• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Olialia: Aurelijos meilės filosofija  5 

2009-01-20 00:00:00

Olialia: Aurelijos meilės filosofija
Olialia.lt

"Olialia" mergaitei Aurelijai JACENKAI trečias kartas nemelavo: dabar ji laiminga, nes turi mylimą ir mylintį vaikiną, su kuriuo, tikisi, praleis visą likusį gyvenimą, nes, pasak merginos, tikroji meilė - ne pirmoji, bet paskutinioji.

- Kaip manai, šiais laikais meilė - banalu?

- Meilės tema nėra banali, tik šiais laikais šis žodis neteko savo vertės, nes yra vartojamas beveik kasdien ir ten, kur visai nereikia. Aišku, dauguma sako, kad labai gražu ir būtina kuo dažniau kartoti: "Aš tave myliu", tačiau manau, kad per dažnas sakymas tą žodį tik numenkina. O šiaip meilė man reiškia labai daug, tą žodį sakau tik
patiems artimiausiems, bet nesišvaistau juo.

- Pačiai malonu išgirsti šį žodį?

- Tikrai dažnai tai girdžiu, bet man svarbiausia ne tiek girdėti, kiek žinoti, kad esu mylima. Kartais būna pikta, kai žmogus sako, kad myli, tačiau iš tikrųjų tuo nėra įsitikinęs. Bet kai žinau, kad mane myli ir dar tai girdžiu, tuomet labai malonu. O šiaip jausmus išduoda ne žodžiai, o žmogaus poelgiai, veiksmai. Man pačiai meilė reiškia labai daug, į ją telpa viskas, kas gražiausia, ji yra gyvenimo variklis.

- Šiuo metu turi mylimą vaikiną, kiek iš viso esi turėjusi meilių?

- Tris, bet žinai gi, kaip būna: iš pradžių galvoji, kad myli, bet ateina kita meilė ir tuomet susimąstai, ar prieš tai tikrai mylėjai. Esu padariusi išvadą, kad kiekvieną žmogų myli vis kitaip, ir su amžiumi ta meilė vis auga, stiprėja. Tarkim, mano pirmoji meilė buvo beprotiška, galvojau, kad labai myliu tą žmogų, bet dabar žinau, kad tai buvo tik susižavėjimas, antraip būčiau likusi su juo amžinai.

- Tiki, kad tą patį žmogų galima mylėti visą gyvenimą?

- Tikiu, kad amžina meilė egzistuoja, tik ji būna ne pirmoji, o paskutinė, tai yra meilė žmogui, su kuriuo nugyveni visą likusį gyvenimą. Aišku, ilgainiui ji perauga į pagarbą ir prisirišimą, tačiau taip ir turi būti, nes meilė turi daug pakopų. Tarkim, mano tėveliai draugavo ne su viena mergina ar vaikinu, bet štai sutiko vienas kitą, ir aš tikiu, kad tarp jų yra ta tikroji meilė, kad jie nugyvens visą likusį gyvenimą kartu mylėdami ir sutardami.

- Kuo vaikinas turi išsiskirti, kad jį įsimylėtum?

- Pirmam įspūdžiui susidaryti svarbi išvaizda, tačiau visų svarbiausia, kad vyras būtų vyriškas, o ne kažkoks gražuoliukas.

- Kame tas vyriškumas turi slypėti?

- Vaikinas neturi būti moteriškas, nors dabar dauguma vyrų labai subobėję. O vyriškumas pasireiškia savęs prisižiūrėjimu, rūpinimusi, bet savęs rūpinimasis neturi būti perdėtas. Taip pat vaikinas privalo būti protingas, t.y., kažko gyvenime siekiantis ir pasiekiantis, nedvejojantis.

- O kaip dėl jo turto?

- Žinoma, vyras turi sugebėti uždirbti pinigus ir būti šeimos galva, tačiau man nereikia jo piniginės, noriu pati uždirbti pinigus, savo jėgomis kažko gyvenime pasiekti. Negalėčiau gyventi vien vyro išlaikoma ir nieko neveikdama. Nemėgstu būti priklausoma nuo kitų, bet malonu žinoti, kad greta yra vyras, kuris padės atsitikus kokiai nelaimei.

- Dėl savo meilės kovotum iki galo?

- Taip, jeigu jausčiau, kad tas žmogus man labai svarbus. Jei toks, kokį turiu dabar, dėl jo tikrai galėčiau padaryti daug, ir, neduok Dieve, atsitiktų kokia nelaimė, viską jam atiduočiau. Savo draugui net esu pasakiusi, kad niekada jo nepaleisiu ir niekam neatiduosiu.

- Net ir tuomet, jeigu jis tave išduotų su kita?

- Ne kartą apie tai mąsčiau, todėl galiu pasakyti, kad išdavystės negalėčiau atleisti. Galbūt tas žmogus gailėtųsi ir atsiprašinėtų, bet jeigu mane išdavė, vadinasi, nemylėjo manęs taip, kaip sakė.

Aurelijos CV

Amžius: 22

Zodiako ženklas: Jautis

Batų dydis: 36

Automobilis: "BMW 730"

Profesija: lietuvių filologijos ketvirto kurso studentė, taip pat yra baigusi dokumentų valdymo organizavimą

Šeiminė padėtis: turi vaikiną

Patiekalas: vištiena su ananasais

Režimas: pelėda, gulasi tik apie trečią valandą nakties, keliasi apie dešimtą valandą

Kredo: imti maksimumą iš gyvenimo, turėti tikslus ir jų atkakliai siekti

Svajonės: puikiai baigti studijas, sukurti gražią šeimą, patirti kuo mažiau sunkumų. Taip pat niekada neprarasti sveikatos

Keistini bruožai: visiškai nemoka pykti, labai greitai atleidžia žmonėms, per daug kalba, kai geriausia patylėti

Gandai: vaikšto su berniuku iš soliariumų. Turi solidaus amžiaus vyriškį dideliu pilvu ir stora pinigine

Komplimentas: "Nereikia žodžių, akys viską pasako".

Dovanos: netikėtos, jų piniginė vertė nesvarbi. Kartą atvėrusi duris ant kilimėlio pamatė daug gėlių. Paskutinė - šiuo metu užsienyje esančio vaikino atvirukas su širdelėmis, ant kurio parašyta, kaip ją myli ir pasiilgo.
 
Parengta pagal "Respublikos" priedą "Julius/Brigita"
 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
neziniukas
2009-01-20 14:40:38
vemti vercia mane sitas brandas Olialia su tom perkarusiom silikoninem prostitutem priesakyje
Elena
2009-01-20 14:15:53
Ka ji cia demonstruoja? Savo kaulus? ar sudziuvusia r**?
C
2009-01-20 13:59:10
Ak turi vaikiną? Na tegul turi, bet kas čia bendro su šeimynine padėtimi? Visais laikais buvo tik du šeimyninės padėties būviai; netekėjusi ir ištekėjusi.