• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Noriu, kad visi žinotų kas buvo Andrius Šedžius!  12 

Autorius: Lietuvos Sveikata
2010-08-16 09:00:00

Noriu, kad visi žinotų kas buvo Andrius Šedžius!
Lietuvos Sveikata

Seimo milijonierius - taip dažnai pravardžiuojamas Andrius Šedžius (34), tačiau parlamentaras pripažįsta , kad tarp kolegų nė su žiburiu nerasi nė vieno skurdžiaus, todėl jis niekuo neišskirtinis. Taip, asmeninis Seimo nario gyvenimas išklotas detaliai su visomis smulkmenomis ir net būtų vertas kino filmo scenarijaus. Tiesa, pastaruoju metu jis patenka vis į pikantiškesnes istorijas bei įvairiausius skandalus. Kol kas tik neaišku ar į gerai suplanuotus, ar netyčinius. Tačiau tai dar ne pabaiga. Artimiausi A. Šedžiaus planai tapti parketo virtuozu  projekte „Kviečiu šokti“, o netolimoje ateityje užimti Lietuvos prezidento postą.

- Dažnai kyla klausimas - kam sėkmingam verslininkui reikėjo eiti į Seimą? Juk gyvenote puikiai, mėgavotės prabanga, nereikėjo atsiskaitinėti už nuveiktus darbus.

- Čarlzo Darvino teorija. Visiems reikia saugumo, sotumo ir pripažinimo. Lietuva yra saugi šalis, pinigų užsidirbau pakankamai, kad nereikėtų dėl to sukti galvos, verslo pasaulyje esu pripažintas, bet man to nepakanka. Tai, ką aš dabar darau, vienas malonumas. O į politiką neatėjau „žalias“ kaip „prisikėlėliai“ nuogi į dilgėlyną. Turėjau patirties. Nuo mažens girdėjau politines diskusijas. Žinojau kur einu.
Gal daugelis nustebs, o gal ir pasipiktins, bet… artimiausiuose mano planuose - Lietuvos Prezidento postas. Ir kas man gali tai uždrausti?
 
- Pokštaujat?

- Aš čia visai rimtai. Juk kiekvienas žmogus turi tikslą ir jo siekia. O aš noriu būti prezidentu.  Niekada nereikia bijoti iššūkių ir tuo labiau išsakyti juos garsiai. Juk norint tapti prezidentu ypatingų gabumų nereikia. Svarbiausia būti doram ir laikytis duoto  žodžio. Tai labai geri reikalavimai. O aš nežadu to, ko negaliu įgyvendinti. Noriu, kad po daugelio metų visi žinotų kas buvo Andrius Šedžius.
 
- Ar dirbant Seime teko kuo nors nusivilti?

- Pirmas dvi savaites buvo lengvas šokas. Čia viskas vyksta lėta eiga, net liftai kyla arba leidžiasi gerokai lėčiau. Nebuvau pratęs prie tokio ramaus tempo. Kolegos patraukia per dantį sakydami, kad Šedžius turi dešimt padėjėjų, nes pasiruošia visiems posėdžiams. Pagal juos tiek dirbti neįmanoma fiziškai. Tačiau visų nusivilimui turiu vos vieną padėjėją, o visais klausimais ruošiuosi pats. Antra vertus, būnant vien eiliniu Seimo nariu, sunku kažką keisti. Tuo labiau kai esi opozicijoje.
 
- O ką bendra su projektu „Prezidentūra“ turi tai, kad rudenį Jus išvysime miklinantį kojas ant parketo LNK šokių projekte?
- Tai - dar viena galimybė save parodyti. Be to, jau seniai norėjau lankyti šokių pamokas ir išmokti gražiai šokti. Bet visuomet atrasdavau milijoną priežasčių kodėl to nedaryti. Svarbūs renginiai, susitikimai, galiausiai, net ir tingulys. O dabar niekur nesidėsi. Jaučiu moralinę atsakomybę prieš žiūrovus. Nors dar tik trys mėnesiai, bet jau dešimties kilogramų nebėra. Iki Kalėdų neliks dar dešimties jei ne daugiau. Tačiau darau tai ne dėl reitingų ar didesnio populiarumo.
 
- Ar pakankamai rūpinatės sveikata?

- Iš tikro esu iš tų, kuris  pas gydytoją einą tik tada, kada jau tikrai skauda. Bet eiti anksčiau laiko, ieškoti ligų, neturiu įpročio ir laiko.  Bet jei jau ką nors skauda, operatyviai pasitikrinu viską.  Prieš beveik tris metus turėjau nemalonų atvejį - mikroinsultą. Viskas buvo nervų pasekmė. Tiesa, tuomet buvau nusprendęs kardinaliai keisti visą gyvenimo būdą... bet tai truko lygiai dvi dienas. Trečią dieną sulašino šešis litrus druskos tirpalo į veną, po kelių minučių atsikėliau ir išėjau iš ligoninės. Daktarai buvo šokiruoti. O aš jiems ir sakau: neturiu kada sirgti, darbai laukia.
 
- Pasvajokim, jei taptumėt sveikatos apsaugos ministru, ką pirmiausia keistumėt?

- Didžiausia  problema yra vaistų mafija. Nesu didelis specialistas medicinos srityje, bet mano manymu, bet kokie vaistai yra nuodas. Tiesa, prieš kelias dienas mane šokiravo savitarna vaistinėse. Žmonės savo nuožiūra renkasi ir gydosi. Absurdas. Aš, jei peršalu, geriu daug arbatos su medumi, citrinos ir vengiu visokių „koldreksų“. Reikia atsigręžti į praeitį kaip gyveno mūsų protėviai ir imunitetą stiprinti grūdinantis ar vartojant lietuviškas vaistažoles. Svarbiausia neperlenkti lazdos su sveiku gyvenimo būdu ir nepasinerti į induizmo paieškas, kaip ne kurie kolegos Seime.
 
- Savo griežtais pareiškimais sudrebinote ne vieno parlamentaro ramų gyvenimą. Kaip su jais sutariate dabar?

- Visada sveikinuosi ir laikausi tos nuomonės, kad nereikia apie žmogų kalbėti už akių, reikia tiesiai šviesiai. Jei aš nusistatęs prieš narkotikus, tai taip ir sakau. Jei yra apsvaigę, tiesiai ir pasakau.  Jei tai būtų melas, jie mane seniai būtų padavę į teismą. O jie tylį nes žino, kad aš teisus. Su savo protu gerai sudraugauju ir suprantu, kad teistumas nėra graži emblema.
 
- Vos tik pasukęs politikos keliu paviešinote skausminga ir gana pikantišką savo šeimos istoriją. Apie neištikimybę, meilę ir skyrybas. Daugelis tokius dalykus stengiasi nuslėpti, o Jūs priešingai. Kodėl?

- Nepasakiau nieko tokio, ko nežinotų žmonės Šiauliuose ar tie, kurie pažįsta mano šeimą. Be to, suprantu, kad daug kam kyla klausimas, kodėl esu išsituokęs. Jei netarčiau nei žodžio, visvien kapstytų ir iškapstytų. Geriau vieną kartą, kad ir kaip būtų skausminga, „atraportuosiu“ ir padėsiu tašką. Tai - sena istorija. Viskas jau pamiršta. Tiesa, po vienos televizijos pašmaikštavimo, kad ieškau žmonos dar ir po šiai dienai sulaukiu visokiausių siūlymų. Bet visoms pretendentėms galiu pasakyti: nesivarginkit - aš turiu žmoną ir šiuo metu esu labai laimingas.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
stop propoganda
2010-08-22 20:45:45
media kloja lova neaiskiam tipeliui is siauliu, nors ka jau padarysi, pasvajoti juk galim visi :)
rinkejas
2010-08-20 15:34:59
...nei juoktis, nei verkti....O gal taip ir taip kartu?
XXXX
2010-08-19 21:10:32
Kokie jūs kandūs ir pavydūs... jei kas, tuojau kagebistas, pedodofilas ir taip toliau... patys esat mažos šlykščios kirmėlytės...