• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Raigardas Tautkus: Lietuva dabar mokosi devintoje klasėje  2 

2008-08-04 00:00:00

Raigardas Tautkus: Lietuva dabar mokosi devintoje klasėje
"Vakaro žinios"
Vienas produktyviausių lietuviškos muzikos kūrėjų ir prodiuserių Raigardas Tautkus prieš porą savaičių atšventė savo 27-ąjį gimtadienį. Garsios grupės "Rondo" muzikanto Alvydo Tautkaus šeimoje gimęs Raigardas muzika domėjosi nuo mažens, o dabar yra populiarios grupės N.E.O. lyderis. Nusprendėme pasidomėti, kaip jam sekasi tęsti šeimos tradicijas, - skelbia "Vakaro žinių" priedas "Geras!".

- Labas, Raigardai. Kaip jūs pats save pavadintumėte?

- Kai man buvo 16-17 metų, parašiau pirmuosius 15 hitų Lietuvoje ir vadinau save "hitmeikeriu". Dabar save laikau žmogumi, gimusiu tarp hitų ir kuriančiu hitinę muziką. Tai nebūtinai turi būti novatoriška ar ideologinė muzika. Tiesiog mano kūriniai turi hito sudedamųjų dalių. Iš esmės nelaikau savęs vien "hitmeikeriu". Laikau save kūrėju, kuris ieško naujų išraiškos būdų.

- Išskiriate terminus "hitmeikeris" ir kūrėjas?

- Nelabai griežtai. "Hitmeikeris" yra kūrėjas, galintis kurti ir hitus. Aš esu produktyvus kūrėjas ir man taip pasisekė, kad dažniausiai dainos arba kūriniai, kuriuos sukuriu, tampa pirmaujančiais.

- Kada gimė pirmasis jūsų hitas?

- Tai buvo dar senos sudėties "Rondo" kolektyvo laikais. Studijoje "pagaminau" dainą ir taip išėjo, kad ji tapo hitu. Tiesa, dabar net nebeprisimenu jos pavadinimo.

- Studijoje dirbote jau vaikystėje?

- Nuo ketverių metų grojau pianinu, nuo penkerių pradėjau mokytis J.Naujalio muzikos gimnazijoje. Tėvas, matydamas, kad aš muzikantas, pasiūlė man pabandyti pasimokyti ir studijoje. Sėdėdavau prie kompiuterių dieną naktį. Mane parsiveždavo, išmaudydavo ir vėl lėkdavau atgal į mokyklą ir į studiją. Joje lankydavosi ir mano bendramoksliai. Kurdavau muziką, nes tai buvo be galo įdomu. Bent penki iš tų bendramokslių dabar yra muzikos prodiuseriai. Tai Andrius Paulavičius, dirbantis su Stano, Marijus Basanovas, Gediminas Zujus ir kiti.

2 psl.
Puslapis 1 iš 7KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
...
2009-12-12 12:08:59
Narcizais pakvipo, sakyčiau
zemas lygis.
2008-09-16 18:19:27
Labai jo nemegstu,..man jis atrodo zemo lygio zmogus, nes kiek zinau jis visai nesirupina vaikais,..jam net neidomu. O tokie zmones taip ir vadinami