• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Prabangaus naktinio klubo atidarymas garsenybes subūrė Kaune (foto)

Autorius: Organizatorių inform., Martyno Jurkšaičio nuotr.
2016-06-28 13:32:00

Prabangaus naktinio klubo atidarymas garsenybes subūrė Kaune (foto)
„Prisisekite saugos diržus – mes kosminiu greičiu kilsime į dangų tam, kad naktį pirmieji iš arti pamatytume žvaigždes!“, - su tokiu šūkiu vėlų vakarą Kauno centre atidarytas naktinis klubas „Drama“.Į puotą, dedikuotą išskirtiniams svečiams, susirinko kaip niekada daug tiek dažnai vakarėliuose apsilankančių, tiek retai juose sutinkamų žinomų žmonių. Naujojo klubo savininkų verslininkės Enrikos Čitavičienės ir krepšininko Gedimino Ratkevičiaus pasveikinti suplūdę draugai buvo pasitikti su šviežiomis braškėmis, šokolado fondiu, austrėmis bei prie šių prabangą simbolizuojančių gardumynų derančiais gėrimais. Gurmanišką užkandį vakaro metu ruošęs virtuvės šefas neslėpė – vien atidarydamas visas geldeles ir patiekdamas jas svečiams jis užtruko daugiau nei tris valandas.

Naktinio klubo „Drama“ lankytojai pirmieji išvydo ir naująjį dainininkės Neringos Šiaudikytės sceninį įvaizdį bei įspūdingą barmeno Rapolo pasirodymą.Vienu pirmųjų išskirtinės naktinio gyvenimo vietos svečiu tapo ir šiuo metu Lietuvoje viešintis NBA krepšininkas Donatas Motiejūnas. Sportininkas sakė kurį laiką su draugais itin mėgęs leisti laiką klubuose, tačiau, išvykęs žaisti už Atlanto, įpročius pakeitė ir pramogauti naktį ryžtasi retai. Jis pasakojo, kad, tarkim, Hjustone, Majamyje ar kituose Amerikos miestuose naktinis gyvenimas itin įspūdingas. Gauti staliuką klube galima tik sumokėjus minimalų 5000 JAV dolerių mokestį, kurį vakaro metu gali „paversti“ gėrimais ar užkandžiais. „Tačiau šios sumos penkių ar dešimties draugų kompanijai retai kada užtenka. Jų vakaro sąskaitos būna gerokai didesnės. Būtent tai naktinių klubų savininkams suteikia galimybę vakarėliuose surengti garsiausių diskžokėjų ar dainininkų pasirodymus“, - sakė D. Motiejūnas.

Noras išvysti vietą, kurioje turėtų laiką leisti nemažai pažįstamų, į „Dramą“ atvedė ir pastaruoju metu viešumoje retai matomą verslininką Ugnių Kiguolį. „Tokiuose renginiuose dabar būnu ne dažnai. Bet neabejojau, kad „Dramoje“ sutiksiu daug pažįstamų, su kuriais norėjau pabendrauti“, - sakė U. Kiguolis.„Drama“ atidaryme laiką leido dainininkė ir modelis Marina Bui – Velečkienė, laidų prodiuseris Gediminas Juodeika, papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė, televizijos gelbėtoja Neringa Mažeikienė, aksesuarų kūrėja Inga Petrikaitė, plastikos chirurgas Vygintas Kaikaris su dukra Kriste, dizainerė Olesia Les, fotografas Gediminas Daškevičius, floristas Antanas Mažonas, modelis Deimantė Andriuškaitė, dainininkas Mindaugas Kavaliauskas, šokių treneris Kęstutis Baranauskas su žmona Toma, pasaulio profesionalų čempionė, šokėja Lina Chatkevičiūtė, aksesuarų salono „Pudrinė“ bendraturtė Neringa Čebatorienė, stilistė Goda Dagilytė ir daugybė kitų.

Daugiau naktinio klubo atidarymo akimirkų nuotraukų galerijoje:
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus