• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

"Oskaro" verta meilė  1 

Autorius: respublika.lt
2009-10-20 15:00:00

Holivudo žvaigždė Tomas Henksas (Tom Hanks) yra laimingai vedęs 20 metų. Dviem “Oskarais” ir keturiais “Auksiniais gaubliais” apdovanotam aktoriui asmeninė laimė yra svarbesnė už profesinę sėkmę.

- Ar jums pamažu neįgrysta visada būti vadinamam simpatiškiausiu Holivudo aktoriumi?

- Tai geriau, negu būti nekenčiamam ir apspjaudytam kaip kokiam bankininkui! Jaučiuosi gerai, bandau normaliai gyventi. Kartkartėmis nusifilmuoju filme, kuris kai kam patinka.

- Turėtumėte gauti “Oskarą” už tai, kad jau 20 metų esate vedęs tą pačią moterį.

- Svarbiausia, kad dvidešimt metų esu vedęs sau tinkamą moterį. Žinojau tai nuo pirmos akimirkos. Nors mes jau labai seniai esame kartu, jaučiuosi taip, tarsi tik dabar ruoštumės startuoti, o priešais plytėtų puikus kelias. Su Rita (aktorė Rita Wilson - red. past.) gyvenu tobulą šeimos gyvenimą ir darbui galiu skirti visas jėgas, nes žinau, kad mūsų namų pasaulėlyje viskas yra gerai.

- Koks yra jūsų laimės receptas?

- Savo santykius grindžiame pasitikėjimu, pagarba ir vienas kitu rūpinamės. Be to, apibrėžėme savo prioritetus. Ritos karjera labai nukentėjo, kai pasiryžome turėti vaikų. O aš laikausi taisyklės: niekada nepamiršti pirmosios vaikų dienos mokykloje po vasaros atostogų. Net ir dabar, nors jie jau paaugliai.

- Koks tėvas esate?

- Darau klaidų, nors ir labai stengiuosi. Bandau juos išmokyti mylėti, laiku keltis, ilsėtis ir ant sofos nelaistyti limonado. Nė vienoje knygoje nepaskaitysi, kaip tapti geru tėvu. Mes su Rita darome viską, kad mūsų vaikai jaustųsi mylimi. Ir kad užaugtų linksmais ir dvasinės pusiausyros neprarandančiais žmonėmis.

- Kadangi esate išsiskyrusių tėvų vaikas, žinote, kokios nepatvarios yra šeimos. Ar todėl taip branginate šeimos gyvenimą?

- Būdamas vaikas neturi pasirinkimo, tenka susitaikyti su aplinkybėmis. Mano tėvai išsiskyrė, kai man buvo penkeri. Aš vienintelis iš vaikų likau su tėvu. Augau pas jį ir pas gimines. Kartais jis ieškodavo darbo arba naujo namo. Mes nuolat kraustydavomės į kitą vietą, man reikėdavo keisti mokyklą ir greitai susirasti draugų.

- Kaip jums tai pavykdavo?

- Aš imdavau linksminti aplinkinius, juos juokindavau. Norėdamas sulaukti palankumo, naudojausi humoru.

- Kodėl humoras yra toks svarbus?

- Mums, vaikams, jis padėdavo pergyventi sunkius tėvų skyrybų laikus. Mama džiaugdavosi, kai mums būdavo linksma, tuo tarpu tėvas negalėdavo suprasti, kodėl turi tokius keistus vaikus, kurie juokiasi iš visko. Manau, jei gali pasijuokti, tai padeda atlaikyti kasdienybę, net jei aplinkybės ir nėra labai palankios.

- Ar vaikystės patirtis jums padeda emocionaliau vaidinti?

- Esu pastabesnis ir suprantu, kad ne visada viskas vyksta sklandžiai, ypač šeimos gyvenime. O kadangi augau su įvairiais įbroliais ir įseserėmis, patyriau, kaip yra svarbu laikytis išvien. Greitai pastebi, kokia trapi yra laimė. Jei ją turi, reikia jos nepaleisti.

- Tikite Dievą?

- Dievą tikiu. Bet dažnai man kyla klausimas, kodėl geriems žmonėms atsitinka tiek daug baisių dalykų.
 
Parengta pagal dienraščio "Respublika" priedą "Julius/Brigita"


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
aas
2009-10-29 13:53:47
tobula;]