikalbėti. Reikia tikrai tinkamo žmogaus, kuris priimtų ir sugebėtų aplaužyti tuos mano ragus. Pliusas tas, kad užsidegusi aš greitai atvėstu. Tam tereikia mane kurį laiką palikti ramybėje.

- Ką veikiate laisvalaikiu?

- Jo išties yra mažai. Šiuo metu ne tik aš, bet visa grupė “69 danguje” įniko į knygų skaitymą. Renkamės tik tas, kurios paremtos tikrais faktais. Prasidėjus šventiniam koncertų maratonui, kuriam laikui nutraukiau bokso treniruotes. Tačiau po Naujųjų vėl skubėsiu į sporto salę. Boksas yra mano sporto šaka.

- Nijole, ar laikotės sveikos gyvensenos principų ir kaip ginatės nuo gripo viruso?

- Mano, kaip ir visų scenos žmonių, “laikrodis” išbalansuotas. Dirbti tenka iki vėlumos, o per šventes ir naktimis. Tad anksti ryte manęs geriau nebudinti. O jeigu rimtai, stengiuosi, kiek tai yra įmanoma, reguliariai ir sveikai maitintis. O nuo virusų ginuosi gerdama natūralių žolelių arbatas su citrina. Kasryt išsispaudžiu greipfrutų sulčių. Šiuo metu ypač daug vartoju česnakų, jų dedu į visus patiekalus, kur tik įmanoma.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
rrrr
2009-12-22 13:02:08
As nesuprantu, kodel visi sia mergina taip puola. Gal kiek atvira, bet normali, tokia, kaip visos. O del aborto - tai jos pasirinkimas. Gal tos smerkiancios davatkos butu norejusios pacios isnesioti ir uzauginti ta vaika? Atrodo 21 amzius, o kiek senamadisku kereplu, kurios i svetima darza dairosi, baksnoja pirstais, nors pacios vertos buti uzmetytos akmenimis.