• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nijolė Pareigytė pakeitė vienišos mamos gyvenimą

Autorius: Eli.lt
2015-11-13 10:00:00

Nijolė Pareigytė pakeitė vienišos mamos gyvenimą
Gyvenimas mažame Lietuvos kaimelyje, visiška finansinė priklausomybė nuo netikėtai mirusio vyro tėvų, du mažamečiai vaikučiai ir 19,5 euro visai savaitei.

Taip BTV laidoje „Išgyvenk, jei gali“ buvo pristatyta vieniša mama Ženeta Chlopotinaitė. Šiandien moteris prisipažįsta, kad projektas pakeitė jos gyvenimą. „Buvau praradusi pasitikėjimą žmonės, dabar savo įsitikinimus reikia pakeisti“, - sako laidos herojė.

Iš karto po laidos kūrybinę grupę ir net pačią Nijolę Pareigytę-Rukaitienę, kuri priėmė ekonomistės Aušros Maldeikienės mestą iššūkį ir savaitę gyveno vienišos mamos rolėje, pasiekė laiškai bei skambučiai. Žiūrovai sakė esą neabejingi ir prašė ne tik vargingai gyvenančios moters kontaktų, bet ir sąskaitos numerio. Tai sužinojusi Ženeta tiesiog negalėjo patikėti, kad jos istorija kažkam rūpi.


Nijolė Pareigytė-Rukaitienė laidos filmavimo metu

Vieni, pažiūrėję laidą, teigė supratę, kad rodytas socialinis eksperimentas pavyko. Socialinė realybė Lietuvoje liūdina, bet nepamačius sunkiau besiverčiančių žmonių gyvenimų iš arti, suvokti visas paprasčiausias buitines problemas yra sunku.

„Pažiūrėjome ir likome tiesiog be žado. Mes ne bagočiai, bet truputį padėti galime“, - rašė sujaudinti žiūrovai.

Kitus labiausiai sujaudino vienišos moters optimizmas – laidos herojė yra iš tų žmonių, kurie nesiskundžia, o veikia. Tokia teigiamų emocijų dozė tiesiog papirko žiūrovus. Jie teigė norintys per šias Kalėdas praskaidrinti ir pakeisti būtent Ženetos bei jos vaikų gyvenimą.

Ir toliau skirti paramą vienišai mamai skatina ir pati N. Pareigytė-Rukaitienė. Šou verslo žvaigždė ir po filmavimo savo „Facebook“ paskyroje skatino savo draugus nelikti abejingais.

„Po BTV realybės šou „Išgyvenk, jei gali“ sulaukiau žinučių žmonių, norinčių šiai šeimai padėti! Esu iš anksto dėkinga Jums už norą padėti. Jei nesuku ir vis dar nestokojate noro, pateikiu sąskaitą, kur kiekvienas centas yra galimybė išgyventi! Nuostabūs du vaikučiai ir puiki mama, kuri sunkaus gyvenimo situacijoje vis tiek nestokoja meilės ir noro gyventi geriau! Ačiū tariu Jums vaikų vardu!“ - savo socialinio tinklo paskyroje rašė dainininkė.Laidos kūrybinė grupė sulaukė gerų žmonių žinučių ir norinčių padėti kitai „Išgyvenk, jei gali“ herojei – Naujininkuose gyvenančiai, devynis vaikus pagimdžiusiai mamai Jolantai Gotto. „Laida žiūrima ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Sulaukėme atsiliepimų iš Airijos, o Anglijoje gyvenančios mamos buriasi kartu ir organizuoja pagalbą laidoje rodomoms šeimoms. Esame labai dėkingi visiems geros valios žmonėms“, - sakė „Išgyvenk, jei gali“ prodiuserė Jurgita Rakauskaitė.

Padėti sunkiai besiverčiantiems galite ir Jūs! Kreiptis galite adresu: isgyvenkjeigali@gmail.comRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus