• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pirmųjų pavasario spindulių pakutenti

2009-04-03 00:00:00

Pirmųjų pavasario spindulių pakutenti
Posh.lt info; LNK nuotr.
Džiaugiasi prasidėjusiu pavasariu

Dainininkas Vaidas Baumila labai laukė pavasario, nes tai jo sezonas ne tik dėl gimtadienio kovo 28 dieną, bet ir dėl to, kad jis nemėgsta šalčio. „Mano mėgstamiausias metų laikas - vasara, tačiau pavasaris man taip pat patinka, nors ir kiekvieno pavasario pradžioje, kaip ir dabar, būnu truputį peršalęs, nes turiu neatsparią gerklę", - kalbėjo Vaidas.

Atėjus pavasariui ir išlindus pirmiesiems saulės spinduliams, atlikėjas pradeda daugiau vaikščioti ir grožėtis miestu. „Pavasarį darbų nesumažėja, todėl pailsėti laisvų savaitėlių ieškau vasarą. Truputį atsipūsiu per Velykas - važiuosiu aplankyti savo senelių iš Kauno rajono ir Širvintų. Jau įsivaizduoju, kaip prisivalgysiu. Tos Velykos - apsivalgymo šventė", - juokdamasis sakė projekte „Žvaigždžių duetai" dainuojantis vaikinas.

Vaidas džiaugiasi, kad saulė teigiamai veikia ne tik jį, bet ir visus aplinkinius žmones. „Nepastebėjote, kad šviečiant saulei net automobilių spūsčių sumažėja? Vitaminas D veikia, panaikina depresyvią nuotaiką. Pavasarį veikia keista energija, kurią sunku paaiškinti", - pokalbį baigė V. Baumila.

Ieškos laiko pažvejoti
 
Paskambinus aktoriui Mariui Jampolskiui, šis prisipažino, kad šypsosi, nes už lango puikus oras, nors manė, kad pavasario jau nebesulauks. Marius nemėgsta žiemos, tačiau pavasario mėgstamiausiu metų laiku taip pat nepavadintų. „Man patinka šiluma, tačiau šviečiant saulei labai sumažėja mano darbingumas", - pasakojo pirmąjį serialo „Moterys meluoja geriau" sezoną filmavęsis aktorius.

Atėjus pavasariui M. Jampolskis ketina rasti laiko pažvejoti. „Pavasarį ateina Velykos - norime jų ar ne, todėl kažkaip ypatingai nelaukiu jų, o pažvejoti jau reikia pačiam surasti laiko ir noro", - kalbėjo Marius.

Marius teigė, kad pavasarį visiems žmonėms gaminasi laimės hormonai ir saulė tik teigiamai veikia aplinką. „Žmonės, gyvenantys Pietų kraštuose ir matantys saulę kiekvieną dieną, visada yra optimistiškai nusiteikę, laimingi, bananus skinasi ir niekas jiems nerūpi - nei krizės, nei dar kokie nors blogi dalykai. Kadangi Lietuvoje mažai saulės, tik jai išlindus visi žmonės iškart tampa laimingesni", - mintimis dalijosi M. Jampolskis.
 
Suprato esanti laiminga

Dainininkė Viktorija Perminaitė jau kurį laiką gyvena pavasarinėmis nuotaikomis, nes Klaipėdoje, kad ir kokie permainingi būtų orai, jau kovo 1 dieną švietė saulė, ir mergina su draugais puikiai leido laiką prie jūros - pasitiko pavasarį. Dainininkė teigė, kad gražiau nei šį sezoną jai būna tik per bobų vasarą.

Pavasarį Viktorija būna daug darbingesnė nei įprastai, ir būtent nuo šio pavasario merginos gyvenime įvyko tam tikras lūžis. „Aš supratau, kad esu tikrai laiminga. Mano gyvenime buvo toks periodas, kai į viską reaguodavau labai audringai, o dabar esu daug ramesnė ir laimingesnė. Atrodo, kad galiu kalnus nuversti, turiu daug jėgų, potencialo dirbti ir naujų idėjų", - entuziastingai kalbėjo atlikėja.

Atsibundanti gamta, Vikos nuomone, pažadina ir žmones. Todėl mergina nesistebi, kad anksčiau visi, kurie keldavosi ir grįždavo su tamsa, dabar daug malonesni ir nuoširdesni nei anksčiau. „Visi mes pasiilgstame šviesos, šilumos, laukiame pavasario šventės - Velykų. Man ši šventė - pati mėgstamiausia, nes aš tiesiog dievinu kiaušinius!" - juokdamasi sakė buvusi laidos „Padainuokim!" vedėja.
 
Pavasariui atėjus - energijos antplūdis

Manekenė Aistė Jasaitytė džiaugiasi, kad pavasarį padaugėja pramogų, miestai tampa gražesni ir atsiranda daugiau įdomių vietų, kuriose galima praleisti laiką. Atėjus šiltajam sezonui mergina savo gyvenime kažko kardinaliai nekeičia, tačiau junta energijos antplūdį ir džiaugiasi naujomis idėjomis. „Jau dabar man yra pakilusi nuotaika, nebesinori būti namuose, norisi važiuoti į gamtą, būti su draugais. Galėtų ta žiema būti trumpesnė", - kalbėjo Aistė.

Paklausta, ar pavasarį merginai padidėja darbingumas, ar ji tik ir nori ištrūkti iš darbo vietos pailsėti, mergina atsakė, kad jau visos savęs darbui neatiduoda ir visus reikalus stengiasi susitvarkyti kuo greičiau, kad galėtų lėkti susitikti su draugais, pabendrauti gamtoje ar kavinėje.

Artėjančias Velykas Aistė pasitiks netradiciškai, nes bus išvykusi pas brolį į Ispaniją. „Ten žmones saulė lepina ištisus metus. Būtų gerai, kad taip būtų ir Lietuvoje, tada, manau, ir krizė niekam nebūtų tokia baisi", - samprotavo mergina. Aistė kiekvienais metais laukia Velykų, džiaugiasi jeigu jau nuo pat pavasario pradžios prabunda gamta ir visur aplink būna ne pilka, o žalia. „Šventinė nuotaika labai priklauso nuo orų. Nors labiausiai mėgstu gamtą, gėles, žalumą, mėgstamiausio metų laiko neturiu. Man jie visi yra savotiškai gražūs", - teigė A. Jasaitytė.
 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus