• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Per povestuvinę kelionę Alvydai labiausiai įstrigo ekstremalios pramogos  4 

Autorius: Aušra Prasauskaitė
2008-09-09 00:00:00

Per povestuvinę kelionę Alvydai labiausiai įstrigo ekstremalios pramogos

Nors „Olialia“ mergaitė Alvyda Chmelevskytė-Sinkevičienė ištekėjo dar liepą, iš savo medaus mėnesio Alanijos kurorte Turkijoje sugrįžo visai neseniai. Išnarstę visą populiarų kurortą įsimylėjėliai į Lietuvą grįžo kupini įspūdžių. Dabar jie planuoja, kur reikėtų keliauti toliau.

Kelių dalių medaus mėnuo

„Prie naujos pavardės iki šiol sunku priprasti. Vis susimaišau ir prisistatau savo mergautine pavarde. Keičiuosi dabar visus dokumentus, liko tik darbo pažymėjimą atnaujinti ir tuomet „-ytės“ nebeliks“, - apie savo naująjį, žmonos, statusą kalbėjo gražuolė.

Iš karto po vestuvių jauna pora medaus kopinėti išlėkė į Lietuvos pajūrį: Klaipėdą, Palangą, Juodkrantę ir Nidą. „Grįžę iš Neringos su vyru kibome į darbus, o dabar važiavome į Turkiją pratęsti medaus mėnesio. Pasitaikius progai ketiname ir vėl kur nors išvažiuoti“, - pasakojo inžiniere dirbanti jauna moteris. Alaniją porai aplankyti rekomendavo pažįstama kelionių agentė. „Ir ji buvo teisi, nes nusivilti neteko. Abu esame labai pateninti kelione!“ - džiaugėsi seksualioji Alvyda.

Vos į karštąjį Pietų kurortą atvykusiai porai buvo sunku priprasti prie itin aukštos temperatūros – net 40 laipsnių. Tačiau grįžus į Lietuvą jauniesiems ir vėl teko taikytis prie temperatūros, mat Tėvynėje tuo metu buvo tik apie 16 laipsnių šilumos. „Man tokie temperatūros pokyčiai „padovanojo“ persišaldymą“, - šypsojosi gražioji lietuvaitė.

Kalnų upė išgąsdino

Alvyda ir jos išrinktasis Regimantas Turkijoje dalyvavo ne vienoje ekskursijoje. „Pirmiausiai apsilankėme turkiškoje pirtyje, ten iš pradžių teko gerai paprakaituoti karštoje saunoje, tuomet sūkurinėje vonioje reikėjo atsigaivinti. Paskui masažuotojas vyras man atliko viso kūno šveitimą, o mano vyrui jį atliko moteris. Paskui porą masažuotojai mus švelniai išprausė muilo putomis, ištepė įvairiausiais aliejukais ir padarė viso kūno bei veido masažą. Žodžiais neapsakyčiau, kokia maloni ir kartu nereali mums buvo ši procedūra“, - prisiminė malonias akimirkas mergina.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
as
2008-09-11 19:26:26
saunuole Alvyda,taip laikykis ir toliau.Jei kas pavydi tai zinok ,kad nieko neverti zmones,kurie negali nieko pasiekti
bull
2008-09-09 15:08:05
tustybiu muge,brrrr
Vilma
2008-09-09 14:47:34
Dziaugiasi savo kelione ir tiek,nematau tustybes....