• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pasaulinių žvaigždžių pageidavimai maistui – nuo bulvių traškučių iki ožkos pieno

Autorius: Aistė Jankūnaitė
2011-05-07 14:38:00

Pasaulinių žvaigždžių pageidavimai maistui – nuo  bulvių traškučių iki ožkos pieno
123rf.com

Pasaulinio garso žvaigždžių koncertų organizatoriai Lietuvoje jau įprato tiek prie itin kuklių, tiek prie kiek netikėtų atlikėjų reikalavimų maistui, kuriuo jie nori vaišintis prieš lipdami į sceną ar vos tik nuo jos nulipę. Būta ir sudėtingų norų, dėl kurių reikėjo gerokai pasistengti, tačiau panašu, jog birželio 30 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje savo koncertą surengsiantis amerikiečių dievaitis Maiklas Boltonas organizatorių reikalavimais maistui neapsunkins.


Vegetaras Maiklas Boltonas prisipažįsta esantis smaližius, todėl nenuostabu, jog prieš koncertus mėgsta pasistiprinti įvairių rūšių sausainiais, žemės riešutų sviestu, medaus skonio sausais pusryčiais, alyvuogėmis, pomidorais, kaimišku varškės sūriu bei bulvių traškučiais be priedų. Atlikėjas taip pat pageidauja savo persirengimo kambaryje rasti negazuoto vandens bei keletą skardinių energetinio gėrimo.


„Per savo veiklos metus rengėme ne vieno garsiausio pasaulio atlikėjo ar grupės koncertus Lietuvoje, todėl galiu pasakyti tik tiek, jog dažniausiai pasitvirtina faktas, kad kuo didesnė žvaigždė, tuo paprastesni jos reikalavimai maistui.  Dar neteko susidurti su tokiu atlikėju, kurio reikalavimai būtų neįgyvendinami. Gal kiek sunkiau buvo su vasario pabaigoje Lietuvoje koncertavusios Kylie Minogue reikalavimais. Ji pageidavo ožkos pieno bei jo produktų, o Lietuvoje ši produkcija nėra itin populiari“, – sako „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis bei priduria, jog nors dar nėra gauti saksofonisto Kenny G bei Maiklo Boltono reikalavimai maistui, panašu, kad jie tikrai nebus neįprasti.
Sveiką gyvenimo būdą propaguojanti ir savo išvaizda preciziškai besirūpinanti Australijos dievaitė Kylie Minogue koncerto Lietuvoje metu pageidavo ožkos pieno, šviežių špinatų, laisvėje augintų vištų kiaušinių bei ožkos pieno sviesto.


Tuo tarpu jau keletą kartų Lietuvos publiką savo užburiančiu balsu džiuginęs Stingas visuomet valgo tik savo virėjo pagamintą maistą. Net jam lankantis restoranuose, į jų virtuvę šeimininkauti ir atlikėjui maisto ruošti eina asmeninis virėjas. Be to, gastrolių metu drauge su virėju atsivežama ir nuosava virtuvės įranga.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus